Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Pabianice

Prowadzisz biznes w Pabianicach i chcesz zwiększyć sprzedaż dzięki aktywności w Internecie? Sama strona www to zbyt mało, by Twoja firma zwielokrotniła zyski.

Kluczem do sukcesu jest lokalne pozycjonowanie stron, które pozwoli Ci zwiększyć popularność swojej marki i dotrzeć do mieszkańców miasta, realnie zainteresowanych Twoją ofertą. Inwestycja w SEO pomoże zbudować popularność serwisu poprzez jego awans na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania na frazy związane z Twoim miastem oraz biznesem.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz w Pabianicach salon fryzjerski, klub fitness, myjnię samochodową lub dowolny inny biznes zorientowany na miejscowych klientów, lokalne pozycjonowanie stron będzie dla Ciebie najlepszą formą szybkiej i skutecznej promocji w sieci.

Strategia local SEO to odpowiedź na potrzeby zarówno Twojej marki, aktywnie poszukującej klientów w Internecie, jak i jej odbiorców, dla których liczy się łatwe znalezienie w sieci interesującej ich firmy oraz wygoda korzystania z jej oferty.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat obsługujemy małe, średnie i duże firmy z całego kraju, każdego dnia pracując na ich sukces w internecie. Na mapie naszych Klientów są również Pabianice. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Pabianice – szansa na rozwój Twojej firmy.

Jeżeli chcesz rozwijać swój biznes w Pabianicach, musisz nieustannie utrzymywać dystans, dzielący Cię od konkurencji.

Współpraca z nami da Ci gotowe, skuteczne narzędzia do trudnej i wymagającej walki o klienta. Skorzystaj z nich i zadbaj o rozwój swojego biznesu.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Zaufaj jednej z największych i najlepszych agencji SEO w kraju.
Naszą specjalnością jest pozycjonowanie stron, a wspieranie lokalnych biznesów opanowaliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes o zasięgu regionalnym, obsługując klientów z jednego miasta, powiatu lub dzielnicy, pozycjonowanie lokalne jest tą formą promocji, na którą powinieneś się zdecydować. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Niższe koszty niż w przypadku kampanii ogólnopolskich.

Dotarcie tylko do tych odbiorców, którzy naprawdę poszukują Twoich usług.

Wymierny wzrost pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania już po kilku tygodniach.

Tańsza forma reklamy niż Google Ads i kampanie billboardowe.

Gwarancja zoptymalizowanej, nowoczesnej strony www.

Element budowy przewagi nad konkurencją.

Wsparcie w budowie eksperckiego wizerunku i zwiększaniu świadomości marki w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron – w tym również pozycjonowanie lokalne – to proces wieloetapowy i wymagający regularnie prowadzonych działań. Właśnie dlatego, gwarancją sukcesu kampanii SEO na trudnym lokalnym rynku jest powierzenie jej profesjonalistom z odpowiednim doświadczeniem.

W Grupie TENSE każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasze działania przekładały się na wzrost pozycji stron naszych Klientów w wyszukiwarkach, co pomaga im generować wyższe dochody i pozyskiwać nowych klientów.

Głównym elementem procesu pozycjonowania jest link-building, pozwalający na stworzenie sieci odnośników kierujących do Twojego serwisu z innych, zaufanych stron w Internecie.

Im silniejszy będzie profil linkowy witryny, tym wyższą pozycję Google przyzna jej w wynikach wyszukiwania. Oczywiście lokalne pozycjonowanie stron to nie tylko linkowanie. Za każdym razem tworzymy indywidualną strategię SEO, uwzględniającą szereg czynników. Pozwala nam to podejmować skuteczne działania, dostosowane do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grono odbiorców Twoich usług,
Twój aktualny serwis www,
konkurencję i środowisko biznesowe.

Na podstawie tych informacji opracowujemy spersonalizowaną propozycję współpracy, skupiając się na doborze słów kluczowych, które najlepiej opisują Twoją firmę w Internecie i pomogą podnieść pozycję serwisu, co przełoży się na zwiększenie Twoich zysków.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Pabianicach?

Lokalne pozycjonowanie stron to usługa, która nie ma jednej, uniwersalnej ceny. Wiele zależy od tego, w jakiej branży działa Twoja firma, podmiotów, z którymi musi konkurować oraz od wybranych słów kluczowych.

Pabianice należą do tych miast, w których konkurencja w wielu branżach jest silna. To kolejny powód, dla którego tym bardziej powinieneś postawić na pozycjonowanie, zlecając działania SEO ekspertom z odpowiednim doświadczeniem.

Obok znajduje się przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Pabianic z podziałem na dzielnice i osiedla.

Bezpłatna wycena

Cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka pabianice 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat pabianice 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe pabianice 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka pabianice 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat pabianice 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe pabianice 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

To proces, od którego w ogromnej mierze zależy sukces pozycjonowania. Rozpoczynając wybór fraz, analizujemy Twój serwis, monitorujemy działania konkurencji oraz śledzimy zapytania, które cieszą się największą popularnością wśród Twoich potencjalnych klientów.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Na podstawie informacji uzyskanych w trakcie analizy treści i struktury strony www, bezpłatnie wdrażamy niezbędne poprawki.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Dostarczamy Ci szczegółowych i rzetelnych informacji o efektach naszych działań. Możesz je sprawdzić, logując się do swojego panelu Klienta.

Jasne zasady rozliczeń

U nas z góry wiesz, ile będzie kosztowała Cię kampania SEO. Dzięki temu możesz z góry zaplanować swój budżet.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

Przez cały okres trwania umowy możesz liczyć na pomoc dedykowanego opiekuna SEO oraz wsparcie specjalistów od marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz do pozycjonowania
 • Podpisanie umowy B2B
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna serwisu
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Monitoring i optymalizacja rezultatów
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z czołowych agencji interaktywnych w kraju i największa tego typu firma w Poznaniu, gwarantujemy skuteczne pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

Choć SEO jest naszą domeną, oferujemy też wiele innych usług marketingowych wspierających efekty optymalizacji serwisu. Najważniejsze z nich to m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads pozwalają docierać z ofertą Twojej firmy do lokalnych użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google oraz mediów społecznościowych. Dzięki projektowaniu reklam pod odpowiednie słowa kluczowe możesz skutecznie promować swoją firmę w wynikach wyszukiwania oraz najpopularniejszych serwisach jak YouTube, Gmail czy Google Zakupy.

 • Marketing wizerunkowy

  Troska o pozytywne postrzeganie marki to jeden z najważniejszych aspektów skutecznej promocji firmy w sieci. Zadbamy o korzystny wizerunek Twojego biznesu, projektując komunikację w social mediach, Google Moja Firma oraz na branżowych forach internetowych.

 • Content marketing

  Wiemy jak tworzyć opisy produktów, które zwiększają sprzedaż, skuteczne wpisy na bloga oraz treści na firmową stronę www, które zbudują zaufanie do Twojej marki. Współpracujemy z najlepszymi copywriterami, którzy przygotują unikatowy, ciekawy i zgodny ze standardami SEO content dla Twojej firmy.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE to największa poznańska agencja SEO i jedna z topowych firm zajmujących się pozycjonowaniem stron w kraju. Mimo iż swoją siedzibę mamy w Poznaniu, od lat z sukcesami obsługujemy Klientów z całej Polski – także z Pabianic.

Właśnie dlatego, jeżeli prowadzisz w tym mieście swoją firmę, możesz powierzyć nam swój serwis i cieszyć się wymiernymi efektami w postaci poprawy widoczności witryny w Google oraz zdobywania nowych Klientów.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Co roku otrzymujemy prestiżowe wyróżnienia, m.in.: Gazele Biznesu, tytuł Firmy Rodzinnej Roku 2018 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

90% z ponad 1500 obsługiwanych obecnie firm współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej, co stanowi najlepszy dowód zaufania i potwierdza naszą skuteczność.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania