Pozycjonowanie stron
Inowrocław
z agencją SEO

Prowadzisz firmę w internecie i chcesz pozyskać nowych Klientów? Zastanawiasz się, jak w warunkach dużej konkurencji sprzedawać więcej? Pierwszy warunek to profesjonalna strona www.

Jeśli ją posiadasz, musisz zadbać o jej odpowiednią widoczność w sieci. Tylko w ten sposób Twoja oferta zostanie dostrzeżona przez użytkowników, co pozwoli Ci pomnażać dochody w e-biznesie.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Rozwiązaniem, które proponuje Ci nasza agencja, jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych, pozwalające docierać z ofertą firmy do osób z Twojego miasta lub regionu.

Jeśli prowadzisz myjnię samochodową w Śródmieściu, salon kosmetyczny na Rąbinku lub sklep wędkarski na Osiedlu Piastowskim, klientów szukaj właśnie w tych rejonach. Local SEO to szansa na rozwój i jednocześnie najlepsza odpowiedź na potrzeby Twojej firmy oraz jej obecnych i przyszłych klientów.

Mieszkańcy dużych miast, takich jak Inowrocław, chcą otrzymywać oferty firm znajdujących się w ich bezpośredniej okolicy.

Z tego powodu pozycjonowanie lokalne jest optymalną strategią promocji w sieci dla wszystkich podmiotów działających na terenie jednego miasta, powiatu, dzielnicy lub osiedla.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad dekady współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju – również z Inowrocławia. Sprawdź, jakie usługi możemy zaproponować tobie, by pomóc Twojej firmie wejść na jeszcze wyższy poziom!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Inowrocław – szansa na rozwój Twojej firmy.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą w dużym mieście – takim jak Inowrocław – z pewnością wiesz, że konkurencja nie śpi. Chcąc się rozwijać, musisz nieustannie trzymać rękę na pulsie.

Pozycjonowanie lokalne da Ci przewagę w trudnej walce o Klienta, pomagając zdobyć jego zaufanie oraz czas, budując długofalowe relacje biznesowe.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy liderem branży SEO. Do perfekcji rozwinęliśmy pozycjonowanie stron naszych Klientów.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg Twojego biznesu ograniczony jest do jednego miasta – nawet tak dynamicznie rozwijającego się, jak Inowrocław – pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie generuje tak wysokich kosztów, jak pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozwala na dotarcie do osób realnie zainteresowanych ofertą firmy.

Zapewnia szybki wzrost pozycji strony w rankingu – nawet po kilku tygodniach.

Pomaga zyskać przewagę nad konkurencją.

Wiąże się z techniczną optymalizacją Twojej strony internetowej.

Jest tańsze niż kampanie billboardowe.

Ułatwia budowę silnej marki w sieci i docierania do świadomości Klientów.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron, podobnie jak kampanie SEO prowadzone na skalę ogólnokrajową, jest wielowymiarowym, ciągłym procesem, składającym się z różnych etapów i czynności. Z tego powodu, najlepiej zlecić je profesjonalistom.

W Grupie TENSE wiemy, jak dbać o wysokie pozycje stron naszych Klientów i każdego dnia pracujemy na ich sukces w sieci.

Nasi specjaliści szczególną uwagę zwracają na stworzenie silnego profilu linkowego strony (tzw. link building). Im więcej odnośników z zewnętrznych serwisów kieruje do Twojej witryny, tym wyższą pozycję Google przyznaje jej w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, pozyskiwanie wartościowych linków to niejedyny warunek skutecznego SEO – zadbamy również o wszystkie pozostałe aspekty wpływające na wzrost pozycji serwisu w Google. Wszystkie działania, które podejmujemy, wpisują się w indywidualną strategię SEO, dostosowaną do specyfiki Twojego biznesu.

Pracując nad strategią lokalnego pozycjonowania uwzględniamy:

grupę docelową,
działania konkurencji,
Twój aktualny serwis internetowy.

Na podstawie tych danych, opracowujemy dla twojej firmy dekowaną strategię SEO, skupiając się na właściwym doborze słów kluczowych, które najlepiej opisują Twój biznes w internecie. Pozwoli to na zwiększenie liczby wejść na Twoją stronę, spowoduje zwiększenie konwersji i przełoży się na wzrost zysków!

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Inowrocławiu?

Pozycjonowanie stron internetowych to usługa projektowana „na miarę” dlatego nie ma jednej ceny. Koszty zwykle zależą od wyboru i liczby słów kluczowych, pozycjonowanej branży czy stopnia jej konkurencyjności.

Nie da się ukryć, że konkurencja w tak intensywnie rozwijającym się mieście, jak Inowrocław jest silna w wielu gałęziach biznesu, dlatego tym bardziej warto zadbać o skuteczne SEO dla swojej strony.

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania firmowego serwisu na poszczególne frazy i słowa kluczowe. Miasto podzielone zostało na dzielnice i osiedla.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 szkoła językowa inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
2 język angielski inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
3 kurs angielskiego inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
4 apteka inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
5 adwokat inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
6 biuro rachunkowe inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 szkoła językowa inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
2 język angielski inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
3 kurs angielskiego inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
4 apteka inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
5 adwokat inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
6 biuro rachunkowe inowrocław 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

Proces ten ma fundamentalne znaczenie dla pozycjonowania. Na tym etapie skupiamy się na wyborze zapytań, które internauci najczęściej wpisują w Google, szukając Twojej firmy. Pod uwagę bierzemy również działania konkurencji, jednocześnie analizując Twoją stronę www.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Szczegółowo badamy treść oraz strukturę istniejącego serwisu, bezpłatnie wprowadzając niezbędne modyfikacje.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Codziennie sprawdzamy aktualną pozycję Twojej witryny w Google, dając Ci całodobowy dostęp do danych i raportów w Panelu Klienta.

Jasne zasady rozliczeń

Nasz system jest przejrzysty – jeszcze przed podpisaniem umowy dokładnie wiesz, ile zapłacisz – bez ukrytych opłat.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

Zapewniamy Ci kompleksowe doradztwo w zakresie reklamy w sieci przez cały okres obowiązywania umowy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja fraz kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Monitoring oraz optymalizacja wyników
 • Bieżące doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się agencji marketingu internetowego w Polsce. Naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do usług związanych z SEO.

Oferujemy naszym Klientom szereg dodatkowych działań, pozwalających kreować ich pozytywny wizerunek w sieci. Do obsługiwanych przez nas obszarów zaliczają się m.in.:

 • Reklama PPC

  Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads to skuteczne formy reklamy w internecie, dzięki którym dotrzesz do tysięcy lokalnych użytkowników, korzystających z portali społecznościowych oraz wyników wyszukiwania na wszystkich rodzajach urządzeń.

  Odpowiednio zaprojektowana, skierowana na właściwe słowa kluczowe reklama w wyszukiwarce zapewni Ci szybki zwrot z inwestycji oraz natychmiastowy efekt w postaci pojawienia się linków do Twojej strony na samej górze wyników wyszukiwania.

 • Marketing wizerunkowy

  Dbałość o pozytywny wizerunek w internecie to jeden z najważniejszych obszarów e-biznesu. Zadbamy o właściwe postrzeganie Twojej marki w mediach społecznościowych, serwisach z opiniami, na forach branżowych czy w wizytówce Google Moja Firma.

 • Content marketing

  „Content is a king” – ta zasada jest dziś w marketingu online aktualna jak nigdy dotąd. Stworzymy dla Ciebie angażujące opisy produktów, wartościowe treści na firmowego bloga czy skuteczne sprzedażowo teksty na stronę www. Dzięki nim wyprzedzisz konkurencję, zyskasz zaufanie Klientów i zaczniesz sprzedawać więcej!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy największą agencją pozycjonowania w Poznaniu i jedną z największych w kraju. Od kilku lat, oprócz siedziby w stolicy Wielkopolski, mamy również swoje biuro w Bydgoszczy, z uwagi na dużą liczbę Klientów z tego regionu – również z Inowrocławia.

Jeśli więc chcesz zaistnieć w sieci lub szukasz sposobu na skuteczne zwiększenie sprzedaży i zdystansowanie konkurencji, bez obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie swojego serwisu.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Jesteśmy częstym uczestnikiem prestiżowych rankingów Deloitte oraz Financial Times. N naszym koncie znalazło się już wiele wyróżnień i nagród, m.in.: dwie Gazele Biznesu, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018.

Najlepszą reklamą naszych usług jest fakt, że spośród ponad 1500 firm, z którymi współpracujemy obecnie, aż 89% przedłuża z nami umowy do co najmniej dwóch lat. Trudno o lepszy dowód zaufania.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania