Pozycjonowanie stron
Wałbrzych
z agencją SEO

Zastanawiasz się, jak sprzedawać więcej i zdobyć przewagę nad konkurencją w Twojej branży?

Jeśli szukasz sposobów na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, już dziś postaw na skuteczne, lokalne pozycjonowanie stron www.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Coraz większa liczba Twoich potencjalnych Klientów korzysta z sieci. To właśnie w Internecie możesz promować swoją markę, nawet jeśli świadczysz usługi jedynie stacjonarnie. Aby jednak w pełni wykorzystać potencjał reklamy online, Twój serwis internetowy musi znaleźć się wysoko w wyszukiwarce.

Większość internautów przegląda jedynie pierwszą stronę wyników wyszukiwania.

Jeśli prowadzisz kawiarnię, salon kosmetyczny, sklep z obuwiem lub dowolny biznes w Wałbrzychu, inwestycja w lokalne pozycjonowanie stron www pozwoli Ci pozyskiwać nowych klientów i zbudować popularność swojej marki w tym ponad 100-tysięcznym mieście.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od 2009 roku aktywnie działamy w branży SEO, obsługując przedsiębiorstwa z całego kraju – także z Wałbrzycha.

Jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron, jesteśmy najlepsi, dlatego możesz nam zaufać.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Wałbrzych – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać swoje przedsiębiorstwo w drugim co do wielkości mieście Dolnego Śląska, nie możesz stać z boku.

Nieustanny rozwój i korzystanie z nowych kanałów promocji to dwa warunki skutecznego prowadzenia biznesu w Wałbrzychu.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Współpraca z nami zapewni Ci dostęp do narzędzi, które pomogą wypromować markę na trudnym wymagającym rynku.
Podejmij współpracę z czołową agencją SEO i zleć nam lokalne pozycjonowanie Twojej firmy w Wałbrzychu!
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg Twoich usług ogranicza się do jednego miasta, regionu, dzielnicy lub dosiedla, lokalne pozycjonowanie będzie najlepszą formą promocji w sieci. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Możesz pozyskiwać nowych klientów także przy niewielkim budżecie na promocję.

Pierwsze wzrosty pozycji strony dostrzegasz już po kilku tygodniach.

W odróżnieniu od kampanii PPC korzystasz z długoterminowych rezultatów.

Możesz unowocześnić i zoptymalizować swój serwis pod kątem wytycznych Google.

Zyskasz wsparcie w budowie silnej, odpornej na kryzysy marki.

Wyprzedzisz konkurencję i zbudujesz wizerunek eksperta.

Dotrzesz do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą, więc nie „przepalisz” budżetu!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron www jest procesem wielowątkowym, składającym się z szeregu ważnych działań.

Specjaliści SEO projektują indywidualny scenariusz dla każdej kampanii. W skład czynności podejmowanych przy lokalnym pozycjonowaniu firmy wchodzą m.in.: dobór słów kluczowych, budowa unikalnych treści na stronę www, audyt SEO witryny, optymalizacja serwisu od strony technicznej, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, a także cały szereg dodatkowych działań, dopasowanych do potrzeb i specyfiki danej kampanii.

Bardzo ważnym aspektem lokalnego pozycjonowania jest znacznie niższa konkurencja niż w przypadku SEO ogólnopolskiego. Dla Ciebie, jako przedsiębiorcy inwestującego własne pieniądze, oznacza to szybsze efekty w postaci wzrostu pozycji oraz możliwość osiągnięcia sukcesu nawet przy odpowiednio niższym budżecie.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Twój aktualny serwis internetowy,
grupę docelową,
działania konkurencji oraz Twoją branżę.

Na podstawie tych informacji tworzymy dedykowany scenariusz kampanii oraz jej wycenę, skupiamy się na selekcji słów kluczowych, które najlepiej opisują Twój biznes w Internecie i mają decydujący wpływ na popularność marki oraz jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Wałbrzychu?

Nie da się określić uniwersalnej ceny za lokalne ani ogólnopolskie pozycjonowanie stron.

Każda kampania ma inny zasięg, projektowana jest na inne słowa kluczowe i realizowana w indywidualnym środowisku biznesowym. Wszystkie te elementy mają wpływ na wycenę SEO. Jednak podejmując współpracę z nami, możesz być pewien, że płacisz tylko za realnie wykonane działania – bez dodatkowych opłat, prowizji i ukrytych kosztów!

Konkurencja w Wałbrzychu nie śpi i z pewnością również korzysta z atutów SEO. Już dziś bądź o krok przed nimi i sprawdź, jak wiele może dać Twojej firmę odpowiednio zaprojektowana kampania SEO!

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i wybór słów kluczowych

Nasi eksperci wybiorą do pozycjonowania najlepsze frazy, badając ich popularność oraz śledząc poczynania Twojej konkurencji.

Optymalizacja zgodnie z audytem SEO

Szczegółowo badamy stronę www pod kątem niezbędnych modyfikacji, a następnie wdrażamy je zgodnie z harmonogramem, dbając o zgodność Twojej witryny z wytycznymi Google, UX oraz RWD.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Przez cały czas obowiązywania umowy możesz korzystać z porad i konsultacji z dedykowanym opiekunem SEO oraz doradcą klienta biznesowego.

Czytelne i wygodne zasady rozliczeń

Całość kosztów poznajesz z góry, samemu wybierając, czy wolisz opłacać miesięczny abonament, czy rozliczać się za efekty.

Monitorowanie i optymalizacja efektów

Każdego dnia sprawdzamy aktualne pozycje serwisów, dbając o ich wysokie miejsca w rankingu. Oferujemy Ci dostęp do czytelnych i częstych raportów, które pozwolą śledzić rezultaty naszych działań.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcjonowanie słów kluczowych
 • Podpisanie umowy z agencją
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuowanie działań SEO
 • Śledzenie i poprawa efektów
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Mimo iż siedziba naszej agencji znajduje się w Poznaniu, Grupa TENSE od lat współpracuje z przedsiębiorcami ze wszystkich regionów kraju.

Firmom proponujemy szeroki zakres usług, wykraczający poza lokalne i ogólnopolskie pozycjonowanie stron. Wśród wielu działań wspierających SEO, jakie możemy zaproponować Twojej firmie w Wałbrzychu, znajdują się m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom pay-per-click możesz przeznaczyć określony budżet na dotarcie do konkretnej liczby odbiorców zainteresowanych Twoimi usługami. Gdzie ich znaleźć? W wyszukiwarce, na Facebooku, YouTube czy Gmailu, a więc wszędzie tam, gdzie da się wdrożyć reklamy Google!

 • Marketing wizerunkowy

  Zapomnij o czasach, gdy na rynkową pozycję firmy najlepiej wpływał rozgłos. Dziś nie wystarczy już, by ludzie tylko o Tobie mówili – muszą mówić dobrze. W czasach zaciętej konkurencji proponujemy Ci pełną obsługę firmowych kanałów komunikacji online, pomagając kreować ekspercki wizerunek Twojej firmy.

 • Content marketing

  Za pomocą treści możesz zwiększyć sprzedaż i wyprzedzić konkurencję! Odkryj wszystkie zalety content marketingu i już dziś postaw na unikalne treści w firmowym serwisie, skuteczne sprzedażowo opisy produktów czy rozbudowane, przydatne użytkownikom poradniki. Wszystko zgodnie z zasadą „Content is a king”!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Zaczynaliśmy w 2009 roku, jako kilkuosobowa, rodzinna firma.

Dziś, po ponad dekadzie jesteśmy jedna z największych agencji SEO w kraju, zatrudniającą ponad 160 specjalistów z oddziałami w Warszawie, Gdańsku oraz Bydgoszczy. Regularnie otrzymujemy nagrody i wyróżnienia, będące dowodem uznania dla skuteczności prowadzonych przez nas kampanii oraz formą docenienia przyjętego modelu biznesowego.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Obecnie obsługujemy ponad 2000 Klientów z różnych branż. Firmy średnio współpracują z nami ponad 4 lata, co w tak konkurencyjnej branży, jak SEO dowodzi ponadprzeciętnej efektywności.

Również Ty możesz powierzyć pozycjonowanie firmy w Wałbrzychu agencji z Poznania, by przekonać się, że w biznesie nie liczy się odległość, a kompetencje, skuteczność i profesjonalizm.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania