Wróć do listy wpisów
Marketing Newsy Różne
Agencja SEO i SEM > Blog > Ucz się, ucz, a zostaniesz specjalistą SEO

Ucz się, ucz, a zostaniesz specjalistą SEO

Ucz się, ucz, a zostaniesz specjalistą SEO

Prowadzenie firmy bez strony internetowej jest obecnie właściwie niemożliwe. Walka o klienta przeniosła się do sieci, a wspierają ją fachowcy, którzy dbają o to, by dana strona wyświetlała się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach. Ci waleczni rycerze to między innymi specjaliści SEO. Analizują i optymalizują witryny, dobierają frazy kluczowe i wykorzystują przy tym wiele specjalistycznych narzędzi. Jak zostać jednym z nich? Możesz skorzystać z oferty kursów i szkoleń, które krok po kroku wprowadzą Cię w obszar pozycjonowania.

Jaki kurs wybrać

Dobrym rozwiązaniem jest znalezienie takiego kursu, który da Ci coś więcej niż tylko wyjaśnienie zagadnień związanych z SEO i biegłość w wykorzystywaniu specjalistycznych narzędzi czy aplikacji. Takim bonusem może być na przykład szansa na sprawdzenie w praktyce zdobytych umiejętności.

Grupa TENSE właśnie została partnerem merytorycznym jednego z takich szkoleń. Kurs online „Specjalista SEO” przygotował Coders Lab we współpracy z firmami Artefakt i Widzialni.pl. Partnerami merytorycznymi kursu są Sunrise System, Grupa TENSE i Semahead. Zarówno współorganizatorzy, jak i partnerzy kursu specjalizują się w pozycjonowaniu stron internetowych. Dzięki temu program zajęć jest odpowiedzią na zapotrzebowanie pracodawców. To jedyny kurs na rynku, w trakcie którego uczestnicy poznają nie tylko zagadnienia związane z SEO, ale także z językiem programowania PHP czy systemem do zarządzania treścią, jakim jest WordPress.

Niewątpliwym atutem kursu jest również to, że najlepsi jego uczestnicy otrzymają propozycję zatrudnienia oraz możliwość zwrotu kosztów.

Dlaczego warto uczyć się z Coders Lab i Grupą TENSE

  1. Nie musisz mieć doświadczenia ani wiedzy na temat SEO – tego nauczysz się na kursie. Wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera i zapał do nauki.
  2. Zdobędziesz wszechstronną wiedzę. Program kursu obejmuje wszystkie podstawowe zagadnienia związane z SEO. Ponadto poznasz tajniki języka HTML, CSS, PHP i SQL, a także zdobędziesz przydatne umiejętności związane z zarządzaniem treściami na stronie internetowej.
  3. Na zajęciach spotkasz ekspertów z firm Coders Lab, Artefakt i Widzialni.pl. Podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i skutecznie wprowadzą Cię w tajniki SEO, PHP czy WordPressa. W dziewięć tygodni zdobędziesz umiejętności niezbędne na stanowisku junior SEO specjalisty.
  4. Szkolisz się online. Nie musisz dojeżdżać na zajęcia, więc nie tracisz czasu i możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie. Musisz zatroszczyć się jedynie o łącze internetowe.
  5. Przez cały czas trwania kursu będzie Ci towarzyszyć mentor – to wykładowca i opiekun merytoryczny. Pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z programem zajęć.
  6. Jeśli ukończysz kurs jako jeden z najlepszych absolwentów, możesz liczyć na ofertę pracy w firmach współorganizujących kurs lub u jednego z partnerów merytorycznych. A po roku współpracy firma zwróci Ci koszty kursu.

kurs SEO

Informacje organizacyjne

  • Na kurs możesz zapisać się do 21.04.2022 r. na stronie www.coderslab.pl.
  • Kurs trwa 9 tygodni, od 23.04.2022 do 12.06.2022 r.
  • Zajęcia mają formułę online i odbywają się w weekendy (w soboty i niedziele, w godzinach 9.00-17.00).
  • Cena kursu wynosi 4 500 zł.

Jako specjalista SEO możesz pracować w agencji marketingowej, agencji SEO, software house, dołączyć do zespołu marketingowego dowolnej firmy albo zostać freelancerem. Jeśli więc właśnie wkraczasz na rynek pracy albo myślisz o zmianie zawodu, dołącz do uczestników kursu i rozpocznij przygodę z SEO.

Zapisy i szczegółowe informacje na temat kursu znajdziesz na www.coderslab.pl.

 

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!