Pozycjonowanie stron
Kraków
z agencją SEO

Twoja strona internetowa, pomimo zainwestowania w nią wielu środków finansowych nie cieszy się popularnością wśród użytkowników i potencjalnych Klientów? Funkcjonalność i atrakcyjny design witryny nie przekładają się na zwiększenie sprzedaży?

Jeśli prowadzisz biznes w tak dużym mieście, jak Kraków, musisz liczyć się ze sporą konkurencją niezależnie od branży, w jakiej działasz. Rozwiązaniem, które pozwoli stać się Twojej firmie lepiej widoczną w sieci, jest pozycjonowanie lokalne.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych na skalę lokalną obejmuje szereg działań optymalizacyjnych, dzięki którym Twoja firmowa strona lub sklep internetowy staną się bardziej konkurencyjne.

Pozwolą Ci trafić do użytkowników realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Jeśli prowadzisz restaurację na Kazimierzu, masz sklep obuwniczy na Starym Mieście czy gabinet lekarski na Kurdwanowie, dotrzesz do klientów właśnie stamtąd.

Jeśli szukasz pomysłu na to, jak zwiększyć przewagę nad konkurencją w stolicy Małopolski, lokalne pozycjonowanie stron jest właśnie dla Ciebie.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

W zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju. Od lat wspieramy również rozwój firm w Krakowie. Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Kraków – szansa na rozwój Twojej firmy.

W odniesieniu sukcesu w Internecie pomagamy zarówno markom o ugruntowanej renomie, jak i przedsiębiorstwom, które dopiero rozpoczynają walkę o klienta na trudnym rynku, jakim jest Kraków. Zastanawiasz się, dlaczego Twoja konkurencja rozwija się szybciej, sprzedając więcej i pozyskując nowych klientów? Jak to możliwe, że pomimo atrakcyjnej lokalizacji, niskich cen czy wysokiej jakości Twoich produktów, to inni odnotowują wzrost?

Rozwiązaniem, które pozwoli Ci nawiązać walkę o klienta w tak konkurencyjnym mieście, jak Kraków, jest pozycjonowanie lokalne. 97% polskich internautów informacji o interesujących ich produktach i usługach szuka w Google, odwiedzając wyłącznie strony znajdujące się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania. Wiemy co robić, by w tym miejscu znalazła się strona Twojej firmy.

Zyskaj przewagę nad konkurencją – zdobywaj szczyty z Grupą TENSE.
W pozycjonowaniu stron nie mamy konkurencji.
Dzięki nam Twoja firma również może wejść na wyższy poziom.
Bezpłatna wycena

Prowadząc biznes w Krakowie, musisz konkurować z większymi i często bogatszymi od Twojej firmami. Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci pozyskiwać nowych klientów także przy niższym budżecie. Zapewni również wiele innych korzyści:

Szybką poprawę pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania Google.

Możliwość prowadzenia kampanii przy niższym budżecie niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego.

Szansę na zdobycie i utrzymanie przewagi nad konkurencją.

Trafianie do odbiorców realnie zainteresowanych ofertą firmy.

Niższy koszt niż kampanie billboardowe.

Budowę pozytywnego wizerunku i świadomości firmy.

Dopasowanie wyglądu, budowy oraz funkcjonalności strony www do wymogów Google oraz UX.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Sukces w pozycjonowaniu strony internetowej zależy od wypracowania odpowiedniej strategii działań, ich właściwego wdrożenia oraz umiejętnej koordynacji w czasie.

Właśnie dlatego, usługi SEO warto zlecać profesjonalistom, którzy w codziennej pracy opierają się na twardych danych, doświadczeniu i wynikach analiz. Zlecając Grupie TENSE pozycjonowanie serwisu, bloga lub e-sklepu, zyskujesz poprawę i umocnienie pozycji Twojej firmy, która może stać się jednym z liderów branży.

Podstawą naszych działań każdorazowo jest indywidualna, dedykowana strategia SEO, dopasowana do specyfiki prowadzonej działalności, uwzględniająca potrzeby grupy docelowej oraz środowisko biznesowe. Dzięki niej firmy naszych Klientów awansują na czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania na najbardziej konkurencyjne słowa kluczowe.

W przypadku pozycjonowania lokalnego największy nacisk kładziemy na:

specyfikę odbiorcy i jego potrzeby,
profil aktualnie posiadanego przez Ciebie serwisu internetowego,
aktywność konkurencji w danej branży.

Na podstawie powyższych aspektów tworzymy dla Ciebie unikalną strategię pozycjonowania lokalnego, dobierając do niej właściwe słowa kluczowe, pozwalające użytkownikom internetu odnaleźć Twoją firmę w sieci i odpowiadające na ich potrzeby konsumenckie.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Krakowie?

Proponowane przez nas usługi każdorazowo wyceniamy indywidualnie.

Cena za pozycjonowanie lokalne zależy od takich czynników jak: specyfika danej branży, rodzaj i liczba słów kluczowych użytych do promocji firmy, czy konkurencyjność danego sektora biznesu. Nie jest tajemnicą, że tak duże miasta, jak Kraków, wymagają rywalizacji o klienta z wieloma podmiotami o podobnym profilu. W takim przypadku tym bardziej warto zainwestować w pozycjonowanie lokalne, które pozwoli Ci umocnić pozycję na rozbudowanym i konkurencyjnym rynku.

Oto przykładowy cennik pozycjonowania lokalnego dla firmy z Krakowa. Kraków został podzielony w nim na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 psychiatra dziecięcy kraków 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 psychiatra dla młodzieży kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 psychiatra dla dzieci kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 fotel wiszący kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
5 huśtawka kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
6 huśtawki dla dzieci kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 psychiatra dziecięcy kraków 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 psychiatra dla młodzieży kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 psychiatra dla dzieci kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 fotel wiszący kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
5 huśtawka kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
6 huśtawki dla dzieci kraków 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Audyt SEO połączony z optymalizacją strony www

Zapewniamy szczegółową analizę struktury serwisu i znajdujących się w nim treści oraz darmowe poprawki.

Wybór właściwych słów kluczowych

Kompleksowo badamy witrynę internetową oraz działania konkurencji. Analizujemy zapytania, które najczęściej wpisują do wyszukiwarki Twoi potencjalni klienci. Działania te stanowią podstawę skutecznego pozycjonowania.

Pomoc i opieka doradcy SEO

Dedykowany specjalista zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia kampanii.

Jasne zasady

Decydując się na współpracę z nami, koszty usług poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem działań. Dzięki temu możesz szczegółowo zaplanować swój budżet na pozycjonowanie.

Nieustanny monitoring i raporty o pozycji strony

Regularne kontrole aktualnej pozycji Twojej strony w Google oraz bieżące raporty o wynikach. Otrzymujesz nieograniczony dostęp do panelu Klienta.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Umowa na pozycjonowanie
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja strony
 • Wdrożenie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Raporty i monitorowanie efektów
 • Optymalizacja rezultatów
 • Doradztwo oraz wsparcie klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych w kraju, specjalizujemy się w skutecznym pozycjonowaniu stron naszych klientów.

Bogata gama usług oraz zespół doświadczonych specjalistów są gwarancją kompleksowego wsparcia marketingowego. Oprócz SEO możemy zaproponować Ci również szereg usług wspierających lokalne pozycjonowanie, jak m.in.:

 • Reklama PPC

  Google Ads (dawnej AdWords) to kampanie linków sponsorowanych, które pozwalają stronom internetowym znaleźć się na samej górze wyników wyszukiwania.

  Tysiące użytkowników na ekranach swoich komputerów, tabletów i smartfonów zobaczą odnośnik do Twojego serwisu. Szybki efekt przy stosunkowo niewielkich kosztach to tylko jedna z zalet, jakie posiada kampania linków sponsorowanych.

 • Marketing treści

  Obejmujący unikatowy i wartościowy content na stronie, opisy produktów wspierające sprzedaż, infografiki na potrzeby social mediów – wszystko w myśl zasady „content is a king”. Wiemy jak tworzyć treści, które przyciągają nowych użytkowników na stronę – wśród nich Twoich potencjalnych klientów.

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach, gdy jedna negatywna opinia o firmie może przekreślić wieloletni wysiłek budowy pozytywnego wizerunku, my proponujemy Ci wsparcie w kreowaniu silnej marki. Z naszą pomocą stworzysz brand odporny na kryzysy i negatywne opinie potencjalnych klientów.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jako największa poznańska agencja marketingu internetowego i jednocześnie jedna z czołowych firm wykonujących pozycjonowanie stron w Polsce, oferujemy najwyższą jakość usług.

Mimo iż siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, z sukcesami obsługujemy przedsiębiorstwa z całego kraju. Jeśli prowadzisz działalność w Krakowie, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z naszej oferty i zlecił pozycjonowanie ekspertom z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Naszą pozycję w branży potwierdzają liczne wyróżnienia oraz nagrody przyznawane przez znakomite grona konkursowe. Jesteśmy laureatem tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości, Gazeli Biznesu, mamy na koncie również wyróżnienie dla Rodzinnej Firmy Roku 2018. Trzykrotnie znaleźliśmy się w rankingu Deloitte i Financial Times.

Aktualnie współpracujemy z ponad 1800 firm z całego kraju, obsługując wszystkie najpopularniejsze, jak i niszowe branże. Blisko 90% obecnych klientów współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej, co stanowi najlepsze potwierdzenie naszego profesjonalizmu i skuteczności.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Chcesz skorzystać z naszej oferty i dołączyć do grona firm, które sprzedają więcej dzięki czołowej agencji SEO w Polsce?

Skontaktuj się z nami!
Sprawdź możliwości pozycjonowania