Menu

Pozycjonowanie stron
Gliwice

Bez względu na to, ile pieniędzy zainwestujesz w projekt i wykonanie strony internetowej dla własnej firmy, musisz zadbać również o to, by cieszyła się ona odpowiednio wysoką popularnością.

Serwis, którego nikt nie odwiedza, nie zarabia, przez co nie realizuje swojego podstawowego biznesowego celu.

Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą w Gliwicach i chcesz docierać do Klientów korzystających z internetu, powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron, które poprawi widoczność Twojego firmowego serwisu w sieci.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie pozwoli Ci docierać bezpośrednio do tych Klientów, na których zależy Ci najbardziej – z Twojego miasta, dzielnicy lub osiedla.

Jeśli prowadzisz kawiarnię na Przyszówce lub sklep motoryzacyjny na Sośnicy, ogromna większość Twoich Klientów to właśnie mieszkańcy tych obszarów i do nich powinieneś zaadresować kampanię promocyjną firmy.

Pozycjonowanie lokalne pozwala zwiększyć popularność witryny w wynikach wyszukiwania na frazy związane z konkretną lokalizacją.

Dzięki temu stanowi optymalne rozwiązanie dla firm działających na terenie jednego miasta, jednocześnie odpowiadając na potrzeby ich potencjalnych odbiorców.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat obsługujemy firmy z różnych branż, z wielu regionów kraju. Na mapie naszych partnerów biznesowych są również Gliwice – sprawdź, jak możemy Twojej firmie pomóc zwiększyć udział w rynku i wyprzedzić konkurencję!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Gliwice – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w dowolnej branży w mieście tak konkurencyjnym, jak Gliwice, nie możesz pozostawać w tyle.

Nieustany rozwój to warunek dobrze prosperującego biznesu, a jednym najważniejszych obszarów Twojej aktywności powinna być promocja w sieci. My dajemy Ci narzędzia, dzięki którym w szybkim czasie zyskasz realną przewagę w walce o Klienta.

Z Grupą TENSE wejdziesz na biznesowy szczyt.
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to nasza domena. Wiemy, jak promować marki w internecie, każdego dnia pomagając firmom dystansować konkurencję.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzony Ciebie biznes zorientowany jest wyłącznie na obsługę Klientów z Gliwic lub najbliższej okolicy, postaw na pozycjonowanie lokalne i ciesz się szybkimi efektami kampanii SEO. Dlaczego powinieneś zainwestować w tę formę promocji?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Na pierwsze efekty czekasz zaledwie kilka tygodni.

Nie musisz dysponować wielotysięcznym budżetem na reklamę.

Docierasz do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Zyskujesz kompleksową optymalizację techniczną serwisu.

Zostawiasz konkurencję o kilka kroków w tyle.

Dzięki pozycjonowaniu zwiększasz świadomość marki wśród odbiorców.

Wydajesz na reklamę mniej niż w przypadku kampanii bannerowej.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron polega na zoptymalizowaniu witryny, aby była widoczna na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania na zapytania związane z danym miastem, np. „fryzjer Gliwice”. Działania SEO mają charakter ciągły i wielowymiarowy, dlatego tak ważne jest zlecenie ich profesjonalistom.

W Grupie TENSE codziennie pracujemy na sukces naszych Klientów, pomagając im sprzedawać więcej dzięki lepszej widoczności firmowej strony w sieci.

Jednym z najważniejszych aspektów pozycjonowania jest stworzenie odpowiedniego profilu linków kierujących do Twojej strony internetowej. Im więcej odnośników z innych serwisów prowadzi do witryny, tym wyższą pozycję przyzna jej Google w rankingu.

Oczywiście, projektując kampanię SEO, nie zapominamy o pozostałych, istotnych czynnikach, mających wpływ na efekty, takich jak audyt SEO, dobór słów kluczowych czy analiza działań konkurencji.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grono odbiorców Twoich usług,
konkurencję z branży,
posiadamy przez Ciebie serwis internetowy.

Na podstawie pozyskanych informacji tworzymy dedykowaną propozycję współpracy oraz skupiamy się na wyselekcjonowaniu najlepszych słów kluczowych. Dzięki nim wzrośnie liczba odwiedzin Twojej strony, a w konsekwencji – zysk Twojej firmy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gliwicach?

Nie istnieje jeden, ogólny cennik pozycjonowania stron. Ze względu na złożony charakter usługi oraz indywidualnie ustalany zakres prac, wycena przygotowywana jest zawsze dla konkretnego Klienta.

Wiele zależy również od rodzaju branży, w której działa firma oraz poziomu konkurencji. Nie da się ukryć, że w Gliwicach jest ona wysoka i dlatego tym bardziej należy zlecić pozycjonowanie doświadczonym specjalistom, by zyskać przewagę w biznesie.

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania dla firmy z Gliwic. Miasto podzielono w nim na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka gliwice 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat gliwice 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe gliwice 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka gliwice 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat gliwice 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe gliwice 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza wraz z doborem słów kluczowych

Pozycjonowanie zawsze rozpoczyna się od selekcji fraz i zapytań, które opisują dany biznes w sieci. Wybieramy te, które cieszą się największym powodzeniem internautów, nie zapominając jednocześnie o monitorowaniu działań konkurencji.

Audyt SEO strony internetowej oraz optymalizacja

Wykonujemy szczegółową analizę zawartości oraz struktury serwisu, a także bezpłatne wdrożenie poprawek.

Jasne zasady i wygodny system rozliczeń

Dzięki temu, że jeszcze przed rozpoczęciem współpracy dokładnie wiesz, ile zapłacisz, możesz z góry zaplanować swój budżet.

Stały monitoring pozycji strony

Efekty naszych działań możesz sprawdzać w Panelu Klienta. Aktualne pozycje Twojego serwisu są przez nas monitorowane codziennie, dzięki czemu możemy szybko i właściwie reagować.

Wsparcie Doradcy Klienta Biznesowego oraz dedykowanego Opiekuna SEO

Nasi specjaliści oferują Ci swoją pomoc i profesjonalne doradztwo przez cały okres trwania umowy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Monitorowanie wyników
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z największych agencji marketingu internetowego w Polsce oferujemy naszym Klientom szeroką gamę działań dodatkowych, które wspierają pozycjonowanie strony internetowej.

Wiemy, jak kreować silne marki w Internecie i umacniać ich wizerunek. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia marketingowego, chcesz zlecić kampanię linków sponsorowanych lub zadbać o pozytywne postrzeganie Twojej firmy, skorzystaj z naszej oferty, w skład której wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads lub Facebook Ads możesz docierać do lokalnych użytkowników internetu, poszukujących na terenie Gliwic firmy podobnej do Twojej. Zaprojektowane na odpowiednie słowa kluczowe komunikaty pozwolą Ci zwiększyć popularność marki w internecie i pozyskiwać nowych odbiorców dla Twoich produktów lub usług.

  Marketing w wynikach wyszukiwania pozwala cieszyć się natychmiastowym efektem w postaci publikacji odnośników do Twojej strony na samej górze wyników wyszukiwania.

 • Marketing wizerunkowy

  Zadbamy również o to, by Twoja firma w przestrzeni internetowej była postrzegana jako profesjonalny i nowoczesny biznes. Zadbamy o komunikację w mediach społecznościowych, na branżowych forach oraz w wizytówce Google Moja firma. Dzięki zaprojektowanej dla Ciebie strategii pomożemy przedsiębiorstwu stać się rozpoznawalną i odporną na ewentualne kryzysy wizerunkowe marką.

 • Content marketing

  Stworzymy dla Twojej firmy treść, która sprzedaje i pomaga pozyskiwać nowych odbiorców. Bez względu na to, czy potrzebujesz tekstów na bloga, firmową stronę www czy opisów produktów do sklepu, zleć ich przygotowanie nam i ciesz się dobrze prosperującym biznesem.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy największą agencją pozycjonowania w Poznaniu oraz jedną z czołowych firm w branży. Mimo iż siedziba firmy mieści się w stolicy Wielkopolski, od lat z sukcesami pracujemy na rzecz przedsiębiorstw z całego kraju.

Jeśli więc szukasz specjalistów, którzy poprawią widoczność Twojego serwisu w wynikach wyszukiwania, możesz powierzyć nam działania SEO bez żadnych obaw.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody i wyróżnienia będące potwierdzeniem naszej skuteczności oraz przyjęcia właściwego modelu biznesowego.

Możemy poszczycić się m.in. Gazelą Biznesu, tytułem Firma Rodzinna Roku 2018 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Najlepszym dowodem naszej skuteczności jest jednak fakt, że spośród ponad 1500 obsługiwanych obecnie firm, aż 89% przedłuża z nami umowy do co najmniej dwóch lat, doceniając efekty naszych działań.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania