Pozycjonowanie stron
Rzeszów
z agencją SEO

Prowadzisz firmę usługową lub e-sklep z siedzibą w Rzeszowie? Zastanawiasz się jak wprowadzić swój biznes na wyższy poziom i sprzedawać więcej?

Kluczem do zdobycia nowych Klientów jest oczywiście skuteczny marketing. Grupa TENSE proponuje Ci skuteczne rozwiązanie, jakim jest lokalne pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Usługa pozycjonowania serwisu internetowego na skalę lokalną pozwoli dotrzeć z ofertą Twojej firmy do mieszkańców Rzeszowa, którzy są rzeczywiście zainteresowani skorzystaniem z proponowanych przez Ciebie usług.

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy na Piastowie, masz własny salon piękności na Pobitnie lub wykonujesz usługi remontowe w obrębie dzielnicy Staroniwa, powinieneś promować swój biznes właśnie wśród mieszkańców tych konkretnych obszarów.

Pozycjonowanie lokalne jest więc idealną formą promocji – nie tylko pozwoli Twojej stronie zaistnieć na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania Google, ale jednocześnie zapewni dotarcie do grupy docelowej z ofertą w pełni odpowiadającą jej potrzebom.

Lokalne pozycjonowanie stron jest odpowiedzią na realne potrzeby Klientów oraz szansą na rozwój Twojej firmy.

Domeną Grupy TENSE jest pozycjonowanie stron internetowych.

Grupa TENSE to jedna z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce. Naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu w Rzeszowie!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Rzeszów – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w tak konkurencyjnym mieście jak Rzeszów, nie możesz stać w miejscu.

Damy Ci narzędzia do rozwoju – a Ty korzystaj z nich i czerp radość z dobrze funkcjonującego biznesu.

Wejdź na szczyt z biznesie z Grupą TENSE.
Jako jeden z liderów branży SEO w Polsce wiemy, jak pozycjonować strony naszych Klientów i pomagamy im w rozwoju na najbardziej konkurencyjnych rynkach – dołącz do nich!
Bezpłatna wycena
Szukasz sprawdzonego sposobu, by zaistnieć na rzeszowskim rynku i zdobywać nowych klientów?

Postaw na pozycjonowanie lokalne, które daje wymierne korzyści biznesowe. Najważniejsze z nich to:

niższe niż przy pozycjonowaniu ogólnopolskim koszty kampanii,

pierwsze rezultaty widoczne już po kilku tygodniach,

długotrwałe utrzymywanie się na czołowych pozycjach w Google,

szansa na dotarcie do odbiorców faktycznie zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami,

budowanie przewagi w branży,

kreowanie eksperckiego wizerunku oraz tworzenie silnej marki,

przystosowanie (optymalizacja) strony www do standardów Google oraz UX.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

W odróżnieniu od kampanii realizowanych na skalę ogólnokrajową pozycjonowanie lokalne obejmuje działania prowadzone w znacznie mniej konkurencyjnym środowisku – regionu, miasta lub dzielnicy. Dzięki temu lokalne SEO pozwala cieszyć się znacznie szybszymi efektami przy jednoczesnym niższym budżecie na promocję. Kluczem do sukcesu jest dedykowana strategia przygotowana przez specjalistów z Grupy TENSE.

Opracowany dla Ciebie, indywidualny plan działania w pełni odpowiadać będzie specyfice prowadzonego przez Ciebie biznesu, uwzględniając charakter branży, w której działasz i potrzeby odbiorców. Jednym z kluczowych działań, wpływających na efekty pozycjonowania jest link-building, czyli stworzenie odpowiedniej struktury odnośników prowadzących do Twojego serwisu z zewnątrz. To od profilu linkowego w dużej mierze zależy skuteczność działań SEO i awans strony w wyszukiwarce, przekładający się na zwiększenie ruchu i wzrost sprzedaży.

Praca nad stworzeniem dedykowanej strategii działań SEO uwzględnia:

posiadaną aktualnie przez Ciebie stronę www,
specyfikę grupy docelowej oraz jej potrzeby,
śledzenie branży oraz działań konkurencji.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe dane, przygotowujemy indywidualną propozycję współpracy. Dobieramy słowa kluczowe, które odpowiednio opisują Twój biznes w sieci i pozwalają zwiększyć liczbę wejść na stronę, co z kolei przekłada się na wzrost zysków.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rzeszowie?

Określenie jednej ceny dla tak złożonego procesu, jak pozycjonowanie strony www nie jest możliwe. Właśnie dlatego, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uzależniając koszty kampanii SEO od konkurencyjności branży i jej specyfiki, liczby i rodzaju fraz do pozycjonowania oraz wielu innych czynników.

Firmy prowadzące działalność w Rzeszowie muszą rywalizować z wieloma przedsiębiorstwami o podobnym profilu. Pozycjonowanie lokalne stanowi optymalny sposób promocji, dający szansę szybkiego zaistnienia nawet na najtrudniejszym i najbardziej konkurencyjnym rynku, także przy ograniczonym budżecie.

Poniżej znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania lokalnego dla firmy z Rzeszowa. Rzeszów został podzielony w nim na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 fotobudka rzeszów 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 fotografia rzeszów 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 fotobudka na wesele rzeszów 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 okna pcv rzeszów 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 okna drewniane rzeszów 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
6 okna skandynawskie rzeszów 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 fotobudka rzeszów 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 fotografia rzeszów 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 fotobudka na wesele rzeszów 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 okna pcv rzeszów 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 okna drewniane rzeszów 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
6 okna skandynawskie rzeszów 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza oraz dobór fraz do pozycjonowania

Wybieramy słowa kluczowe, których internauci najczęściej używają podczas wyszukiwania usług i firm podobnych do Twojej. Na tym etapie Twoja witryna zostanie szczegółowo przeanalizowana, podobnie jak działania konkurencji.

Audyt SEO witryny oraz jej optymalizacja

Kompleksowe badanie struktury strony internetowej połączone z analizą zawartości daje odpowiedź na pytanie o najważniejsze poprawki oraz konieczność ich wdrożenia. Wszystko odbywa się zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Monitoring pozycji oraz przygotowywanie raportów o rezultatach

Zmiany pozycji strony w wynikach wyszukiwania monitorowane są każdego dnia. Jako klient otrzymujesz całodobowy dostęp do panelu, w którym znajdziesz najświeższe informacje na temat naszych działań i ich wyników.

Czytelne zasady rozliczeń

Chcesz zaplanować z góry budżet na pozycjonowanie? Dajemy Ci taką możliwość. Wszystkie koszty poznasz jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.

Doradztwo i wsparcie eksperta

Dedykowany specjalista SEO doradzi i zaproponuje optymalne rozwiązania na każdym etapie pozycjonowania Twojego serwisu.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór fraz i zapytań
 • Podpisanie umowy na kampanię
 • Wykonanie audytu SEO
Etap 2
 • Optymalizacja strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Kontrola i raportowanie o wynikach
 • Optymalizacja, doradztwo, wsparcie klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z czołowych agencji marketingu online w Polsce oferujemy Ci szeroki wachlarz usług wspierających procesy pozycjonowania i optymalizacji strony internetowej.

Najważniejsze z nich to m.in.:

 • Kampanie Google Ads (wcześniej AdWords)

  Dzięki reklamie Twojej strony, produktu lub usługi w sieci reklamowej Google, wzrośnie świadomość Twojej marki oraz jej oferty wśród potencjalnych klientów. Kampania kierowana na określone słowa kluczowe pozwala cieszyć się błyskawicznym efektem w postaci wyświetlania linków do Twojego serwisu na samej górze wyników wyszukiwania. Specjalizujemy się również w płatnej reklamie na Facebooku.

 • Content marketing

  Angażująca użytkownika treść na stronie, zachęcające do kupna opisy produktów, ciekawe i unikalne treści na firmowym blogu – to tylko niektóre narzędzia oddziałujące na potencjalnego Klienta. Z przyjemnością dostarczymy wartościową i skuteczną treść do Twojego serwisu, kierując się zasadą „content is a king”.

 • Promocja marki w sieci

  Odpowiednie zaprojektowane działania marketingowe pozwalają kreować pozytywny wizerunek Twojej firmy w branży. Czasy, gdy liczył się przede wszystkim rozgłos, to już przeszłość. Dziś najważniejsze jest, by o Twojej firmie mówiono dobrze – my wiemy, jak to zrobić!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jako lider poznańskiego rynku pozycjonowania stron www oraz jedna czołowych agencji interaktywnych w kraju, gwarantujemy wymierny wzrost pozycji Twojego serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu dotrze on do nowych odbiorców.

Mimo iż siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, nie przeszkadza nam to w skutecznym prowadzeniu kampanii SEO dla firm z całego kraju – również z Rzeszowa. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych przedsiębiorców, którzy dzięki współpracy z nami wprowadzili swoje biznesy na wyższy poziom, zaufaj ekspertom z Grupy TENSE.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

O naszym profesjonalizmie najlepiej świadczy liczba klientów – obecnie obsługujemy ponad 1800 firm z całego kraju. Przedsiębiorcy, którzy nie bali się nam zaufać, powierzając promocję swojego biznesu, zostają z nami! Blisko 90% firm, z którymi współpracujemy, jest naszymi klientami od 2 lat lub dłużej.

Dowodem uznania i skuteczności agencji są również liczne branżowe nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymujemy każdego roku. Znakomite kapituły konkursowe nagrodziły nas dotychczas m.in. tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, Gazelą Biznesu czy wyróżnieniem „Firma Rodzinna Roku 2018”. Jesteśmy stałym uczestnikiem rankingów najszybciej rozwijających się firm w Europie środkowej opracowywanych przez Deloitte oraz Financial Times.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Chcesz, by promocją Twojej marki w sieci zajęła się topowa agencja SEO w kraju?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania