Pozycjonowanie stron
Żyrardów
z agencją SEO

Firmowa strona internetowa – bez odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwania – pozostaje jedynie mniej lub bardziej atrakcyjną wizytówką przedsiębiorstwa.

Brak zainteresowania internautów nie pozwala jej realizować podstawowego celu, jakim jest zdobywanie nowych Klientów dla Twojej firmy.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Dlatego, jeśli prowadzisz dowolny biznes kierowany do mieszkańców Żyrardowa, powinieneś budować popularność marki online, wybierając lokalne pozycjonowanie stron.

Pozycjonowanie lokalne pozwala docierać do mieszkańców miasta, którzy poszukują firm podobnych do Twojej.

Prowadzisz w Żyrardowie sklep z częściami samochodowymi? Masz tutaj własną restaurację? A może chcesz zdobyć Klientów do swojego klubu fitness?

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, lokalne SEO to dla Ciebie szansa na przyciągnięcie osób, które w sieci szukają konkretnych produktów lub usług dostępnych w najbliższym sąsiedztwie.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jako największa poznańska agencja pozycjonowania i jeden z liderów branży SEO obsługujemy ponad 1800 firm z całego kraju – również z Żyrardowa. Odkryj wszystkie korzyści, jakie zapewnia Twojej marce wysoka pozycja strony www w Google i już dziś zacznij umacniać swoją pozycję na lokalnym rynku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Zabrze – szansa na rozwój Twojej firmy.

Jako przedsiębiorca musisz nieustannie poszukiwać nowych form promocji.

Współpracując z nami, otrzymujesz sprawdzone narzędzia, które pozwolą Ci w pełni odpowiadać na potrzeby lokalnych konsumentów, pomnażać zyski i cieszyć się z rozwijającego się biznesu.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jeśli chcesz odnosić sukcesy w biznesie, Twoja firma musi być widoczna w sieci.
Tylko współpraca z renomowaną agencją SEO zapewni odpowiednie efekty i pomoże wyprzedzić konkurencję.
Bezpłatna wycena
Jeśli Żyrardów jest obszarem, na którym proponujesz swoje usługi lub towary, lokalne pozycjonowanie jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego warto na nie postawić?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Skutkuje unowocześnieniem strony www.

Stanowi istotny element budowy przewagi nad konkurencją.

Sprzyja kreowaniu świadomości marki.

Zapewnia długofalowe efekty w odróżnieniu od kampanii Google Ads.

Daje pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Umożliwia dotarcie do osób, realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podobnie jak pozycjonowanie w ujęciu ogólnopolskim, również lokalne działania SEO wymagają dedykowanej strategii oraz koordynacji poszczególnych procesów, dlatego należy powierzyć je specjalistom.

W grupie TENSE zespół ekspertów każdego dnia pracuje na sukcesy swoich Klientów, dbając o zachowanie uzyskanych, wysokich pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Podstawowe elementy pozycjonowania lokalnego, to m.in.: audyt SEO, wybór słów kluczowych, budowanie zaplecza, linkowanie oraz tworzenie unikalnego i wartościowego contentu na stronę. Nie należy również zapominać o technicznej optymalizacji witryny i jej dostosowaniu do standardów Google, SEO oraz UX.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

aktualną stronę internetową Klienta,
grupę docelową, do której kierowana jest oferta,
aktywność konkurencji w danej branży.

Kompleksowe podejście pozwala nam na opracowanie dedykowanej propozycji współpracy oraz ułatwia wybór słów kluczowych, które w najlepszy sposób opisują Twój biznes w Internecie. Dzięki temu możliwe jest zarówno podniesienie pozycji strony na konkretne frazy, jak i całościowe budowanie popularności serwisu w organicznych wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Żyrardowie?

Nie da się określić uniwersalnej ceny pozycjonowania – to zbyt skomplikowany i wielowymiarowy proces.

Każda wycena ustalana jest indywidualnie, w odniesieniu do przyjętej strategii, zakresu planowanych działań, wyboru słów kluczowych oraz zakładanego efektu.

Na cenę pozycjonowania wpływa również konkurencja, która w Żyrardowie w wielu branżach jest spora. Niemniej jednak stanowi to jeszcze jeden powód, dla którego powinieneś zainwestować w lokalne pozycjonowanie stron, powierzając je specjalistom.

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór najlepszych słów kluczowych

Nieustannie monitorujemy popularność fraz, działania Twojej konkurencji oraz słowa używane przez internautów. Pomagają nam w tym profesjonalne narzędzia SEO.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Dedykowany doradca klienta biznesowego zapewnia wsparcie przez cały okres współpracy. Możesz z nim konsultować poszczególne działania, modyfikację strategii oraz inne elementy reklamy w Internecie.

Darmowy audyt SEO z optymalizacją serwisu

Szczegółowa analiza struktury i treści na stronie pozwala nam wdrożyć niezbędne czynności i działania. Często ich efektem jest pierwszy zauważalny wzrost pozycji w rankingu.

Jasne i czytelne zasady

Współpraca z nami to gwarancja korzystnych modeli rozliczeń i spokojnego planowania budżetu. Koszty kampanii zawsze poznajesz z góry.

Nieustanny monitoring efektów

Analitycy codziennie badają ruch na stronie oraz śledzą aktualne pozycje domeny. Wszystkie informacje możesz sprawdzać w Panelu Klienta, gdzie czekają na Ciebie szczegółowe raporty.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór fraz i słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitoring i poprawa efektów
 • Doradztwo i konsultacje
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, jednak swoim Klientom oferujemy znacznie bogatszy zakres działań, będący wyrazem naszego kompleksowego podejścia do reklamy w Internecie.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych specjalistów pozwalają nam proponować atrakcyjne pakiety, obejmujące takie usługi, jak:

 • Reklama PPC

  Kierowane na określone słowa kluczowe kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads to szansa na dotarcie do tysięcy użytkowników najpopularniejszych portali internetowych. Rozwijaj swoją firmę i buduj silną markę dzięki skutecznej promocji w płatnych wynikach wyszukiwania oraz sieci reklamowej Google.

 • Marketing wizerunkowy

  Właściwie zaprojektowana komunikacja biznesowa to jeden z filarów solidnego przedsiębiorstwa. Powierzając nam opiekę nad wizerunkiem marki, możesz być spokojny o pozytywne postrzeganie Twojego biznesu w mediach społecznościowych, na forach internetowych oraz w środowisku Google Moja Firma.

 • Content marketing

  Aby sprzedawać więcej, potrzebujesz skutecznych biznesowo treści. My wiemy, jak je tworzyć! Powierzając nam napisanie artykułów sponsorowanych, tekstów na firmowego bloga, opisów produktów czy treści na formową stronę, zyskujesz unikalny, zgodny ze standardami SEO oraz wartościowy, przyjazny dla czytelnika content.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jako jedna z największych w kraju agencji SEO, obsługująca ponad 1800 Klientów, zapewniamy kompleksowe podejście do lokalnego pozycjonowania stron internetowych.

Jeśli prowadzisz swój biznes w Żyrardowie, możesz bez obaw powierzyć nam opiekę nad swoją firmą w sieci. Mamy biuro również w Warszawie – dzięki temu jesteśmy jeszcze bliżej Ciebie!

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe wyróżnienia z rąk branżowych ekspertów. W naszej gablocie stoją takie nagrody jak m.in.: Diament Miesięcznika Forbes 2020, Gazela Biznesu, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna roku 2018.

Jednak największą satysfakcję daje nam zadowolenie współpracujących z nami przedsiębiorców, którzy widzą efekty naszych działań. Jeśli Ty również chcesz zdobywać nowych klientów, budować swoją pozycję w branży i odnosić sukcesy dzięki reklamie w Internecie, nasza oferta jest również dla Ciebie.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania