Pozycjonowanie stron
Żory
z agencją SEO

Strona internetowa Twojej firmy – mimo zainwestowania w nią tysięcy złotych nie przynosi zakładanych rezultatów biznesowych? Ciekawa szata graficzna nie przyciąga nowych klientów, a szeroka gama funkcjonalności nikogo nie przekonuje?

W całej tej układance brakuje jednego, kluczowego elementu – odpowiednio wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, która decyduje o tym, jak wielu potencjalnych konsumentów odwiedzi Twój serwis.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Receptą na skuteczną reklamę w sieci dla firm z Żor jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych, które jako jedna z czołowych agencji SEO w kraju, pragniemy Ci zaproponować.

Nie ma znaczenia to, w jakiej branży działasz – pozycjonowanie pozwala skutecznie wypromować każdą firmę, której klienci na co dzień korzystają z Internetu.

Liczba internautów w Polsce przekroczyła 30 milionów – dlatego nie zwlekaj i już dziś postaw na skuteczne pozycjonowanie Twojej firmy w Google!

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski, a na mapie naszych Klientów znajdują się także Żory.
Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy, by pomóc jej wyprzedzić konkurencje!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Żory – szansa na rozwój Twojej firmy.

Korzystając z nowych kanałów promocji, zyskasz przewagę nad konkurencją.

Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna dzięki skutecznej reklamie i wysokiej pozycji w wynikach wyszukania, codziennie przeglądanych przez tysiące mieszkańców Żor i okolic.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce.
Specjalizujemy się pozycjonowaniu stron i polecamy je każdej firmie funkcjonującej na lokalnym rynku.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoim priorytetem jest dotarcie do odbiorców z jednego miasta lub regionu, lokalne pozycjonowanie da Ci mnóstwo korzyści i przewag biznesowych.
Jakich dokładnie?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze od pozycjonowania ogólnopolskiego.

Zapewnia wzrost widoczności strony w Google już po kilku tygodniach.

Pozwala cieszyć się długoterminowymi efektami kampanii.

Umożliwia docieranie do odbiorców faktycznie zainteresowanych Twoimi produktami.

Pomaga unowocześnić serwis internetowy i dopasować go do aktualnych standardów.

Jest ważnym elementem budowy silnej marki.

Pozwala być o krok przed konkurencją!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron nie różni się zasadniczo od działań SEO podejmowanych przy pozycjonowaniu ogólnokrajowym.

W obu przypadkach niezbędny jest szczegółowy audyt strony internetowej pod kątem SEO. Elementami wspólnymi dla obu działań są także dobór słów kluczowych, budowa contentu czy optymalizacja serwisu. Tym, co wyróżnia lokalne pozycjonowanie, jest zdecydowanie mniejsza konkurencja.

To z kolei oznacza, że na pierwsze efekty nie musisz czekać miesiącami, jak czasem zdarza się przy kampaniach ogólnokrajowych. Często już po wykonaniu optymalizacji zauważalny jest wzrost pozycji strony w Google. Oczywiście, mniejsza popularność fraz lokalnych to również niższy koszt pozycjonowania lokalnego. Gama wymiernych korzyści dla małych i średnich przedsiębiorców jest więc bardzo szeroka.

Jednym z podstawowych aspektów skutecznego pozycjonowania lokalnego jest również link-building, czyli stworzenie sieci odnośników prowadzących do promowanego serwisu z innych lokalizacji w Internecie. W Grupie TENSE dbamy o każdy czynnik rankingowy, podejmując efektywne i zgodne z wytycznymi Google działania.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
grupę docelową,
branżę oraz konkurencję.

Wiedza z tych obszarów pozwala nam stworzyć dla Ciebie indywidualną wycenę oraz harmonogram współpracy. Jednocześnie, na podstawie tych danych wyselekcjonujemy najlepsze słowa kluczowe, stanowiące punkt wyjścia do kampanii SEO w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Żorach?

Lokalne pozycjonowanie stron to usługa o zróżnicowanym zakresie, uwzględniająca m.in. branżę, w której działa dana firma, rodzaj i liczbę słów kluczowych czy działania konkurencji.

Nie da się ukryć, że Żory, jako bardzo ważny ośrodek przemysłowy Górnego Śląska, charakteryzuje spora konkurencyjność wielu branż. Stanowi to kolejny powód, dla którego warto zainwestować w pozycjonowanie lokalne swojej firmy, zlecając je ekspertom.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

Twoją kampanię SEO poprowadzimy w oparciu o frazy i zapytania, które cieszą się największą popularnością, są wykorzystywane przez konkurencję z TOP 10 wyników wyszukiwania oraz pozwolą na awans serwisu w wyszukiwarce.

Darmowy audyt SEO wraz z optymalizacją

Szczegółowo przebadamy Twoją stronę www, wprowadzając niezbędne modyfikacje oraz poprawki zgodnie z wytycznymi Google.

Wsparcie i pomoc ekspertów

Przez cały okres współpracy do Twojej dyspozycji pozostają dedykowany doradca Klienta biznesowego oraz opiekun SEO.

Dostęp do raportów oraz monitorowanie pozycji

Pozycjonowanie lokalne to także rozbudowana analityka oraz nieustanne monitorowanie efektów. Zapewniamy Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym znajdziesz najważniejsze raporty oraz informacje o efektach naszych działań.

Jasne zasady rozliczeń

Możesz rozliczać się za pozycjonowanie w modelu abonamentowym lub skorzystać z opcji płatności za efekt. W obu przypadkach cenę kampanii poznajesz z góry.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja
 • Przygotowanie do działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitorowanie i optymalizacja efektów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Mimo iż domeną naszej agencji jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych, dzięki którym możliwa jest synergia efektów.

Dzięki reklamie w wynikach wyszukiwania lub kampaniom contentmarketingowym zwiększysz skuteczność SEO, trafiając z ofertą do jeszcze szerszego grona odbiorców! W skład naszych usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads dotrzesz z atrakcyjnym komunikatem do tysięcy nowych użytkowników, każdego dnia odwiedzających najpopularniejsze serwisy w Internecie, płacąc wyłącznie za kliknięcia Twojej reklamy!

 • Marketing wizerunkowy

  Powierzając nam obsługę firmowych social mediów, wizytówki Google Moja Firma oraz forów branżowych, zyskujesz pewność profesjonalnej, skutecznej komunikacji z klientami.

 • Content marketing

  Zleć stworzenie atrakcyjnych, unikalnych i skutecznych biznesowo treści do swoich serwisów, sklepu internetowego lub na firmowego bloga! Dzięki sile content marketingu zaczniesz sprzedawać więcej i będziesz jeszcze lepiej odpowiadał na potrzeby Twoich potencjalnych oraz obecnych klientów.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jako jedna z czołowych agencji SEO oraz największa tego typu firma w Poznaniu, zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa ze wszystkich branż i regionów kraju.

Grupa TENSE to ponad 10 lat historii, 160 specjalistów oraz oddziały w największych miastach w Polsce.

Zaufali nam między innymi:

Co roku otrzymujemy prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia, które potwierdzają naszą skuteczność. W swoim dorobku mamy m.in.: Gazele Biznesu, Diament Forbesa, tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości czy wyróżnienie Firma Rodzinna Roku. Jako jedyna polska agencja SEO otrzymaliśmy również prestiżową nagrodę Global Search Awards 2020.

Obecnie obsługujemy ponad 2000 firm, a średni czas współpracy wynosi ponad 4 lata. Zadowoleni Klienci to najlepszy dowód uznania dla skuteczności agencji i jednocześnie nasza najlepsza reklama.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania