Pozycjonowanie stron
Chorzów
z agencją SEO

Aby strona internetowa Twojej firmy zdobywała dla Ciebie nowych klientów, musi być odpowiednio widoczna w wyszukiwarce.

Zdecydowana większość internautów przegląda jedynie pierwszą stronę wyników Google i jeśli nie znajdą tam odnośnika do Twojego serwisu, to prawdopodobnie nigdy nie odwiedzą tej witryny!

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Sposobem na to, by nie stracić potencjalnych klientów i dołączyć do grona branżowych liderów jest lokalne pozycjonowanie stron www.

Prowadzisz w Chorzowie sklep z częściami samochodowymi, salon fryzjerski, biuro rachunkowe lub inną firmę? Chcesz dotrzeć do tysięcy użytkowników Internetu, poszukujących firm takich jak Twoja?

Już dziś postaw na pozycjonowanie lokalne i buduj silną, odporną na kryzysy markę z szerokim gronem zadowolonych klientów!

Proponowana przez nas usługa lokalnego pozycjonowania stron pozwoli Ci pozyskiwać nowych odbiorców Twoich usług, jednocześnie w pełni odpowiadając na potrzeby miejscowych konsumentów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju – również z terenu Aglomeracji Górnośląskiej i samego Chorzowa. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie stać się liderem w branży!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Chorzów – szansa na rozwój Twojej firmy.

Będąc właścicielem biznesu w tak dużym mieście, jak Chorzów, musisz nieustannie trzymać rękę „na pulsie” i korzystać z nowych form promocji.

Konkurencja nie śpi, dlatego powinieneś rozwijać się i korzystać ze sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci zdobyć i utrzymać silną pozycję na rynku.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO oraz marketingu w wyszukiwarkach.
O skutecznym pozycjonowaniu stron www wiemy wszystko.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg działania Twojej firmy obejmuje jedno miasto – nawet tak duże, jak Chorzów, powinieneś postawić właśnie na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala skutecznie reklamować firmę przy ograniczonym budżecie.

Zapewnia dotarcie do potencjalnym klientów z Twojego miasta, regionu, dzielnicy lub osiedla.

Generuje długotrwałe efekty i jest tańsze niż kampanie Google Ads.

Pierwsze wzrosty pozycji w wyszukiwarce zauważysz już po kilku tygodniach.

Dzięki SEO Twoja strona www stanie się nowocześniejsza i bardziej przyjazna dla użytkowników.

Pozycjonowanie sprawi, że wyprzedzisz konkurencję.

Zyskasz potężne narzędzie do budowania tożsamości marki wśród odbiorców.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Mieszkańcy Chorzowa, a także pozostałych miast i regionów w Polsce codziennie wpisują w Google zapytania odnoszące się do miejscowych firm i usług dostępnych w najbliższym otoczeniu.

Lokalne wyniki wyszukiwania dostarczają odpowiedzi na te potrzeby, ponieważ zawierają propozycje stron dostosowane do ich preferencji.

Celem lokalnego pozycjonowania jest zdobycie przez Twój serwis www jak najwyższej pozycji na zapytania związane z Twoją branżą i ofertą. Umożliwiają to odpowiednio zaprojektowane działania SEO.

Do najważniejszych elementów pozycjonowania lokalnego należą m.in.: dobór słów kluczowych, audyt SEO, link-building, budowa wartościowej treści czy techniczna optymalizacja serwisu. Dzięki nim pozycja Twojej strony www wzrośnie, co przełoży się na wyższą popularność firmy i pomoże jej zdobywać nowych klientów.

Lokalne pozycjonowanie stron www to proces długoterminowy i ciągły, jednak przynoszący znacznie szybsze efekty i niewymagający tak wysokiego budżetu, jak pozycjonowanie ogólnopolskie.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Twoją aktualną stronę www,
grupę docelową,
branżę oraz działania konkurencji.

Na podstawie tych danych tworzymy indywidualną propozycję współpracy dla Twojej marki, skupiając się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które decydują o zwiększeniu popularności serwisu w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Chorzowie?

Nie da się ustalić jednej, uniwersalnej ceny pozycjonowania, ponieważ każda kampania jest inna. Koszty zależą m.in. od skali działań promocyjnych, liczby i popularności fraz czy konkurencji w wyszukiwarce.

Nie da się ukryć, że Chorzów to jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych na Śląsku, co przekłada się na sporą konkurencję w wielu branżach. Jednak stanowi to jeszcze jeden powód, dla którego warto zlecić pozycjonowanie ekspertom z doświadczeniem.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i wybór najlepszych słów kluczowych

Nasi eksperci dobierają frazy do pozycjonowania, kierując się ich popularnością oraz monitorując konkurencję znajdującą się w TOP 10 wyników wyszukiwania.

Darmowy audyt SEO z optymalizacją

W trakcie szczegółowej analizy Twojej strony www zidentyfikujemy obszary wymagające modyfikacji, wdrażając niezbędne poprawki.

Jasne zasady rozliczeń

Brak ukrytych kosztów, cena określana przed rozpoczęciem współpracy oraz dobór najdogodniejszego modelu rozliczeń to tylko część z zalet współpracy z Grupą TENSE.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Przez cały okres współpracy do Twojej dyspozycji pozostają Doradcy oraz Specjaliści, którzy zapewnią Ci niezbędną pomoc, otaczając fachową opieką.

Stały monitoring pozycji i dostęp do informacji

Na bieżąco sprawdzamy aktualne pozycje promowanych serwisów, dostarczając Ci czytelnych informacji o efektach naszych działań.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy z Grupą TENSE
 • Wykonanie audytu SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowana strony
Etap 3
 • Kontynuowanie działań SEO
 • Monitorowanie efektów wraz z optymalizacją
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Mimo iż naszą główną usługą jest skuteczne pozycjonowanie stron www, wiedza oraz doświadczenie ekspertów pozwalają nam otaczać Klientów kompleksową opieką z zakresu reklamy w Internecie.

Poza działaniami SEO oferujemy także szereg dodatkowych czynności, wykonywanych w ramach pakietu naszych usług. W jego skład wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads pomogą Ci dotrzeć do tysięcy lokalnych użytkowników sieci, korzystających z takich serwisów jak YouTube, Facebook, Gmail, Instagram czy wyszukiwarka Google.

 • Marketing wizerunkowy

  Powierzając nam kreowanie wizerunku Twojej firmy na portalach społecznościowych, forach www oraz w wizytówce Google Moja Firma zyskujesz gwarancję profesjonalnie prowadzonej komunikacji z odbiorcami Twoich usług, co korzystnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorstwa.

 • Content marketing

  Dzięki unikalnym, skutecznym sprzedażowo i zgodnymi ze standardami SEO treściom w firmowych serwisach, zbudujesz silną markę i zaczniesz sprzedawać więcej! Przekonaj się, jak skuteczny marketing treści pozwala pozyskiwać klientów i pomnażać Twoje zyski.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Mimo, że siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, od lat obsługujemy firmy z całego kraju, oferując im skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

Grupa TENSE, jako jeden z liderów branży SEO i największa tego typu firma w Wielkopolsce, obsługuje obecnie ponad 1800 Klientów z całego kraju.

Zaufali nam między innymi:

Średni czas współpracy z naszą agencją wynosi ponad 4 lata, a swoje umowy przedłuża z nami ponad 90% Klientów, co stanowi najlepszy dowód skuteczności.

Jej potwierdzeniem są również liczne nagrody, które Grupa TENSE od lat otrzymuje z rąk branżowych ekspertów. Oprócz Global Search Awards 2020 za najlepszą kampanię SEO na świecie możemy pochwalić się takimi wyróżnieniami jak m.in.: Gazela Biznesu, Diament Forbesa czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania