Menu

Pozycjonowanie stron
Legnica

Budowa popularności w sieci dla wielu firm stała się dziś jednym z najważniejszych kierunków promocji.

Aby Twoja strona internetowa lub e-sklep były odwiedzane przez jak największą liczbę potencjalnych klientów, muszą być odpowiednio widoczne – najlepiej znajdować się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Właśnie dlatego, będąc legnickim przedsiębiorcą, np. właścicielem agencji reklamowej, gabinetu stomatologicznego, firmy budowlanej czy restauracji, musisz wiedzieć, jak przyciągnąć uwagę miejscowych konsumentów, zainteresowanych Twoimi usługami.

Najskuteczniejszą metodą jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych (local SEO).

Pozwala ono zwiększać popularność marki w Internecie, dzięki działaniom kierowanym do odbiorców z tego samego miasta.

Mieszkańcy Legnicy, chcąc naprawić samochód czy kupić karmę dla psa, poszukują takich usług w swoim najbliższym sąsiedztwie. Pod tym względem pozycjonowanie lokalne w pełni odpowiada na ich potrzeby.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju – również z Legnicy i Dolnego Śląska! Zobacz, jak dzięki pozycjonowaniu możesz zdobyć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Legnica – szansa na rozwój Twojej firmy.

Legnica, jako jeden z najważniejszych dolnośląskich ośrodków przemysłowych oraz usługowych, rozwija się z dużą dynamiką, co wymusza inwestowanie w nowe, skuteczne formy promocji. Chcąc budować pozycję na trudnym, lokalnym rynku, musisz nieustannie się rozwijać.

Dzięki nam Twój biznes stanie się jeszcze lepiej rozpoznawalny. Klienci poznają Cię jako sprawdzonego, godnego zaufania partnera, a dla konkurencji staniesz się graczem, z którym trzeba się liczyć.

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, mamy je opanowane do perfekcji.
Jesteśmy jedną z największych agencji SEO/SEM w Polsce.
Bezpłatna wycena
Masz firmę, która świadczy usługi wyłącznie na terenie Legnicy i okolic? W takim razie pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. Sprawdź dlaczego!

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Płacisz mniej niż za pozycjonowanie szerokie.

Docierasz do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Pierwsze efekty dostrzegasz nawet po kilku tygodniach.

Zyskujesz unowocześnioną, zoptymalizowaną stronę www.

Zdobywasz przewagę nad konkurencją.

Budujesz eksperci wizerunek i silną markę w świadomości klientów.

Cieszysz się długotrwałymi efektami!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Istotą lokalnego pozycjonowania stron jest pojawienie się serwisu internetowego na jednej z czołowych pozycji wyników wyszukiwania Google na słowa kluczowe związane z branżą i miastem, np. „fryzjer damski Legnica”.

Aby serwis znalazł się w TOP 10 i był odwiedzany przez dużą liczbę potencjalnych klientów, eksperci SEO podejmują liczne działania, takie jak wybór słów kluczowych, link-building, optymalizacja serwisu czy budowa contentu.

Google wyróżnia ponad 200 czynników, od których zależy popularność każdego serwisu w rankingu. Specjaliści z Grupy TENSE dbają o każdy z nich, nieustannie pracując na Twój sukces. Szczególny nacisk kładziemy na to, by podejmowane działania uwzględniały specyfikę Twojej firmy oraz branże, w której działasz.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

grono odbiorców Twoich usług
konkurencję oraz środowisko biznesowe
Twój serwis www

Dzięki tym danym jesteśmy w stanie wybrać słowa kluczowe, które w optymalny sposób opisują Twój biznes w Internecie i przygotować dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Legnicy?

Nie ma jednej ceny za lokalne pozycjonowanie stron www.

Wiele zależy od tego, jak silna jest konkurencja na miejscowym rynku, rodzaju i liczby wybranych fraz oraz branży, w której działa firma. Wycena pozycjonowania ustalana jest również w oparciu o budżet Klienta.

Jak wiadomo, Legnica charakteryzuje się sporą konkurencją w wielu branżach, dlatego tym bardziej warto skorzystać z oferty profesjonalnego pozycjonowania, by nie dać się wyprzedzić konkurencji.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór odpowiednich słów kluczowych

Nasi eksperci monitorują popularność poszczególnych zapytań, analizują ruchy Twoich konkurentów oraz korzystają z zaawansowanych narzędzi przy wyborze fraz do pozycjonowania strony www.

Audyt SEO i optymalizacja

Za darmo przebadamy Twoją witrynę, identyfikując obszary wymagające optymalizacji i wprowadzając niezbędne poprawki. Dzięki temu strona stanie się szybsza, bardziej intuicyjna i przyjazna dla użytkowników oraz wyszukiwarek, co wpływa na jej pozycje w Google.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Dedykowani doradcy służą pomocą przez cały okres umowy. Udzielimy Ci cennego wsparcia nie tylko w zakresie działań SEO, ale również innych dostępnych form reklamy w Internecie.

Monitorowanie efektów

Na bieżąco możesz śledzić rezultaty naszych działań, otrzymując dostęp do Panelu Klienta, gdzie czekają na Ciebie aktualne i historyczne raporty oraz statystyki.

Przejrzyste i wygodne zasady płatności

Opłata abonamentowa czy płatność za efekt? Możliwości jest kilka, bez obaw o ukryte koszty.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór słów kluczowych
Etap 2
 • Podpisanie umowy
Etap 3
 • Audyt SEO strony
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Chociaż domeną Grupy TENSE jest pozycjonowanie stron, nasze usługi to nie tylko SEO.

Bogate doświadczenie oraz wiedza ekspertów pozwalają nam kompleksowo obsługiwać Klientów z wielu branż w zakresie reklamy online. Proponujemy działania, które wspierają efekty pozycjonowania lokalnego, takie jak:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads i Facebook Ads, możesz znaleźć klientów tam, gdzie w sieci przebywają najczęściej – na portalach społecznościowych, w Zakupach Google, YouTube oraz wielu innych serwisach internetowych. Kampanie linków sponsorowanych to natychmiastowe pojawienie się łącza do Twojej strony w wyszukiwarce Google.

 • Marketing wizerunkowy

  Zajmujemy się kompleksową obsługą komunikacji marek w mediach społecznościowych, na forach branżowych oraz w Google Moja Firma. Zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojej firmy w sieci w profesjonalny sposób.

 • Content marketing

  Wiemy jak przyciągać klientów treścią, dlatego proponujemy kampanie content marketingowe oraz zapewniamy tworzenie treści na strony www. Nasi copywriterzy zrealizują dla Ciebie skuteczne sprzedażowo opisy produktów do e-sklepu, napiszą eksperckie artykuły sponsorowane, ciekawe wpisy na firmowego bloga oraz wiele więcej!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Choć główna siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu, Grupa TENSE od lat obsługuje przedsiębiorstwa z całego kraju – także z Legnicy.

Jako jedna z największych firm SEO/SEM w Polsce zatrudniająca doświadczonych ekspertów, zapewniamy kompleksowe wsparcie biznesom, dla których priorytetem jest budowa silnej pozycji w konkurencyjnym środowisku.

Zaufali nam między innymi:

Obecnie współpracujemy z ponad 1800 firmami, z których 90% regularnie przedłuża z nami swoje umowy. Średni czas współpracy z naszą agencją to 4 lata, co stanowi najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności.

Od lat Grupa TENSE regularnie otrzymuje prestiżowe wyróżnienia, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako jedyna polska agencja interaktywna zostaliśmy laureatami nagrody Global Search Awards 2020 w kategorii Low Budget Campaign. W swoim dorobku mamy również szereg ważnych krajowych laurów, na czele z Gazelą Biznesu, Diamentem Forbesa czy tytułem Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania