Menu

Pozycjonowanie stron
Rumia

Chcąc wypromować swoją firmę na lokalnym rynku i zdobyć nowych Klientów, musisz być aktywny w sieci, nawet jeżeli świadczysz usługi wyłącznie „offline”.

Jednak samo stworzenie strony z ofertą, kontaktem i wskazówkami dojazdu oraz obecność w mediach społecznościowych to zbyt mało, by skutecznie konkurować o czas i pieniądze konsumentów.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Aby Twoja aktywność w Internecie przekładała się na wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe, musisz zadbać o właściwą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Właśnie dlatego już dziś postaw na pozycjonowanie, a konkretniej – na lokalne pozycjonowanie stron internetowych (SEO).

To dzięki niemu, prowadząc w Rumi restaurację, smażalnię ryb czy warsztat samochodowy, przyciągniesz nowych Klientów, którzy informacji o markach, produktach i usługach najczęściej poszukują właśnie w Internecie.

Zaletą lokalnego pozycjonowania jest możliwość docierania z ofertą firmy do osób faktycznie nią zainteresowanych, co przekłada się na efektywność i opłacalność takiej formy reklamy. Pod tym względem SEO stanowi kompleksową odpowiedź na potrzeby miejscowych biznesów oraz użytkowników sieci.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Kompleksowo obsługujemy przedsiębiorstwa z całej Polski, niezależnie od branży. Na mapie naszych biznesowych partnerów znajdują się również firmy z Rumi. Już dziś przekonaj się, jak możemy pomóc Ci zwiększyć sprzedaż i wyprzedzić konkurencję!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Rumia – szansa na rozwój Twojej firmy.

Warunkiem rozwoju każdego biznesu jest poszukiwanie i wykorzystywanie skutecznych kanałów promocji.

Dzięki nam zyskasz przewagę, korzystając z narzędzi, które pozwolą Ci zaistnieć w sieci i zawsze być o krok przed rywalami w walce o Klienta.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Naszą specjalnością jest skuteczna optymalizacja stron internetowych.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO, dlatego gwarantujemy Ci pełne wsparcie i konkretne, mierzalne efekty.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz działalność na terenie jednego miasta, jak najbardziej powinieneś zainwestować w lokalne pozycjonowanie Twojej firmy. Dlaczego to tak istotne?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż ogólnopolskie pozycjonowanie.

Pozwala budować popularność marki wśród osób zainteresowanych jej usługami.

Daje długofalowe efekty w postaci utrzymywania się witryny w czołówce wyników wyszukiwania.

Zapewnia przewagę nad konkurencją.

Umożliwia kreowanie silnej marki i budowę jej tożsamości wśród odbiorców.

Nie wymaga tak wysokiego budżetu, jak Google Ads.

Pozycjonowanie to nie tylko wyższa pozycja strony w Google, ale także jej optymalizacja i poprawa funkcjonalności.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podstawowym celem pozycjonowania lokalnego jest budowa popularności firmy w wynikach wyszukiwania zorientowanych na konkretną lokalizację. Działania te wykorzystują m.in. Mapy Google oraz frazy związane z daną miejscowością, np. „obuwie dziecięce Rumia”.

Z uwzględnieniem wybranych słów kluczowych oraz pozostałych czynników rankingowych (m.in. profil linkowy, optymalizacja, budowa contentu), specjaliści SEO dokonują optymalizacji serwisu tak, by finalnie znalazł się on w ścisłej czołówce pierwszej strony wyników wyszukiwania.

Dzięki temu więcej osób odwiedzi Twoją firmową domenę, zapozna się z ofertą i wskazówkami dojazdu, co przełoży się na wzrost popularności marki i zwiększenie sprzedaży.

Nasi eksperci nieustannie podejmują działania mające na celu utrzymanie wysokiej pozycji stron Klientów, dzięki czemu korzyści pozycjonowania odczujesz nie tylko w trakcie obowiązywania umowy, ale także przez wiele miesięcy po zakończeniu współpracy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój serwis internetowy,
działania konkurencji,
grupę docelową.

Informacje z tych trzech obszarów pozwalają nam na stworzenie dedykowanej propozycji współpracy oraz indywidualnej wyceny. Dzięki nim skupimy się na doborze odpowiednich słów kluczowych, dzięki którym wzrośnie rozpoznawalność Twojej witryny oraz marki w sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rumi?

Nie ma jednej ceny za pozycjonowanie stron internetowych – dotyczy to również usług SEO na skalę lokalną.

Za każdym razem kampania projektowana jest w oparciu o inny scenariusz. Wiele zależy również od wybranych fraz, branży oraz konkurencji.
Rumia, z racji swego położenia oraz specyfiki to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast na Pomorzu. Konkurencja jest tu wysoka nie tylko w branżach związanych z turystyką czy gastronomią, ale także w wielu innych dziedzinach biznesu. Z tego powodu tym bardziej powinieneś postawić na skuteczne pozycjonowanie stron www, powierzając je specjalistom z Grupy TENSE.

Obok znajduje się orientacyjny cennik kampanii z uwzględnieniem przykładowych fraz związanych z miastem.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Darmowy audyt wraz z optymalizacją strony www

Nasi specjaliści gruntownie przebadają Twoją aktualną witrynę, i wprowadzą niezbędne modyfikacje wpływające na poprawę widoczności i dysfunkcjonalności strony.

Wybór najlepszych słów kluczowych

Na podstawie analizy działań konkurencji oraz badania popularności poszczególnych fraz opracowujemy listę zapytań i słów przydatnych podczas pozycjonowania serwisu.

Doradztwo i wsparcie na każdym etapie

Przez cały okres umowy możesz liczyć na pomoc dedykowanych doradców oraz specjalistów w zakresie marketingu internetowego.

Jasne zasady rozliczeń

Sam wybierasz, czy wolisz rozliczać się w formie miesięcznego abonamentu, czy płacić za wypracowane efekty.

Bieżący monitoring oraz dostęp do danych

Otrzymujesz od nas dostęp do Panelu Klienta, gdzie czekają na Ciebie aktualne informacje dotyczące efektów działań SEO.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i dobór słów kluczowych
 • Umowa na kampanię SEO
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Pozycjonowanie serwisu internetowego
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Monitorowanie efektów
 • Doradztwo oraz wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w kraju, która od ponad 10 lat specjalizuje się w pozycjonowaniu stron.

Nie ograniczamy jednak swojej oferty wyłącznie do działań SEO, proponując naszym Klientom szereg usług wspierających optymalizacje ich serwisów. W skład naszej oferty, sprzyjającej budowie silnej marki w sieci, wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Korzyści, jakie daje kampania linków sponsorowanych Google Ads lub Facebook Ads, to m.in.: natychmiastowy awans Twojej strony na szczyt wyników wyszukiwania czy dotarcie do grupy docelowej korzystającej z popularnych serwisów społecznościowych.

  Dzięki temu możesz precyzyjnie kierować konkretne komunikaty, wykorzystując potencjał słów kluczowych.

 • Marketing wizerunkowy

  Kreowanie wizerunku marki oraz troska o jej pozytywne postrzeganie to nasza specjalność.

  Doskonale wiemy, jak pokierować firmową komunikacją w mediach społecznościowych, wizytówce Google Moja Firma czy na forach branżowych. Pomożemy Ci zbudować brand, który Klienci cenią, a konkurencja – szanuje i się z nim liczy.

 • Content marketing

  Przy współpracy z doświadczonymi copywriterami wypełnimy Twoje firmowe serwisy unikalną, wartościową i przyjazną dla użytkownika oraz wyszukiwarki treścią.

  Pomoże to skutecznie pozycjonować firmę online, jednocześnie przyczyniając się do umacniania jej eksperckiego wizerunku w branży.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od 2009 roku naszą specjalnością jest pozycjonowanie stron, w tym SEO lokalne. Jeśli zastanawiasz się, czy warto powierzyć promocję firmy w Rumi ekspertom z Poznania, jesteśmy pewni, że przekonają cię nasze osiągnięcia. Obecnie mamy ponad 1800 Klientów z całego kraju. Średni czas współpracy z naszą agencją to aż 4,3 lat, a więcej niż 90% Klientów regularnie przedłuża z nami swoje umowy – w wielu przypadkach wzrost ruchu i liczba konwersji przerastają nawet oczekiwania samych Zleceniodawców!

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Potwierdzeniem skuteczności są również liczne branżowe nagrody i wyróżnienia, które przyznawane są nam regularnie.

Możemy pochwalić się m.in. Gazelą Biznesu, Diamentem Miesięcznika Forbes 2020, czy wyróżnieniami takimi jak Poznański Lider Przedsiębiorczości oraz Firma Rodzinna Roku 2018.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania