Menu

Pozycjonowanie stron
Kutno

Nawet najnowocześniejsza i pełna atrakcyjnych elementów strona internetowa bez odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwania, nie przyciągnie nowych klientów do Twojej firmy.

Aby serwis www nie stał się jedynie ładną i kosztowną wizytówką, musi generować ruch w sieci. Właśnie dlatego, polecamy Ci inwestycję w pozycjonowanie a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli w Kutnie lub najbliższej okolicy prowadzisz restaurację, hotel, salon kosmetyczny lub sklep ze zdrową żywnością, Twoją grupę docelową stanowią miejscowi klienci.

Lokalne pozycjonowanie pozwala do nich dotrzeć, dzięki odpowiednio wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, która dla wielu stała się podstawowym źródłem informacji o firmach i ich usługach.

Wykorzystaj to i wyprzedź konkurencję, umacniając swoją pozycję na lokalnym rynku!

Poznaj lepiej pozycjonowanie lokalne i wykorzystaj je w promocji swojej firmy.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z firmami z wielu branż, z terenu całego kraju. Wśród naszych Klientów są również firmy z Kutna – już dziś sprawdź, jak możemy pomóc Ci sprzedawać więcej i wyprzedzić konkurencję!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Kutno – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać firmę i zwiększać sprzedaż, powinieneś korzystać ze skutecznych form promocji.

Twoi biznesowi rywale dobrze o tym wiedzą – nie pozwól, by odebrali Ci klientów i już dziś zainwestuj w lokalne pozycjonowanie stron www!

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy liderem branży SEO w kraju.
Pozycjonowanie stron internetowych rozwinęliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli Kutno – lub dowolne inne miasto – stanowi główny obszar Twoich działań, to lokalne pozycjonowanie jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie kosztuje tyle, co usługi SEO na skalę ogólnopolską.

Pozwala promować markę wśród realnie zainteresowanych konsumentów.

Zapewnia długotrwały efekt w odróżnieniu od kampanii Google Ads.

Pierwsze wzrosty pozycji obserwujesz już po kilku tygodniach.

Jest ważnym elementem budowy przewagi konkurencyjnej.

Dzięki SEO wzrośnie funkcjonalność Twojej strony internetowej.

Wysoka pozycja w Google pomaga w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Głównym celem lokalnego pozycjonowania stron jest zdobycie przez domenę jednej z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania na frazy związane z geolokalizacją. Mogą to być takie wyrażenia jak np. „sklep sportowy Kutno”, „mechanik samochodowy Kutno”, „wymiana opon Kutno”, „firma remontowa Kutno”, oraz inne, w zależności od tego, jakich produktów lub usług poszukują akurat internauci.

W odróżnieniu od SEO na skalę ogólnokrajową, firmy pozycjonujące się lokalnie, rywalizują ze znacznie mniejszą liczbą konkurentów, co pozwala skrócić czas oczekiwania na efekty kampanii oraz obniża jej koszty.

W Grupie TENSE prowadzimy lokalne pozycjonowanie według indywidualnej strategii stworzonej dla Klienta. Dzięki temu możemy podejmować optymalne działania we właściwym momencie, co przełoży się na wymierne korzyści dla Twojej firmy.

Czynników rankingowych wpływających na lokatę strony w wyszukiwarce, jest ponad 200. Nasi specjaliści kładą nacisk na każdy z nich, co gwarantuje wymierny wzrost pozycji, zwiększenie ruchu na stronie oraz optymalizację współczynnika konwersji.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Odbiorców Twoich usług lub produktów
Branże i działania konkurencji
Twój aktualny serwis internetowy

Na podstawie tych danych opracowujemy indywidualną propozycję współpracy, skupiając się na doborze słów kluczowych, stanowiących podstawę skutecznego pozycjonowania strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Strategia SEO uwzględnia wszystkie najważniejsze czynniki biznesowe, w oparciu o które funkcjonuje Twoja firma, co pozwala naszym ekspertom jeszcze skuteczniej prowadzić kampanię.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Kutnie?

Nie da się określić jednej ceny pozycjonowania stron internetowych – każda usługa wyceniana jest indywidualnie, ze względu na szereg zmiennych czynników. Należą do nich m.in.: branża, rodzaj i liczba wybranych słów kluczowych czy działania konkurencji.

Nie jest tajemnicą, że Kutno należy do dynamicznie rozwijających się miast w województwie łódzkim, a konkurencja w wielu branżach jest spora. To kolejny powód, dla którego powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie strony www, zlecając je ekspertom.

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Starannie wyselekcjonowane słowa kluczowe

Do kampanii wybieramy najlepsze frazy, sprawdzając ich popularność oraz wykorzystanie przez konkurencję z TOP 10.

Bezpłatny audyt SEO wraz z optymalizacją witryny

Szczegółowo badamy Twoją stronę www oraz jej zawartość, modyfikując je i wprowadzając zmiany skutkujące wzrostem pozycji w Google.

Analitykę i raportowanie

Codziennie sprawdzamy aktualną pozycję Twojego serwisu. Reagujemy na wszystkie zmiany, raportując Ci o podejmowanych działaniach.

Wsparcie oraz doradztwo ekspertów

Przez cały okres współpracy możesz liczyć na pomoc specjalistów oraz korzystać z konsultacji w zakresie SEO i innych form promocji firmy w sieci.

Jasne zasady rozliczeń

Proponujemy dogodne modele płatności: abonament ze stałą, miesięczną ratą, rozliczanie za efekty lub hybrydowy model eCPC. Całość kosztów zawsze poznajesz przed rozpoczęciem pozycjonowania!

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór i analiza słów kluczowych
Etap 2
 • Umowa na usługi SEO
Etap 3
 • Audyt strony www
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć specjalizujemy się w skutecznym pozycjonowaniu stron www, proponujemy również pozostałe działania w zakresie szeroko rozumianego marketingu online.

Klientów otaczamy kompleksową opieką, łącząc profesjonalizm z szerokim zakresem usług, takich jak:

 • Reklama PPC

  Docieraj do tysięcy lokalnych odbiorców, promując firmę w wynikach wyszukiwania, YouTube oraz wielu innych serwisach internetowych! Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads to niski koszt, wysoka skuteczność i natychmiastowy efekt!

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach, gdy opinie innych stanowią kluczowy czynnik decyzyjny dla wielu klientów, nie możesz pozwolić sobie na to, by o Twojej firmie mówiło i pisało się źle.

  Zadbamy o właściwą komunikację w mediach społecznościowych oraz Google Moja Firma, pomagając Ci budować pozytywny, ekspercki wizerunek marki.

 • Content marketing

  Zadbamy o unikalną, wartościową i zgodną ze standardami SEO treść na Twojej stronie www.

  Stworzymy sugestywne opisy produktów, opracujemy wpisy na firmowy blog oraz napiszemy eksperckie artykuły sponsorowane do publikacji na zewnętrznych portalach.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Branża SEO rozwija się w naszym kraju z ogromną dynamiką. Na przestrzeni lat, konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera, dlatego wiemy, jak odnosić sukcesy. Teraz, chcemy pomóc również Tobie – tak jak wspieramy ponad 1800 firm, pozycjonując ich serwisy internetowe.

Mimo iż nasza siedziba mieści się w Poznaniu, nie przeszkadza nam to skurczenie obsługiwać Klientów z całego kraju. Swoje biura mamy również w Warszawie, Bydgoszczy i Gdańsku, dlatego bez żadnych obaw możesz powierzyć nam promocję swojej firmy z Kutna.

Zaufali nam między innymi:

Potwierdzeniem naszej skuteczności są liczne nagrody i wyróżnienia, które regularnie otrzymujemy od branżowych ekspertów. W 2020 roku jako jedyna agencja z Polski byliśmy laureatem Global Search Awards, odbierając nagrodę za najlepszą kampanię SEO na świecie.

W swoim dorobku mamy również Gazelę Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, a także wyróżnienia Poznański Lider Przedsiębiorczości i Firma Rodzinna Roku 2018.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania