Pozycjonowanie stron
Nowy Sącz
z agencją SEO

Jeśli, zastanawiając się, jak w dobie coraz silniejszej konkurencji skutecznie walczyć o klientów i umacniać pozycję na lokalnym rynku, trafiłeś na naszą stronę, to prawdopodobnie słyszałeś o zaletach pozycjonowania w Internecie.

Sieć stała się obecnie najważniejszym źródłem informacji o produktach i markach, niezależnie od branży, w jakiej działają. Właśnie dlatego, będąc przedsiębiorcą w Nowym Targu, powinieneś postawić na skuteczne pozycjonowanie firmowego serwisu internetowego, które pomoże Ci zdobyć nowych odbiorców dla Twojej oferty i wyprzedzić konkurencję.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Mieszkańcy Nowego Sącza, podobnie jak wielu innych miast w całej Polsce, w poszukiwaniu usług i potrzebnych im produktów, najpierw sprawdzają swoje najbliższe otoczenie.

Wykorzystują w tym celu lokalne wyniki wyszukiwania Google, informujące o markach działających w bliskim sąsiedztwie lub regionie.

Jednak pozycjonowanie lokalne odpowiada również na potrzeby wszystkich tych, którzy przyjeżdżając do Nowego Sącza, być może zechcą skorzystać z oferowanych przez Ciebie usług.

Wniosek jest prosty: daj się znaleźć potencjalnym klientom i już dziś zleć pozycjonowanie strony internetowej!

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jako jedna z czołowy agencji SEO/SEM obsługujemy ponad 1800 Klientów z całego kraju – również z Nowego Sącza. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie sprzedawać więcej dzięki skutecznej promocji online.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Nowy Sącz – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać biznes, powinieneś testować rozmaite sposoby promocji.

Techniki skuteczne dekadę temu, dziś mogą okazać się mało efektywne. My proponujemy Ci sprawdzone narzędzia, dzięki którym wyprzedzisz konkurentów i umocnisz swoją pozycję na lokalnym rynku.

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Jesteśmy jednym z liderów rynku SEO.
Znamy się na skutecznym pozycjonowaniu stron www.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoją podstawową grupę klientów stanowią mieszkańcy Nowego Sącza i okolic, lokalne pozycjonowanie stron internetowych jest strategią, w którą zdecydowanie powinieneś zainwestować. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze od pozycjonowania na skalę ogólnokrajową.

Pierwsze efekty przynosi już po kilku tygodniach.

W odróżnieniu od reklamy Google pozwala cieszyć się długofalowymi rezultatami.

Stanowi ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

Pomaga kształtować wizerunek marki w świadomości odbiorców.

Dzięki SEO Twój serwis www stanie się bardziej przyjazny użytkownikom i wyszukiwarkom.

Dotrzesz do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Wysoka pozycja strony w wynikach wyszukiwania to gwarancja zwiększenia liczby osób odwiedzających serwis lub sklep internetowy.

To z kolei przekłada się na wyniki sprzedaży – ludzie chętniej ufają liderom branży, a dla wielu o sile marki stanowi właśnie jej pozycja w wyszukiwarce Google.

Lokalne pozycjonowanie stron to proces ciągły i wielowymiarowy, a działania podejmowane przez specjalistów SEO mają na celu poprawę widoczności serwisu na konkretne frazy związane z branżą i miastem, np. „fryzjer Nowy Sącz” czy „obuwie sportowe Nowy Sącz”.

Specjaliści z Grupy TENSE każdego dnia pracują na sukcesy Klientów, monitorując oraz optymalizując pozycje ich stron w wyszukiwarce. W tym celu bazujemy na dedykowanej, indywidualnej strategii SEO, którą tworzymy z uwzględnieniem branży, konkurencji, słów kluczowych oraz wielu innych czynników.

Jednym z najważniejszych działań w lokalnym pozycjonowaniu jest link-building, czyli zdobywanie odnośników do Twojego serwisu z innych stron w sieci. Im więcej ich będzie, tym wyższą pozycję przyzna stronie wyszukiwarka.

Oczywiście, równie ważna, co liczba, jest jakość zdobywanych linków. Jednocześnie nie należy zapominać, że poza linkowaniem, wpływ na ranking ma także wiele dodatkowych aspektów. Pozycjonując stronę lokalnie, nie pomijamy żadnego z nich.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój aktualny serwis internetowy,
działania konkurencji.

Opierając się o dane z powyższych obszarów, tworzymy indywidualną propozycję współpracy oraz dobieramy słowa kluczowe, które pomogą skutecznie budować popularność Twojej marki w sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Nowym Sączu?

Nie ma jednej ceny za pozycjonowanie lokalne, tak jak nie ma dwóch identycznych kampanii SEO.

Wycena działań pozycjonerów musi obejmować bardzo wiele zmiennych, takich jak branża, liczba słów kluczowych, konkurencja, grupa odbiorców, czy cel pozycjonowania.

W bardziej konkurencyjnych środowiskach biznesowych SEO może stać się decydującym narzędziem, które sprawi, że firma zdystansuje swoich biznesowych rywali. To kolejny powód, dla którego warto już dziś postawić na lokalne pozycjonowanie w wyszukiwarce.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i wybór najlepszych słów kluczowych

Nasi eksperci wybiorą frazy i zapytania, które pozwolą wypromować Twoją firmę na tle konkurencyjnych stron w Google, zwiększając jej widoczność, liczbę użytkowników oraz współczynnik konwersji.

Darmowy audyt SEO z optymalizacją

W trakcie badania analizujemy Twoją stronę www. Identyfikujemy obszary wymagające zmian i wdrażamy je, dopasowując Twoją witrynę do wytycznych Google.

Jasne zasady rozliczeń

W każdym modelu rozliczeń całość kosztów poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem działań.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Przez cały okres współpracy służymy Ci fachowym doradztwem specjalistów od pozycjonowania oraz pozostałych działań z obszaru reklamy w Internecie.

Stały monitoring pozycji oraz raportowanie o efektach

Z poziomu Panelu Klienta możesz kontrolować rezultaty naszych działań, korzystając z przygotowywanych specjalnie dla Ciebie raportów i zestawień.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Pozycjonowanie
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Monitorowanie efektów
 • Bieżące doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Chociaż domeną Grupy TENSE jest efektywne pozycjonowanie stron www, to jako jedna z czołowych polskich agencji SEO/SEM, oferujemy pełen zakres wsparcia z dziedziny marketingu internetowego.

Wiedza ekspertów oraz ich wieloletnie doświadczenie poparte certyfikatami, pozwalają nam zaproponować szereg dodatkowych czynności, które wspierają skuteczność pozycjonowania. Pełen pakiet usług obejmuje takie działania jak m.in.:

 • Reklama PPC

  To płatne kampanie w wynikach wyszukiwania oraz serwisach należących do Google. Dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads dotrzesz wszędzie tam, gdzie w sieci spędzaj czas Twoi potencjalni klienci, efektywnie wykorzystując każdą złotówkę swojego budżetu.

 • Marketing wizerunkowy

  Żyjemy w czasach, gdy zasada „nieważne jak mówią, byleby mówili”, straciła rację bytu. Dziś nawet jedna negatywna opinia klienta lub nieuczciwej konkurencji może zniweczyć mozolnie budowaną pozycję firmy. Właśnie dlatego, warto powierzyć ekspertom komunikację marki w social mediach, Google Moja Firma oraz na branżowych forach w Internecie.

 • Content marketing

  Dzięki skutecznym sprzedażowo kampaniom promocyjnym, unikalnym opisom produktów, wartościowym artykułom sponsorowanym, Twój serwis trafi do ścisłej czołówki rankingu Google. W ten sposób zyskasz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż. Zleć nam stworzenie treści do swoich serwisów!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Mimo iż naszą siedzibą jest Poznań, od lat obsługujemy Klientów z różnych stron kraju – również z Małopolski.

O skuteczności działań nie decyduje lokalizacja, a doświadczenie, umiejętności oraz zgrany zespół. W Grupie TENSE mamy to wszystko, dlatego z przyjemnością pragniemy zaproponować Ci współpracę.

Z ponad 1800 Klientów, których obecnie obsługujemy, aż 90% regularnie przedłuża swoje umowy, co dowodzi skuteczności naszych specjalistów SEO. Średni czas współpracy z naszą agencją wynosi ponad 4 lata, a z efektów pozycjonowania możesz cieszyć się znacznie dłużej.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród – branża docenia nas od lat, przyznając takie wyróżnienia jak Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku. Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Technology Fast 50 Central Europe, przygotowywanego przez Deloitte oraz Financial Times.

W 2020 roku, jako jedyna polska agencja otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie w konkursie Global Search Awards, za najlepiej przeprowadzoną kampanię SEO.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania