Menu

Pozycjonowanie stron
Katowice

Szukasz sposobu na pozyskanie nowych Klientów dla swojej firmy prowadzonej w Katowicach? Zastanawiasz się co zrobić, by Twoja marka stała się lepiej rozpoznawalna i kojarzona przez odbiorców?

Chcesz zwiększyć sprzedaż bez ponoszenia wysokich kosztów promocji? Na wszystkie Twoje pytania mamy jedną, skuteczną odpowiedź – jest nią lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Działania prowadzące do podniesienia pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania na frazy związane z danym regionem lub miejscowością – tak brzmi najprostsza odpowiedź na pytanie, czym jest pozycjonowanie lokalne.

  Obejmuje ono zarówno działania wykonywane w obrębie strony, tzw. on site (optymalizacja), jak i off site – kierowane na zewnątrz. Ten drugi proces to przede wszystkim stworzenie odpowiedniej sieci linków prowadzących do Twojej strony z innych, wiarygodnych źródeł w internecie. D

  Tym, co w największym stopniu różni pozycjonowanie lokalne od działań prowadzonych na skalę ogólnopolską, jest mniejsza konkurencyjność zapytań. Walcząc o klientów z całej Polski, powinieneś pozycjonować się na frazy ogólne, np. „sklep sportowy” czy „internetowy sklep sportowy”. W skali kraju, takich podmiotów są pewnie tysiące.

  Znacznie bardziej opłacalne jest skoncentrowanie się na Klientach zamieszkujących to samo miasto lub dzielnicę, w której mieści się Twój sklep. W takim przypadku firma będzie pozycjonowana na frazy takie jak „sklep sportowy Katowice” czy „sklep sportowy Załęże”. Konkurencja z pewnością będzie mniejsza, więc koszty kampanii spadną, a na efekty pozycjonowania lokalnego przyjdzie Ci czekać znacznie krócej.

  Grupa TENSE skutecznie pozycjonuje lokalnie.

  W naszym portfolio są znane marki i mali przedsiębiorcy z całej Polski, także ze Śląska i Katowic. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w Katowicach – szansa na rozwój Twojej firmy!

  Katowice to konkurencyjny rynek. Zadbaj o to, aby Twoja firma się rozwijała i nie stała w miejscu. Z Grupą TENSE to możliwe!

  Na pozycjonowaniu stron znamy się najlepiej w kraju.
  Zebrane doświadczenia pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w zakresie promocji firm w internecie. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, pomożemy Ci stworzyć silną markę, z którą będzie liczyła się lokalna konkurencja w Katowicach.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli masz własny sklep sportowy na Załężu, prowadzisz salon piękności na terenie Bogucic, sklep ze zdrową żywnością na Nikiszowcu lub dowolny, inny biznes w stolicy Górnego Śląska, powinieneś postawić na promocję przede wszystkim w najbliższym otoczeniu. W ten sposób dotrzesz ze swoją ofertą do lokalnych klientów, realnie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

  Najważniejsze korzyści pozycjonowania lokalnego to:

  Relatywnie niski budżet w porównaniu do efektów

  Szybki awans strony w wynikach wyszukiwania

  Promocja wśród lokalnych Klientów

  Mniejsze nakłady finansowe niż przy reklamie banerowej

  Budowanie pozytywnego wizerunku

  Przewaga nad konkurencją

  Optymalizacja strony internetowej

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Działania prowadzące do podniesienia pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania na frazy związane z danym regionem lub miejscowością – tak brzmi najprostsza odpowiedź na pytanie, czym jest pozycjonowanie lokalne. Obejmuje ono zarówno działania wykonywane w obrębie strony, tzw. on site (optymalizacja), jak i off site – kierowane na zewnątrz.

  Ten drugi proces to przede wszystkim stworzenie odpowiedniej sieci linków prowadzących do Twojej strony z innych, wiarygodnych źródeł w Internecie.

  Dobrze przeprowadzony link building stanowi bardzo ważny aspekt działań SEO i mocno wpływa na pozycję strony w wyszukiwarce.

  Tym, co w największym stopniu różni pozycjonowanie lokalne od działań prowadzonych na skalę ogólnopolską, jest mniejsza konkurencyjność zapytań. Walcząc o klientów z całej Polski, powinieneś pozycjonować się na frazy ogólne, np. „sklep sportowy” czy „internetowy sklep sportowy”. W skali kraju, takich podmiotów są pewnie tysiące. Większa konkurencja oznacza dłuższe czekanie na efekt i zdecydowanie wyższe koszty kampanii promocyjnej.

  Strategię pozycjonowania tworzymy w oparciu na czynniki wpływające na rozwój Twojej firmy, między innymi:

  branżę,
  konkurencyjność,
  aktualną stronę,
  działania firm konkurencyjnych.

  Biorąc pod uwagę te i inne czynniki tworzymy dla Ciebie indywidualną strategię rozwoju, która pomoże Ci rozwinąć biznes i utrzymać dobre wyniki w wyszukiwarce Google.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Katowicach?

  Trudno w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na pytanie o cenę pozycjonowania lokalnego. Podstawą do przeprowadzenia kampanii zawsze jest dedykowana strategia działań SEO, opracowywana dla klienta z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb, konkurencyjności branży, specyfiki grupy docelowej czy budżetu, którym dysponuje.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w ten sam sposób przygotowujemy wycenę naszych działań. Jednocześnie gwarantujemy, że wszystkie koszty kampanii poznasz jeszcze przed podpisaniem umowy i rozpoczęciem świadczenia usług. Dzięki temu możesz zaplanować strukturę wydatków w firmie, bez obaw o ukryte prowizje czy dodatkowe opłaty.

  Poniżej zamieściliśmy przykładowy cennik usług dla firmy z Katowic. Miasto podzielone zostało w nim na dzielnice.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 sklep motoryzacyjny katowice 0 zł 79 zł 99 zł 119 zł
  2 części samochodowe katowice 0 zł 79 zł 99 zł 119 zł
  3 auto części katowice 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  4 autokomis katowice 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 sklep motoryzacyjny katowice 1000 0 zł 79 zł 99 zł 119 zł
  2 części samochodowe katowice 590 0 zł 79 zł 99 zł 119 zł
  3 auto części katowice 260 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  4 autokomis katowice 210 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Wybór słów kluczowych do pozycjonowania

  Przed rozpoczęciem działań SEO dobieramy frazy odpowiadające najpopularniejszym zapytaniom używanym przez internautów, zainteresowanych Twoimi usługami.

  Audyt strony internetowej

  Kompleksowo analizujemy budowę oraz zawartość strony www, celem zidentyfikowania obszarów wymagających optymalizacji.

  Analiza i monitorowanie efektów

  Dostarczamy Ci rzetelnej, zawsze aktualnej informacji na temat rezultatów prowadzonych przez nas działań. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, by móc na bieżąco śledzić efekty kampanii.

  Wsparcie dedykowanego eksperta

  Przydzielimy Ci doradcę SEO, który udzieli kompleksowego wsparcia na każdym etapie realizacji kampanii.

  Jasne zasady rozliczeń

  Nie musisz martwić się o ukryte prowizje czy dodatkowe opłaty po podpisaniu umowy. O wszystkich kosztach kampanii poinformujemy Cię jeszcze przed rozpoczęciem prac.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Analiza i wybór słów kluczowych
  • Audyt SEO
  • Podpisanie umowy
  Etap 2
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  • Optymalizacja serwisu
  Etap 3
  • Ciąg dalszy pozycjonowania
  • Raportowanie wyników
  • Wzrost pozycji strony w Google
  • Wsparcie i doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Grupa TENSE, jako zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferuje Ci wielowymiarowe wsparcie w promocji biznesu prowadzonego na terenie Katowic.

  Oprócz pozycjonowania lokalnego, specjalizujemy się w działaniach z obszaru szeroko rozumianego marketingu online, obejmującego m.in.:

  • Kampanie PPC

   Google Ads (dawniej AdWords), czyli reklama w wyszukiwarkach internetowych, która zapewni Twojej stronie natychmiastowe pojawienie się na samym szczycie wyników wyszukiwania, w sekcji oznaczonej jako płatna reklama. Możesz również umieszczać banery w najpopularniejszych serwisach internetowych należących do Google (YouTube, Gmail) oraz reklamować swoje produkty w sieci Zakupów Google.

  • Marketing wizerunkowy

   Zapewniamy wsparcie Twojej firmy w działaniach marketingowych i promocyjnych w Google Moja Firma oraz na kanałach social media.

  • Content marketing

   Twój sklep internetowy nie sprzedaje, a blog nie cieszy się popularnością? Na stronie internetowej brakuje skutecznych sprzedażowo treści? Wykorzystując nasze doświadczenie i zasoby, stworzymy dla Ciebie unikalną, przyjazną dla użytkownika i wyszukiwarek treść na stronę www, opisy produktów do sklepu czy eksperckie artykuły na firmowego bloga.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jako jedna z największych w Polsce agencji marketingu internetowego, Grupa TENSE oferuje Ci kompleksowe wsparcie w promowaniu biznesu. Choć nasza siedziba mieści się w Poznaniu, od lat pomagamy firmom z całego kraju – także z Katowic – w zdobywaniu branżowych szczytów.

  Swoje usługi adresujemy zarówno do firm, które dopiero wchodzą na rynek i muszą walczyć o klienta z podmiotami o ugruntowanej pozycji, jak i do stabilnych marek, których ambicją jest wejście na jeszcze wyższy poziom i uzyskanie przewagi nad konkurencją z branży.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini
  Google Partner Premier 2023

  Powierzając nam promocję swojej firmy w sieci, zyskujesz komfort współpracy z czołową agencją interaktywną, wielokrotnie nagradzaną przez polskie i zagraniczne gremia. W swoim dorobku mamy m.in. tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, wyróżnienie dla Rodzinnej Firmy Roku 2018 czy prestiżową Gazelę Biznesu. Grupa TENSE regularnie pojawia się w rankingach najszybciej rozwijających się europejskich agencji interaktywnych, przygotowywanych przez Deloitte czy „Financial times”.

  Obecnie obsługujemy ponad 1|5 tysiąca firm z całego kraju, działających w najbardziej konkurencyjnych, a także niszowych branżach. Ponad 90% klientów współpracuje z nami 2 lata lub dłużej, co stanowi dowód naszej skuteczności i jednocześnie – naszą najlepszą reklamę.

  Wypromuj swój biznes w sieci i zacznij sprzedawać więcej. Skontaktuj się z nami, określ swoje potrzeby i poproś o indywidualną wycenę usług SEO. Przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Twojego biznesu.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania