Menu

Pozycjonowanie stron
Sosnowiec

Bez względu na to, ile kosztowała budowa Twojej firmowej strony WWW, bez odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwania, nawet najlepiej zaprojektowana witryna nie przyniesie Ci biznesowych korzyści.

Podstawowym celem serwisu internetowego z punktu widzenia przedsiębiorcy jest wspieranie sprzedaży. Z tego względu, jeśli prowadzisz swój biznes w mieście o dużej konkurencji, takim jak Sosnowiec, i chcesz sprzedawać więcej, powinieneś postawić na pozycjonowanie, a dokładniej – na lokalne pozycjonowanie strony internetowej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie pozwoli Ci docierać z ofertą Twoich produktów i usług do osób realnie nią zainteresowanych – z tej samej dzielnicy, osiedla lub miasta.

Jeśli masz własny warsztat samochodowy na Klimontowie, kawiarnię na Sielcu czy salon kosmetyczny na Niwce, klientów szukaj właśnie w tych częściach miasta.

Lokalne pozycjonowanie stanowi odpowiedź na potrzeby Twojej firmy w Sosnowcu oraz Twoich potencjalnych klientów, którzy nie chcą podróżować na drugi koniec miasta, by naprawić auto czy napić się porannego espresso.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Z naszą agencją od lat współpracują firmy z całej Polski, także z Sosnowca. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie, by pomóc Ci zyskać przewagę nad konkurencją i zwiększać sprzedaż.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Sosnowiec – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w mieście z tak silną konkurencją, jak Sosnowiec, musisz nieustannie poszukiwać nowych sposobów promocji.

Ciągły rozwój to domena branżowych liderów. Dołącz do nich już dziś i skorzystaj z gotowych, skutecznych narzędzi, które proponujemy Twojej firmie w ramach kampanii SEO.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w Polsce.

Pozycjonowanie stron www opanowaliśmy do perfekcji, czego najlepszym dowodem są rynkowe sukcesy naszych Klientów.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz firmę w jednym mieście – nawet z tak silną konkurencją, jak Sosnowiec – to pozycjonowanie lokalne jest tą formą promocji w sieci, którą powinieneś się zainteresować. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala skutecznie promować firmę nawet przy niskim budżecie.

Pomaga pozyskiwać tych klientów, na których najbardziej Ci zależy.

Nie wymaga wielomiesięcznego oczekiwania na efekty – jak przy pozycjonowaniu ogólnopolskim.

Pozwala cieszyć się nowoczesną, zoptymalizowaną stroną www.

Zapewnia trwały efekt w postaci widoczności serwisu na szczycie wyników wyszukiwania przy mniejszych nakładach finansowych niż Google Ads.

Stanowi element budowy przewagi konkurencyjnej.

Pozwala kreować pozytywny wizerunek i budować silną markę w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Każda kampania SEO – w tym także lokalne pozycjonowanie stron – jest procesem kompleksowym i wieloetapowym. Konieczność wykonywania określonych działań we właściwym czasie powoduje, że pozycjonowanie warto zlecić ekspertom.

W Grupie TENSE każdego dnia pracujemy na wysokie pozycje stron naszych Klientów w wynikach wyszukiwania na najbardziej konkurencyjne frazy i słowa kluczowe.

Jednym z głównych elementów pozycjonowania jest linkowanie, czyli pozyskiwanie jak największej liczby wiarygodnych odnośników do strony internetowej z innych witryn i serwisów w sieci.

Google największym zaufaniem darzy te strony, do których prowadzi największa liczba „silnych” linków, i przyznaje im czołowe pozycje w rankingu. Oczywiście nie oznacza to pomijania przez nas pozostałych aspektów pozycjonowania, które są równie ważne i zawsze dopasowane do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

odbiorców Twoich usług,
konkurencję w branży,
Twój serwis internetowy.

Na podstawie tych informacji przygotujemy indywidualną propozycję współpracy oraz skupimy się na selekcji słów kluczowych, decydujących o zwiększeniu liczby wejść na Twoją stronę i wzroście sprzedaży.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Sosnowcu?

Pozycjonowanie stron jest usługą wycenianą indywidualnie. Sporo zależy od branży, w jakiej działa Twoja firma, wybranych słów kluczowych oraz konkurencji, z którą na co dzień musisz rywalizować o klienta.

Nie da się ukryć, ze Sosnowiec jest miastem, w którym firmy z wielu branż muszą mierzyć się z silną konkurencją, stąd powierzenie kampanii SEO i pozycjonowania lokalnego specjalistom z odpowiednim doświadczeniem będzie najlepszym z możliwych rozwiązań.

Obok znajduje się cennik pozycjonowania na wybrane frazy kluczowe, z podziałem na dzielnice Sosnowca.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

To najważniejszy proces w kontekście pozycjonowania. Wybór fraz stanowi efekt dokładnej analizy firmowego serwisu, działań konkurencji oraz monitorowania zapytań najczęściej wpisywanych w Google przez Twoich potencjalnych klientów.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Dokładnie analizujemy treść na stronie oraz jej strukturę, bezpłatnie wdrażając niezbędne poprawki.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Nieustannie monitorujemy aktualne pozycje serwisu w wyszukiwarce, dostarczając Ci rzetelnych, zawsze aktualnych informacji dostępnych po zalogowaniu do Panelu Klienta.

Jasne zasady rozliczeń

Przejrzysty i wygodny system sprawia, że możesz łatwo planować swój budżet, bo z góry wiesz, ile zapłacisz.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

Na każdym etapie udzielamy Ci kompleksowego wsparcia ekspertów z dziedziny marketingu internetowego oraz pozycjonowania stron.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Keyword research
 • Podpisanie umowy na pozycjonowanie
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitorowanie i optymalizacja strony
 • Wsparcie oraz bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć naszą domeną jest pozycjonowanie stron, jako zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy Klientom szereg dodatkowych działań z dziedziny marketingu internetowego oraz promocji w sieci.

W skład usług, które wspierają efekty lokalnego pozycjonowania wchodzą:

 • Reklama PPC

  Dzięki Google Ads oraz Facebook Ads możesz docierać do tysięcy lokalnych użytkowników internetu, korzystających z wyników wyszukiwania oraz social mediów. Reklamy kierowane na odpowiednie słowa kluczowe trafią do potencjalnych klientów, korzystających z Google, YouTube’a, Gmaila oraz innych serwisów.

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach, gdy opinie o firmie są jednym z kluczowych czynników wpływających na podjęcie decyzji konsumenckiej, nie możesz pozwolić sobie na kryzysy wizerunkowe. Dbamy o pozytywne postrzeganie marek w sieci, projektując komunikację w mediach społecznościowych, na forach internetowych oraz w wizytówce Google Moja Firma.

 • Content marketing

  Skuteczne sprzedażowo opisy produktów, angażujące teksty na stronę firmową, wartościowe, unikalne wpisy na bloga – wszystko to opracujemy dla Ciebie zgodnie ze standardami SEO oraz zasadą „content is king”.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z czołowych agencji marketingu internetowego w Polsce oraz największą w tej branży firmą w Poznaniu. To, że swoją siedzibę mamy w Wielkopolsce, nie przeszkadza nam w skutecznej pracy na rzecz firm z całego kraju – również z Sosnowca. Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz swój biznes na Śląsku, bez obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie swojej strony lub sklepu internetowego.<

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE regularnie jest laureatem prestiżowych wyróżnień i nagród, przyznawanych nam przez znamienite kapituły konkursowe. W swoim dorobku mamy m.in.: Gazelę Biznesu, tytuły Firma Rodzinna Roku oraz Poznański Lider Przedsiębiorczości.

W obecnej chwili obsługujemy ponad 1500 firm. Blisko 90% z nich współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej, co stanowi najlepszy dowód uznania i jednocześnie – potwierdzenie naszej skuteczności.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania