Pozycjonowanie stron
Łódź
z agencją SEO

Każda strona internetowa – nawet ta najbardziej funkcjonalna i najlepiej zaprojektowana – bez odpowiednich działań promocyjnych – będzie jedynie efektowną wizytówką firmy.

Oczywiście, taka funkcja serwisu również jest bardzo ważna, jednak nawet najlepsza witryna, która nie pomaga Ci zdobywać Klientów, nie spełnia swojej podstawowej funkcji – nie zarabia. Rozwiązaniem tego problemu jest pozycjonowanie lokalne, które poprawi widoczność Twojego serwisu w sieci, pomoże zwiększyć sprzedaż i zapewni przewagę nad konkurencją.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Usługa, którą proponujemy powoduje, że strona prowadzonej przez Ciebie firmy lub sklepu znajdzie się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google na zapytania związane z konkretną lokalizacją w Łodzi.

Jeśli prowadzisz sklep zoologiczny na Bałutach, kawiarnię na Widzewie czy restaurację na Retkini, znaczącą większość Twoich Klientów stanowić będą mieszkańcy tych konkretnych dzielnic.

Również osoby przyjezdne, przeglądające wyszukiwarkę na smartfonie z geolokalizacją, zobaczą Twoją stronę na szczycie wyników wyszukiwania, jeśli akurat znajdują się na obszarze, gdzie świadczysz swoje usługi.

Grupa TENSE świadczy usługi pozycjonowania lokalnego na najwyższym poziomie.

Ze szczytu widać więcej. Jeśli chcesz wprowadzić swój biznes na wyższy poziom, dołącz do nas i skorzystaj z oferty na pozycjonowanie lokalne dla klientów z Łodzi.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Łódź – szansa na rozwój Twojej firmy.

Jako rodzinna firma doskonale wiemy, że prowadzenie biznesu w dużym mieście, takim jak Łódź nie jest łatwe.

Mamy jednak narzędzia, które ułatwią Ci promocję i rozwój biznesu.

Postaw na skuteczną i dobrze zrealizowaną kampanię.
Dołącz do grona firm, które zainwestowały w pozycjonowanie lokalne i dzisiaj cieszą się z dobrze prosperującego biznesu.
Bezpłatna wycena
Prowadząc firmę świadczącą usługi na terenie danego miasta, powiatu czy dzielnicy, nie powinieneś konkurować z przedsiębiorstwami pozycjonującymi się jako ogólnopolskie. Dzięki temu ograniczysz nakłady na kampanię i będziesz mógł cieszyć się znacznie szybszymi efektami podjętych działań.

Lokalne SEO to szereg korzyści, takich jak:

Docieranie do odbiorców faktycznie zainteresowanych Twoimi usługami

Budowa wizerunki firmy silnie związanej z danym regionem

Zwiększenie świadomości marki pośród lokalnych odbiorców

Ograniczenie zbędnego ruchu z innych regionów kraju

Efekt kampanii zauważalny już po kilku tygodniach

Precyzyjnie dopasowane słowa kluczowe

Mniejsza konkurencyjność fraz

Niższe koszty kampanii

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Istotą lokalnego SEO jest pozycjonowanie strony lub sklepu online na słowa kluczowe łączone z konkretną lokalizacją. Przykładowo, prowadząc kawiarnię na łódzkim Widzewie, powinieneś pozycjonować swoją stronę na precyzyjną frazę „kawiarnia Łódź Widzew”.

Takie działanie będzie znacznie bardziej efektywne niż kampanie projektowane na frazy ogólne jak np. „kawiarnia w Łodzi” czy samo słowo „kawiarnia”. Zasada jest prosta: im bardziej ogólne frazy, tym większa konkurencja. Im większa konkurencja, tym wyższy koszt pozycjonowania.

Wybierając SEO lokalne, oszczędzasz pieniądze, które możesz zainwestować w inne obszary prowadzonej przez siebie działalności.

W Grupie TENSE wiemy, że nie ma skutecznych działań optymalizacyjnych bez dedykowanej strategii i odpowiedniej koordynacji poszczególnych procesów. Właśnie dlatego, stworzymy dla Ciebie indywidualny plan kampanii promującej markę w internecie, uwzględniający m.in.:

Twoją aktualną stronę internetową,
potrzeby i preferencje odbiorców Twoich usług,
ruchy biznesowe podejmowane przez konkurencję.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Łodzi?

Firmy w tak dużym i prężnie rozwijającym się mieście jak Łódź, zmuszone są do konkurowania o Klienta z wieloma podmiotami działającymi w tej samej lub podobnej branży.

Podstawową zaletą pozycjonowania lokalnego jest to, że pozwala ono zaistnieć małym przedsiębiorstwom nawet na najbardziej konkurencyjnych i mocno przesyconych rynkach w relatywnie krótkim czasie. Wszystko to, przy znacznie niższych nakładach niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego.

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o cenę pozycjonowania stron w Łodzi. Usługi SEO zawsze projektowane są „na miarę” z uwzględnieniem specyfiki firmy, liczby i rodzaju słów kluczowych, konkurencyjności branży oraz wielu innych elementów. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, przygotowując dedykowaną wycenę usług SEO. Poniżej znajdziesz przykładowy cennik dla firm z Łodzi z podziałem miasta na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 bukiety ślubne łódź 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
2 bukiet ślubny łódź 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
3 bukieciki komunijne łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 lekarz podolog łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
5 wrastające paznokcie łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
6 stopa cukrzycowa łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 bukiety ślubne łódź , , , , , 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
2 bukiet ślubny łódź 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
3 bukieciki komunijne łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 lekarz podolog łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
5 wrastające paznokcie łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
6 stopa cukrzycowa łódź 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Brak ukrytych kosztów

Zlecając nam usługi SEO, poznajesz wszystkie koszty jeszcze przed rozpoczęciem działań. Podpisując umowę, nie musisz obawiać się dodatkowych opłat, „wynikających” w trakcie współpracy. Ty ustalasz budżet, my oferujemy jasne zasady rozliczeń.

Analiza słów kluczowych

Najważniejszym aspektem skutecznego pozycjonowania jest oczywiście dobór fraz, które precyzyjnie opisują Twoją działalność i jednocześnie są chętnie wpisywane przez internautów zainteresowanych ofertą.

Audyt SEO

Kompleksowo analizujemy Twoja obecną stronę, identyfikując wszystkie błędy oraz obszary wymagające optymalizacji.

Wsparcie i fachowe doradztwo

Dedykowany opiekun SEO dla każdego klienta – przez cały czas trwania współpracy. Wsparcie i pomoc na każdym etapie kampanii.

Stały monitoring efektów

Śledzimy i reagujemy na wszystkie zmiany pozycji Twojej strony w Google. Udostępniamy Ci nielimitowany dostęp do panelu klienta, pozwalający na bieżąco analizować rezultaty i porównywać statystyki.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Umowa na świadczenie usług SEO
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
 • Optymalizacja serwisu WWW
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Monitorowanie efektów
 • Wzrost pozycji w wyszukiwarce
 • Wsparcie klienta, doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce, oferującą szereg komplementarnych usług z zakresu marketingu internetowego. Oprócz pozycjonowania lokalnego jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom z Łodzi m.in.:

 • Kampanie PPC

  Pozwala na natychmiastowe pojawianie się odnośnika do Twojej strony na samej górze wyników wyszukiwania w formie płatnej reklamy.

 • Content marketing

  Obejmuje m.in.: pisanie tekstów na strony www, tworzenie opisów kategorii i produktów dla sklepów internetowych, dostarczanie contentu na potrzeby mediów społecznościowych, opracowywanie infografik, treści na bloga, e-maili marketingowych oraz innych komunikatów angażujących odbiorcę

 • Marketing wizerunkowy

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Choć siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, od lat wspieramy biznesy naszych klientów z całej Polski – również z Łodzi. Przez ponad dekadę naszej działalności, pomogliśmy tysiącom przedsiębiorstw w osiąganiu biznesowych szczytów.

Z przyjemnością wykorzystamy naszą wiedzę oraz doświadczenia zdobyte w pozycjonowaniu i marketingu internetowym we współpracy z Twoją firmą. Skuteczne kampanie SEO to nasza specjalność – bez względu na to, czy prowadzisz działalność w mocno konkurencyjnej, czy całkowicie niszowej branży.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini
esa 2021
Google Partner Premier 2023

Potwierdzeniem profesjonalizmu oraz skuteczności w działaniu są liczne, regularnie przyznawane nam nagrody i wyróżnienia. W swoim dorobku mamy m.in.:

 • tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości,
 • wyróżnienie Rodzinna Firma roku 2018,
 • Gazelę Biznesu „Pulsu biznesu”.

Jesteśmy stałym uczestnikiem corocznych rankingów najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie, tworzonych przez Deloitte oraz „Financial times”. Ponad 90% z 1500 obsługiwanych obecnie klientów współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej. Zaufanie, jakim obdarzają nas partnerzy stanowi najlepszą rekomendację dla wszystkich tych, którzy poszukują agencji do pozycjonowania stron internetowych na terenie Łodzi. Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania