Menu

Pozycjonowanie stron
Kielce

Żaden serwis internetowy – nawet ten najlepiej zaprojektowany, nie pomoże w zwiększeniu sprzedaży Twoich produktów lub usług, jeżeli nie będzie odwiedzany przez użytkowników.

Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz biznes w dużym mieście jak Kielce, gdzie konkurencja jest spora, powinieneś zainwestować w pozycjonowanie lokalne (SEO), czyli działania, które zwiększą popularność posiadanej przez Ciebie strony www w wynikach wyszukiwania wśród osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne SEO jest usługą, która pozwala docierać z ofertą do mieszkańców konkretnego miasta, dzielnicy lub osiedla.

Jeśli prowadzisz pizzerię w Centrum, warsztat samochodowy na Dąbrowie, lub sklep obuwniczy na Słonecznym Wzgórzu, pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci docierać z ofertą do osób zamieszkujących właśnie na tych konkretnych obszarach.

To skuteczna i stosunkowo niedroga forma promocji biznesu w sieci, w pełni odpowiadająca potrzebom Twojej firmy oraz jej potencjalnych i obecnych klientów.

Pozycjonuj się lokalnie i bądź blisko swoich Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat pomagamy firmom z całej Polski zyskiwać pozycję liderów w swoich branżach. Wśród współpracujących z nami podmiotów są również przedsiębiorstwa z Kielc i okolic. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci sprzedawać więcej!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Kielce – szansa na rozwój Twojej firmy.

Nieustanny progres i skuteczna promocja to zadania dla firmy, która chce skutecznie konkurować na rynku w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Kielce.

Z nami zyskasz narzędzia, które pozwolą wypromować nawet niewielką markę, czyniąc z niej jednego z najważniejszych graczy na rynku. Zastanawiasz się, dlaczego konkurencja osiąga lepsze wyniki, pomimo wyższych cen czy mniej przystępnej lokalizacji? Dołącz do firm, które dzięki lokalnemu pozycjonowaniu stron internetowych odniosły sukces i zwiększyły swoje udziały w rynku.

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE
Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w kraju.
W pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych jesteśmy bezkonkurencyjni.
Bezpłatna wycena
Jeśli skala prowadzonej przez Ciebie działalności ogranicza się do jednego miasta lub dzielnicy, powinieneś zainwestować w pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozwala docierać do użytkowników realnie interesujących się Twoją ofertą.

Zapewnia wzrost popularności strony w wyszukiwarce już po paru tygodniach.

Nie generuje tak wysokich kosztów, jak kampanie billboardowe.

Pozwala zwiększać sprzedaż i przychody Twojej firmy.

Pomaga zbudować silną markę i wyprzedzić konkurencję.

Ułatwia dostosowanie strony do aktualnych trendów i standardów UX.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron www jest procesem długotrwałym, ciągłym i wieloetapowym, dlatego tak ważną kwestią jest zlecenie działań SEO doświadczonym specjalistom.

Grupa TENSE to zespół ekspertów, którzy każdego dnia pracują na wysokie pozycje stron Klientów, podejmując działania skutkujące wzmocnieniem pozycji i zwiększeniem popularności Twojej marki w sieci.

Jednym z etapów pozycjonowania, do którego przykładamy szczególną wagę, jest zbudowanie silnego profilu linków kierujących do Twojego serwisu. To jeden z tych elementów, które w największym stopniu wpływają na wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Odpowiedni akcent kładziemy również na pozostałe działania SEO (optymalizacja strony, content, audyt SEO, dobór słów kluczowych), za każdym razem dostosowując narzędzia do branży i specyfiki Twojej firmy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

krąg Twoich odbiorców, ich profil oraz nawyki konsumenckie,
działania konkurencji,
posiadaną przez Ciebie stronę internetową.

Dane te służą nam do opracowania unikatowej, dedykowanej strategii pozycjonowania lokalnego, w pełni odpowiadającej Twoim indywidualnym potrzebom oraz oczekiwanym efektom.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Kielcach?

Na cenę pozycjonowania lokalnego wpływa wiele czynników – nie ma jednego, uniwersalnego cennika dla wszystkich branż. Przygotowując dla Ciebie indywidualną wycenę, uwzględnimy branżę, w której działasz, stopień jej konkurencyjności, wybrane słowa kluczowe oraz inne aspekty.

Nie da się ukryć, że Kielce należą do miast, w których konkurencja w wielu sektorach jest spora. Jest to jednak kolejny argument, by skorzystać z zalet pozycjonowania lokalnego, zlecając je doświadczonym ekspertom.

Poniżej znajduje się przykładowy cennik dla firmy działającej w Kielcach. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice i osiedla.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dj kielce 0zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 dj na wesele kielce 0zł 29 zł 39 zł 49 zł
3 wodzirej na wesele kielce 0zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dj kielce , , 0zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 dj na wesele kielce 0zł 29 zł 39 zł 49 zł
3 wodzirej na wesele kielce 0zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Selekcja i analiza słów kluczowych

Najważniejszy element pozycjonowania strony to dobór fraz i zapytań, które w optymalny sposób opisują Twój biznes w sieci. Dobierając frazy, korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz monitorujemy działania konkurencji.

Audyt SEO i optymalizacja strony

Twój serwis zostanie gruntownie przebadany pod kątem niezbędnych do wdrożenia poprawek i działań optymalizacyjnych. Kompleksowo i bezpłatnie.

Monitoring pozycji oraz raportowanie o wynikach

Zmiany pozycji stron naszych Klientów monitorowane są codziennie. Zlecając usługę otrzymujesz dostęp do panelu, w którym na bieżąco śledzisz i analizujesz rezultaty wdrażanych działań.

Jasne zasady rozliczeń

Brak ukrytych kosztów – możesz planować budżet, ponieważ z góry wiesz, ile wydasz na pozycjonowanie.

Wsparcie specjalisty oraz doradcy klienta

Dedykowany Specjalista SEO oraz Doradca Biznesowy służą swoją wiedzą, oraz doświadczeniem na każdym etapie współpracy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy na pozycjonowanie
 • Audyt SEO strony
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Raporty i monitorowanie wyników
 • Doradztwo wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Grupa TENSE to jedna z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce – naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie naszych specjalistów, pozwalają nam zaoferować kompleksowe wsparcie marketingowe Klientów, odejmujące takie usługi jak.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads (wcześniej Google AdWords) oraz Facebook Ads możesz reklamować biznes wśród tysięcy internautów z Kielc i okolic, poszukujących lokalnych usług. W atrakcyjny sposób zaprezentujesz firmę dzięki kierowaniu kampanii na słowa kluczowe związane z Twoją działalnością. Wymierne zyski promocyjne osiągniesz w szybkim czasie i przy stosunkowo niewielkich nakładach.

 • Marketing wizerunkowy

  Opinie, oceny komentarze – profesjonalny marketing nie może opierać się o zasadę rozgłosu za wszelką cenę. Pomożemy Ci kreować ekspercki wizerunek marki w sieci – zarówno na forach internetowych, w mediach społecznościowych, jak i w Google Moja Firma.

 • Content marketing

  Opisy produktów, które „sprzedają”, ciekawe i wartościowe artykuły na bloga, profesjonalne treści do firmowego serwisu – zleć nam stworzenie contentu, który przyciągnie na Twoją stronę nowych użytkowników i pomoże zwiększyć sprzedaż.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy największą w Poznaniu i jedną z czołowych w kraju agencji SEO. Mimo iż siedziba firmy znajduje się w Wielkopolsce, od lat obsługujemy Klientów z całego kraju – również z Kielc i województwa świętokrzyskiego.

Dlatego, jeśli właśnie tutaj prowadzisz swój biznes, możesz nam zaufać i powierzyć promocję swojej marki w sieci, tak jak ponad 1500 innych firm z całej Polski.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Co roku otrzymujemy prestiżowe wyróżnienia oraz nagrody z rąk branżowych ekspertów.

Na swoim koncie mamy m.in. Gazelę Biznesu dziennika „Puls Biznesu”, tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości czy wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018. Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Deloitte i Financial Times. Najlepszym dowodem naszej skuteczności jest fakt, że blisko 90% Klientów współpracuje z nami od ponad 2 lat.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania