Pozycjonowanie stron
Tomaszów Mazowiecki
z agencją SEO

Zastanawiasz się, jak trafić z ofertą do większego grona odbiorców i zdobyć nowych klientów dla Twojej firmy w Tomaszowie Mazowieckim?

Jeśli chcesz rozwijać biznes w sieci, powinieneś postawić na pozycjonowanie stron, które pomoże zwiększyć zainteresowanie Twoim firmowym serwisem www, zwiększy rozpoznawalność marki i pomoże wyprzedzić konkurencję.

Samo stworzenie witryny to zbyt mało – kluczem do sukcesu w biznesie jest odpowiednia strategia promocyjna, która w pełni odpowie na potrzeby grupy docelowej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz lokalną firmę o zasięgu ograniczonym do jednego miasta, ogromną większość Twoich klientów będą stanowili jego mieszkańcy.

Osoby z Tomaszowa Mazowieckiego poszukują usług i produktów dostępnych w swoim najbliższym otoczeniu – na osiedlu lub w obrębie miasta.
Decydując się na pozycjonowanie lokalne, zyskujesz przewagę w postaci zwiększonej widoczności Twojej firmowej strony w wynikach wyszukiwania na frazy związane z miastem oraz prowadzonym biznesem.

Lokalne pozycjonowanie stron jest więc doskonałą odpowiedzią zarówno na potrzeby osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą, jak i firmy, którą prowadzisz w Tomaszowie Mazowieckim.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Wśród współpracujących z nami firm są małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z całej Polski – także z Tomaszowa Mazowieckiego. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu, by pomóc Ci zyskać przewagę nad konkurencją!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Tomaszów Mazowiecki – szansa na rozwój Twojej firmy.

Będąc przedsiębiorcą w tak dynamicznie rozwijającym się mieście jak Tomaszów Mazowiecki, często musisz podejmować odważne decyzje, by nie dać się konkurencji.

Współpraca z nami zapewni Ci dostęp do gotowych, skutecznych narzędzi, dzięki którym nie tylko zbudujesz silną markę online, ale także pozyskasz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż.

Czas na osiągnięcie szczytów z Grupą TENSE.
Już dziś podejmij współpracę z czołową agencją SEO w Polsce.
Przekonaj się, że pozycjonowanie stron internetowych doprowadziliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Prowadząc firmę w jednym mieście, powinieneś postawić na działania promocyjne adresowane do miejscowych klientów. Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest w tym przypadku najlepszym wyborem?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Generuje zwiększony ruch pochodzący od użytkowników z Twojej okolicy

Nie wymaga tak wysokich nakładów jak Google Ads, zapewniając długotrwały efekt

Daje pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach

Wiąże się z optymalizacją oraz unowocześnieniem Twojej strony www

Pozwala budować przewagę nad konkurencją oraz siłę marki w sieci

Umożliwia dotarcie do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron to zespół działań prowadzących do osiągnięcia przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na zapytania związane z danym miastem. To proces skomplikowany i długotrwały, dlatego tak ważne jest, by powierzyć go profesjonalistom.

Grupa TENSE to zespół ekspertów, którzy każdego dnia pracują na sukces swoich Klientów, wzmacniając i ugruntowując pozycje ich firm na lokalnych rynkach.

Jednym z kluczowych elementów pozycjonowania jest budowa profilu linkowego strony, czyli sieci odnośników kierujących do witryny z innych stron w sieci.

Im więcej linków prowadzi do Twojego serwisu, tym wyższą pozycję Google przyzna mu w rankingu. Oczywiście, poza link-buildingiem, bardzo ważne są pozostałe etapy pozycjonowania, które w Grupie TENSE realizujemy w oparciu o dedykowaną strategię SEO przygotowaną dla Klienta biznesowego.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twoje środowisko biznesowe,
grupę docelową,
aktualny serwis internetowy.

Wiedza z tych trzech obszarów pozwala nam opracować indywidualną propozycję współpracy oraz skupić się na prawidłowym doborze słów kluczowych, pozwalających zwiększyć liczbę wejść na Twoją stronę i przekładających się na wzrost zysków firmy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Tomaszowie Mazowieckim?

Usługa pozycjonowania stron nie ma jednej ceny – za każdym razem koszty kampanii wyceniane są indywidualnie, w zależności od branży, wybranych słów kluczowych oraz konkurencji.

Tomaszów Mazowiecki jest jednym z tych miast, w których małe biznesy często muszą rywalizować o klienta z wieloma, zwykle mającymi większy budżet i większymi od siebie firmami. Skutecznie zrealizowana kampania SEO może zapewnić nawet niewielkiej marce spektakularny efekt, pozwalając dołączyć do grona branżowych liderów.

Oto przykładowy cennik pozycjonowania lokalnego w Tomaszowie Mazowieckim. Miasto podzielono w nim na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
2 dentysta tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
3 adwokat tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
4 biuro rachunkowe tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
2 dentysta tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
3 adwokat tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
4 biuro rachunkowe tomaszów mazowiecki 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

Na tym etapie dokonujemy szczegółowej analizy popularności poszczególnych słów kluczowych, badamy działania konkurencji oraz Twoją stronę internetową.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Kompleksowo badamy strukturę oraz zawartość strony, bezpłatnie wdrażając niezbędne poprawki.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz na bieżąco obserwować efekty naszych działań.

Jasne zasady rozliczeń

Z góry wiesz, ile zapłacisz za pozycjonowanie – u nas nie ma ukrytych opłat ani dodatkowych kosztów.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na doradztwo oraz wsparcie w zakresie pozycjonowania, reklamy w internecie oraz działań wizerunkowych Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony internetowej
 • Monitorowanie efektów
 • Wsparcie oraz doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy liderem rynku marketingu internetowego i pozycjonowania stron w Poznaniu oraz jedną z największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jednocześnie, dzięki zatrudnianiu najlepszych ekspertów, ich wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom wiele dodatkowych usług wspierających pozycjonowanie stron www. W skład naszej oferty wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads umożliwiają dotarcie z ofertą Twojej firmy do mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i okolic korzystających z najpopularniejszej wyszukiwarki oraz portalu społecznościowego na świecie. Zaprojektowana na odpowiednie słowa kluczowe reklama w wynikach wyszukiwania, Zakupach Google, YouTube czy poczcie Gmail, to gwarancja szybkiego efektu i wymiernych korzyści dla Twojej firmy.

 • Marketing wizerunkowy

  Pomożemy Ci stworzyć silną, odporną na kryzysy wizerunkowe markę w sieci. W czasach, gdy pozytywne opinie o firmie stanowią decydujący czynnik sprzedażowy dla nieprzekonanych klientów, dobra reputacja firmy to warunek funkcjonowania na rynku. Zadbamy o pozytywny wizerunek marki w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na forach internetowych.

 • Content marketing

  Wiemy jak tworzyć treści, które wspierają sprzedaż, dostarczają wartościowych informacji oraz wspierają pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy angażującego, unikatowego contentu, zleć nam stworzenie artykułów, opisów produktów, wpisów na bloga oraz dowolnej innej treści na Twoją stronę www.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jako największa agencja SEO w Poznaniu i jedna z czołowych w Polsce, zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie w zakresie pozycjonowania stron.

Choć siedziba firmy mieści się w stolicy Wielkopolski, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś powierzył nam pozycjonowanie serwisu swojej firmy z Tomaszowa Mazowieckiego.
Od lat obsługujemy Klientów z całej Polski.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Każdego roku otrzymujemy prestiżowe nagrody, a w naszym dorobku znajdują się takie wyróżnienia jak, m.in.: Gazela Biznesu, Diament Forbesa 2020, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018.

Obecnie obsługujemy ponad 1500 firm, z których 90% współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej, co jest najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania