Menu

Pozycjonowanie stron
Gniezno

Samo posiadanie strony www to zbyt mało, by zdobywać klientów w internecie. W dzisiejszych czasach, w dobie rosnącej konkurencji, firmy zmuszone są do podejmowania aktywnych działań promocyjnych, które powalają im zaistnieć w świadomości odbiorców i ugruntować pozycję na rynku.

Jednym z takich działań jest pozycjonowanie, a konkretniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz w Gnieźnie gabinet stomatologiczny, klub fitness, kawiarnię czy sklep motoryzacyjny, powinieneś skupić się na dotarciu do miejscowych klientów.

To właśnie mieszkańcy Twojego miasta stanowią główną grupę odbiorców i to do nich powinieneś kierować swoje komunikaty reklamowe. Lokalne pozycjonowanie pozwoli Twojej stronie www znaleźć się na czołowej pozycji w wynikach wyszukiwania i przysporzy dodatkowych użytkowników, którzy mogą stać się stałymi klientami Twojej firmy.

Ponad 95% wszystkich użytkowników Internetu w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google.

Wielu z nich używa jej do znalezienia informacji o lokalnych firmach i usługach, dlatego wysoka pozycja w rankingu jest jednym najważniejszych elementów budowy silnej marki. Wykorzystaj potencjał pozycjonowania i stań się liderem swojej branży.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jesteśmy największą agencją interaktywną w Wielkopolsce. Od lat wspieramy firmy z Gniezna w budowaniu ich pozycji na lokalnym rynku. Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Gniezno – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w tak konkurencyjnym mieście, jak Gniezno, nie możesz stać w miejscu. Nieustanny rozwój i nowe formy promocji to warunek utrzymania się na rynku i zdobycia odpowiedniej renomy.

My oferujemy Ci sprawdzone, gotowe narzędzia, które pozwolą Ci odnieść sukces w sieci i sprzedawać więcej.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO w kraju.
Pozycjonowanie stron jest tym, co robimy najlepiej – od ponad 10 lat.
Bezpłatna wycena
Jeżeli prowadzisz biznes na terenie Gniezna i szukasz sposobów na zdobycie nowych odbiorców swoich usług, postaw na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego powinieneś to zrobić?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Zapewnia długotrwały efekt i pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Dzięki pozycjonowaniu Twoja firmowa strona www stanie się nowocześniejsza i bardziej przyjazna użytkownikom.

Pozycjonowanie lokalne jest tańsze niż kampanie billboardowe.

SEO to istotny element w kreowaniu świadomości marki.

Pozycjonowanie pomaga zostawić w tyle konkurencję.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych obejmuje działania, których efektem jest osiągnięcie przez serwis internetowy wysokiej pozycji na frazy związane z danym miastem lub regionem, np. „fryzjer Gniezno”. To proces ciągły i wielowymiarowy, dlatego ważne jest, by zlecić go profesjonalistom.

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania jest link-building, czyli stworzenie odpowiedniej struktury odnośników kierujących do serwisu z innych miejsc w sieci.

Im silniejszy będzie profil linkowy strony, tym większym zaufaniem obdarzy ją Google, przyznając wyższą pozycję. Oczywiście, nie należy pomijać pozostałych czynników rankingowych, wpływających na kolejność domen w wyszukiwarce. Google wyróżnia ponad 200 elementów, mających wpływ na pozycję serwisu.

W Grupie TENSE zespół ekspertów nieustannie pracuje na sukcesy naszych Klientów, realizując pozycjonowanie lokalne zgodnie z opracowaną dla każdego klienta, indywidualną strategią SEO.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową odbiorców Twoich usług,
konkurencję,
Twój aktualny serwis internetowy.

Na podstawie tych danych przygotowujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, kładąc nacisk na wybór właściwych słów kluczowych, dzięki którym Twoja strona stanie się lepiej widoczna w sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gnieźnie?

Koszty kampanii SEO za każdym razem ustalane są indywidualnie – pozycjonowanie stron nie ma jednej ceny. Sporo zależy od tego, w jakiej branży działa firma, które słowa kluczowe zostaną wybrane do kampanii oraz od konkurencji.

Nie jest tajemnicą, że Gniezno stanowi dynamicznie rozwijające się miasto, co jest jeszcze jednym powodem, dla którego powinieneś pozostawić na profesjonalne pozycjonowanie stron, powierzając je ekspertom.

Obok znajdziesz przykładowy cennik pozycjonowania poszczególnych fraz związanych z miastem Gniezno.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dobry stomatolog gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
2 gabinet stomatologiczny gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 chirurgia stomatologiczna gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 dentysta gniezno - 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 gniezno dentysta - 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
6 wybielanie zębów gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dobry stomatolog gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
2 gabinet stomatologiczny gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 chirurgia stomatologiczna gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 dentysta gniezno - 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 gniezno dentysta - 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
6 wybielanie zębów gniezno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pomoc specjalistów, konsultacje w zakresie optymalnej strategii SEO czy wsparcie w dziedzinie reklamy online.

Wybór najlepszych słów kluczowych

Doskonale wiemy, że podstawą skutecznego pozycjonowania, są odpowiednio dobrane frazy. Powoduje to, że do ich selekcji podchodzimy ze szczególną starannością, wybierając te słowa i zapytania, które najlepiej opisują w sieci Twój biznes.

Bezpłatny audyt SEO z optymalizacją

W takcie audytu strony www nasi eksperci opracowują plan optymalizacji serwisu. Wdrożenie poprawek i modyfikacji pozwoli na podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania.

Monitoring i raporty o wynikach

Każdego dnia sprawdzamy pozycje stron naszych Klientów. Podejmujemy działania mające na celu utrzymanie lub poprawę pozycji w rankingu.

Jasne zasady i wygodne modele rozliczeń

Oferujemy atrakcyjne promocje, różne modele płatności za kampanię oraz brak ukrytych kosztów.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Umowa na usługi SEO
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Śledzenie i poprawa wyników
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z największych w kraju agencji pozycjonowania oferujemy szeroki wachlarz działań w zakresie reklamy w Internecie.

Choć naszą domeną jest skuteczne SEO, nie oznacza to, że ograniczamy się jedynie do optymalizacji stron. W skład naszych usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kapanie linków sponsorowanych oraz reklama w firmie grafiki, wideo czy postów na Facebooku – możliwości, jakie dają kampanie PPC w zakresie skutecznej promocji marki w sieci, są nieograniczone. Dzięki reklamom kierowanym na odpowiednie słowa kluczowe możesz docierać do nowych odbiorców, pozyskiwać klientów i sprzedawać więcej.

 • Marketing wizerunkowy

  Jak skutecznie konkurować z innymi, gdy coraz więcej klientów kieruje się ocenami oraz opiniami o firmie? Wyłącznie poprzez profesjonalną komunikację w sieci! Zajmiemy się kreowaniem pozytywnego wizerunku Twojej firmy w mediach społecznościowych, na forach internetowych oraz w Google Moja Firma, pomagając Ci budować silną markę.

 • Content marketing

  Treść na stronie nie powinna jedynie przedstawiać Ciebie i Twojej oferty. Twoich klientów interesują korzyści związane z wyborem konkretnego produktu lub usługi. Zadbaj o to i zwiększaj sprzedaż, dzięki skutecznym opisom produktów, artykułom sponsorowanym czy wartościowym treściom w serwisie.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od ponad 10 lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron. Zaczynaliśmy jako mała firma, dziś jesteśmy jednym z liderów branży SEO. Stanowimy najlepszy dowód na to, że konsekwencja w działaniu i odpowiednio dopasowana strategia biznesowa pozwalają na zdobycie i utrzymanie czołowej pozycji w branży.

Mimo iż siedziba firmy mieści się w Poznaniu, obsługujemy Klientów z całej Polski. Obecnie współpracujemy z ponad 1800 firmami. 9 na 10 z nich regularnie przedłuża z nami umowy na pozycjonowanie oraz inne usługi w zakresie e-marketingu. Trudno o lepszy dowód uznania i skuteczności agencji SEO.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE ma w swoim dorobku szereg nagród i prestiżowych wyróżnień, takich jak m.in.: Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes 2020, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018.

Jesteśmy stałym uczestnikiem rankingów Technology Fast 50 Central Europe opracowywanych co roku przez Deloitte i Financial Times.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania