Pozycjonowanie stron
Zamość
z agencją SEO

Zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż w firmie i zdobyć nowych klientów? Postaw na pozycjonowanie stron www i rozwijaj swój lokalny biznes, docierając do tysięcy użytkowników sieci!

Jeśli prowadzisz w Zamościu dowolną działalność, np. salon piękności, sklep sportowy czy warsztat samochodowy, strategia local SEO jest dla Ciebie.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie stron pozwoli Ci docierać z ofertą firmy do mieszkańców miasta, osiedla lub dzielnicy – czyli osób, które najbardziej interesują Twoje usługi lub towary.

To najlepsza forma promocji małych biznesów, działających stacjonarnie lub łączących usługi online z offline.

Dzięki pozycjonowaniu Twoja firmowa strona znajdzie się na czołowych miejscach w wyszukiwarce Google na słowa związane z miastem i branżą, w których działasz.

To ważne, ponieważ większość internautów przegląda jedynie te witryny, które znajdują się na czele pierwszej strony wyników wyszukiwania.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

W zakresie reklamy w internecie, SEO i pozycjonowania współpracujemy z firmami z całego kraju – także z Zamościa.

Już dziś skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możemy pomóc Twojej marce w odniesieniu sukcesu.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Zamość – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać swoje przedsiębiorstwo, nie możesz ustępować konkurencji, która nieustannie szuka nowych sposobów na pozyskanie klientów.Pozycjonowanie stron to gotowe i skuteczne narzędzie, które pomoże Ci prześcignąć konkurencję i umocnić się w stawce branżowych liderów.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Należymy do największych i najlepszych firm SEO w Polsce.
Pozycjonowanie stron to nasza praca, ale i pasja – dlatego jesteśmy w tym najlepsi.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes w jednym mieście, nawet tak dużym, jak Zamość, powinieneś zdecydować się na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

Zalety pozycjonowania lokalnego.

Niski koszt kampanii w porównaniu z pozycjonowaniem szerokim.

Dotarcie do osób realnie zainteresowanych ofertą firmy.

Szybki wzrost pozycji strony – pierwsze efekty już po paru tygodniach.

Długotrwały efekt – inaczej niż w przypadku kampanii billboardowych.

Element kreowania przewagi nad konkurencją.

Wsparcie w procesie budowy świadomości marki.

Optymalizacja i unowocześnienie posiadanego serwisu internetowego.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron jest odpowiedzią na potrzeby małych firm działających na terenie jednego miasta lub regionu. Zamiast konkurować o klienta z biznesami ogólnopolskimi, możesz inwestować środki w kampanię kierowaną do mieszkańców Zamościa lub okolic – przecież to oni w większości korzystają z usług Twojej firmy.

Podobnie jak pozycjonowanie szerokie – również SEO lokalne stanowi proces złożony i ciągły. Z tego względu, warto zlecić odpowiednie działania ekspertom z wieloletnim doświadczeniem.
W Grupie TENSE każdego dnia pracujemy na wysokie pozycje stron naszych Klientów, pomagając im zwiększać sprzedaż, pomnażać zyski i skutecznie rywalizować z konkurencją.
W procesie pozycjonowania lokalnego kluczowymi działaniami są m.in.:

– link-building
– optymalizacja serwisu
– budowa contentu
– dobór słów kluczowych
– szczegółowa analiza efektów

Współpraca z nami da Ci pewność realizacji kampanii zaprojektowanej z uwzględnieniem specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową odbiorców,
działania konkurencji,
Twój aktualny serwis www.

W oparciu o dane z powyższych obszarów oraz nasze doświadczenie i analizy opracowujemy dla Ciebie indywidualną strategię SEO, kładąc nacisk na wybór odpowiednich słów kluczowych. Dzięki temu wzrośnie popularność Twojego serwisu w sieci, co finalnie przełoży się na zwiększenie zysków.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Zamościu?

Biorąc pod uwagę to, jak skompilowanym procesem jest pozycjonowane stron oraz konieczność wypracowania indywidualnej strategii dla każdego Klienta, nie da się określić jednej ceny za kampanię SEO. Każdą wycenę sporządzamy indywidualnie, w oparciu o wybrane słowa kluczowe, branżę, czy konkurencję.

Nie da się ukryć, że w Zamościu jest ona duża, dlatego tym bardziej powinieneś postawić na pozycjonowanie serwisu internetowego, by zawsze być o krok przed biznesowymi rywalami.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 hurtownia elektryczna zamość - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 hurtownia motoryzacyjna zamość - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 hurtownia budowlana zamość - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 hurtownia elektryczna zamość - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 hurtownia motoryzacyjna zamość - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 hurtownia budowlana zamość - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych

Na podstawie analiz, badań popularności fraz i monitorowania działań konkurentów, wybieramy zapytania oraz słowa kluczowe, które w największym stopniu wpływają na popularność Twojej firmy w sieci.

Darmowy audyt SEO

Nasze działania w ogromnym stopniu determinuje audyt Twojej strony internetowej. Wnioski z badania struktury oraz treści serwisu pozwolą na wykonanie skutecznej optymalizacji witryny.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Przez cały okres trwania umowy możesz korzystać z pomocy dedykowanego opiekuna SEO oraz doradcy biznesowego.

Profesjonalna analityka i dostęp do danych

Z poziomu Panelu Klienta możesz kontrolować postępy naszych prac. Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje serwisu w Google, systematycznie pracując na utrzymanie wysokiego rankingu.

Przejrzyste zasady rozliczeń

U nas nie ma ukrytych kosztów – kompletną cenę usługi poznajesz przed rozpoczęciem kampanii, dzięki czemu możesz z góry zaplanować swój budżet.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy SEO
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Pozycjonowanie wstępne
Etap 3
 • Pozycjonowanie właściwe
 • Analityka i optymalizacja wyników
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Świadcząc usługi na rzecz swoich Klientów, nie ograniczamy się wyłącznie do pozycjonowania stron.

Bogate portfolio usług pozwala nam w pełni odpowiadać na potrzeby Klientów, oczekujących kompleksowego wsparcia i dedykowanych rozwiązań w dziedzinie reklamy w internecie. W ofercie znajdują się m.in.:

 • Reklama PPC

  Istotnym wsparciem pozycjonowania strony jest kampania linków sponsorowanych, pozwalająca na natychmiastowy awans serwisu na szczyt wyników wyszukiwania. Łącze do strony będzie doskonale widoczne, ponieważ Google dyskretnie oznaczy je jako reklamę.

  Google Ads oraz Facebook Ads to również możliwość prowadzenia kampanii reklamowych na największym portalu społecznościowym, a także w serwisach należących do Google, m.in. YouTube, Gmail czy Google Zakupy.

 • Marketing wizerunkowy

  Strategia „nieważne, jak mówią, byleby nie przekręcali nazwy” w 2020 roku nie ma racji bytu. Dzisiaj liczą się profesjonalizm oraz umiejętne kreowanie swojego wizerunku. Powierzając nam komunikację w social mediach, Google Moja Firma oraz na forach internetowych, zyskujesz pewność spójnej narracji i pozytywnego postrzegania Twojej marki we wszystkich najważniejszych kanałach sieci.

 • Content marketing

  Doskonale wiemy, jak tworzyć treści, które sprzedają. Sugestywne opisy produktów i kategorii, wartościowe treści na firmową stronę czy eksperckie artykuły sponsorowane to nasza domena. Dzięki nim wykreujesz wizerunek eksperta, dołączysz do liderów w branży i pomnożysz swoje zyski.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Swoje terenowe oddziały uruchomiliśmy w Bydgoszczy i Warszawie, dzięki czemu możemy jeszcze skutecznie działać na rzecz Klientów z całego kraju.

 

 

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia, będące dowodem naszej skuteczności i pozycji w branży.

Doceniły nas kapituły honorowe takich nagród jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa czy Poznański Lider Przedsiębiorczości. Trzykrotnie znaleźliśmy się również w rankingu Technology Fast 50 Central Europe tworzonym przez Deloitte i Financial Times.

Obecnie obsługujemy ponad 1800 Klientów. Aż 90% z nich regularnie przedłuża z nami umowy, co stanowi najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania