Menu

Pozycjonowanie stron
Tychy

Twoja firmowa strona internetowa – mimo zainwestowania w nią sporych pieniędzy – nie cieszy się odpowiednio wysokim zainteresowaniem?

Szukasz sposobu na to, by zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, ale nie chcesz promować się w sieci metodą prób i błędów? Jeśli prowadzisz biznes w Tychach, postaw na pozycjonowanie stron, a konkretnie – na pozycjonowanie lokalne dla swojej firmy.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Taka forma promocji pozwoli Ci docierać do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą – mieszkańców tego samego miasta, dzielnicy lub osiedla.

Klienci poszukujący w Tychach kawiarni, myjni samochodowej czy sklepu zoologicznego, chcą otrzymać wyniki odpowiadające ich preferencjom.
Lokalne pozycjonowanie pozwoli Twojej stronie internetowej znaleźć się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania na frazy związane z miastem lub regionem oraz oferowanymi przez Ciebie usługami.

Lokalne pozycjonowanie jest więc odpowiedzią zarówno na potrzeby Twojej firmy, jak i jej potencjalnych Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jako jedna z czołowych agencji SEO w kraju obsługujemy firmy z całej Polski. Na mapie naszych Klientów znajdują się również firmy z Tychów i okolic. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Tychy – szansa na rozwój Twojej firmy.

Doskonale wiemy, że prowadzenie biznesu w tak dynamicznie rozwijającym się mieście jak Tychy, wymaga od przedsiębiorcy nieustannego rozwoju.

Współpracując z nami, zyskujesz bezcenne wsparcie oraz skuteczne narzędzia, pozwalające Ci budować silną markę na lokalnym rynku.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, w której nie mamy sobie równych.

Jesteśmy jednym z liderów branży SEO – zarówno na rynkach regionalnych, jak i ogólnopolskim.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz firmę w Tychach i celujesz przede wszystkim w miejscowych klientów, pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie najskuteczniejszą formą promocji. Dlaczego jest ona tak opłacalna?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie kosztuje tyle, co SEO na skalę ogólnopolską.

Pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Gwarantuje wzrosty pozycji strony nawet po kilku tygodniach.

Pomaga cieszyć się nowoczesną, zoptymalizowaną stroną www.

Jest ważnym elementem budowy silnej marki w internecie.

Zapewnia przewagę nad konkurencją.

Jest tańsze niż kampanie Google Ads i reklama banerowa, jednocześnie dając długotrwały efekt.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podobnie jak SEO w ujęciu ogólnopolskim, również pozycjonowanie lokalne jest procesem ciągłym i wieloetapowym. Biorąc to pod uwagę, najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie kampanii SEO profesjonalistom z odpowiednim doświadczeniem.

Specjaliści z Grupy TENSE nieustannie pracują na wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania serwisów należących do naszych Klientów.

Jednym z podstawowych elementów procesu pozycjonowania jest linkowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne, pozwalające na zbudowanie silnej sieci odnośników kierujących do witryny z innych stron w sieci oraz podstron w obrębie serwisu.

Im więcej linków kieruje do strony, tym wyższa pozycja witryny w wynikach wyszukiwania. Oczywiście pozycjonowanie to także szereg innych aspektów, które w kontekście osiągnięcia właściwych wyników mają istotne znaczenie, dlatego do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój serwis internetowy,
konkurencję.

Na podstawie tych aspektów tworzymy dedykowaną propozycję współpracy oraz strategię SEO, skupiającą się na właściwym doborze słów kluczowych. Przekłada się ona na wzrost popularności serwisu i pozwala zwiększyć liczbę konwersji.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Tychach?

Pozycjonowanie stron to usługa, która nie ma uniwersalnego cennika. Każdorazowo, cena zależy od branży, jej konkurencyjności, wybranych słów kluczowych oraz różnych innych aspektów.

Konkurencja w Tychach jest silna i dotyczy to wielu branż. Również z tego powodu warto zainwestować w pozycjonowanie, powierzając je ekspertom z odpowiednim doświadczeniem.

Oto przykładowy cennik pozycjonowania uzależniony od konkretnych słów kluczowych. Tychy podzielono w nim na osiedla i dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka tychy 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat tychy 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe tychy 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka tychy 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat tychy 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe tychy 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

Dobór fraz do pozycjonowania decyduje o sukcesie kampanii. Na tym etapie monitorujemy działania konkurencji, analizujemy popularność konkretnych zapytań i wybieramy te, które wśród Twoich potencjalnych klientów cieszą się największym zainteresowaniem.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Po przeprowadzonej analizie struktury i zawartości strony wykonujemy bezpłatne wdrożenie zmian i poprawek.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Każdego dnia sprawdzamy aktualne pozycje serwisui dostarczamy Ci szczegółowych informacji w Panelu Klienta.

Jasne zasady rozliczeń

Z góry wiesz, ile zapłacisz za pozycjonowanie, dlatego możesz zaplanować swój budżet z wyprzedzeniem.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

Współpraca z nami daje Ci gwarancję kompleksowego doradztwa oraz wsparcia ze strony ekspertów od SEO, pozycjonowania oraz reklamy w internecie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Monitoring i optymalizacja rezultatów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z największych firm SEO w Polsce oraz największa agencja interaktywna w Poznaniu oferujemy Ci kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy i marketingu internetowego.
Nasze bogate portfolio obejmuje takie usługi jak m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads to gwarancja szybkiego awansu na szczyt wyników wyszukiwania lub skutecznej promocji w mediach społecznościowych. Nie musisz czekać tygodniami na efekty – poczuj je od zaraz! Kierowanie reklam na określone słowa kluczowe pozwoli na szybki i wymierny wzrost popularności serwisu oraz zwiększenie sprzedaży i Twoich zysków.

 • Marketing wizerunkowy

  Działania z zakresu kompleksowej opieki wizerunkowej pomogą Twojej firmie uodpornić się na kryzysy oraz wypracować optymalny model komunikacji z klientami i użytkownikami mediów społecznościowych, Google Moja Firma czy forów internetowych.

 • Content marketing

  Tworzenie skutecznych sprzedażowo opisów produktów, artykułów czy wartościowych i ciekawych wpisów na bloga to nasza specjalność. Wiemy, jak tworzyć treści, które informują, skutecznie promują stronę w wynikach wyszukiwania oraz sprzedają, pomnażając dochody firmy.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu oraz optymalizacji stron internetowych, Jesteśmy jedną z największych tego typu firm w kraju.

W samym Poznaniu nie mamy konkurencji – możemy poszczycić się największą liczbą Klientów i najlepszymi efektami kampanii.
Z ponad 1500 współpracujących z nami firm, 90% przedłuża umowy od conajmniej 2 lat, co jest najlepszym dowodem uznania dla naszego profesjonalizmu i skuteczności.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

To, że znamy się na naszej pracy, potwierdzają również liczne nagrody oraz wyróżnienia, które otrzymujemy każdego roku. W swoim dorobku mamy takie tytuły jak:

 • Diament Forbes 2020
 • Poznański Lider Przedsiębiorczości
 • Gazela Biznesu
 • Firma Rodzinna Roku 2018.

Do tej pory byliśmy również trzykrotnie klasyfikowani w prestiżowym rankingu „Technology Fast 50”, tworzonym przez Deloitte i „Financial Times”.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania