Pozycjonowanie stron
Ostrów Wielkopolski
z agencją SEO

Zastanawiasz się co zrobić, by jeszcze zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją? A może dopiero wchodzisz na rynek i Twoim priorytetem jest wypracowanie stabilnej pozycji w branży?

Niezależnie od celów biznesowych, szansą na rozwój Twojej firmy jest pozycjonowanie, a mówiąc precyzyjniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego każdego dnia poszukują w Internecie firm podobnych do Twojej.

Większości z nich chce istotne dla siebie sprawy załatwić szybko i sprawnie – najlepiej blisko domu lub po drodze z pracy.

Nic dziwnego, że codziennie korzystają z lokalnych wyników wyszukiwania Google, które stały się dziś głównym źródłem informacji o okolicznych przedsiębiorstwach.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, lokalne pozycjonowanie stron www staje się jedną z podstawowych i najskuteczniejszych form promocji Twojej firmy w Ostrowie Wielkopolskim.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z podmiotami z całego kraju, będąc gwarantem wielkopolskiej solidności. Na mapie naszych Klientów znajdują się również marki z liczącej blisko 400 000 mieszkańców aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w odniesieniu sukcesu na konkurencyjnym rynku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Ostrów Wielkopolski – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc restaurację, sklep ze sprzętem sportowym lub biuro rachunkowe w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, nie możesz stać z boku, biernie obserwując, jak konkurencja rośnie w siłę.

Wykorzystaj nowe, skuteczne formy promocji i postaw na lokalne pozycjonowanie swojej firmy w Internecie!

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku pozycjonowania.
Wiemy, jak budować popularność lokalnych przedsiębiorstw online, co przekłada się na ich sukces w codziennym prowadzeniu biznesu.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo skoncentrowane przede wszystkim na obsłudze klientów z jednego miasta oraz okolic, lokalne pozycjonowanie stron jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie kosztuje tyle, ile kampanie ogólnopolskie.

Zapewnia efekty już po kilku tygodniach.

Wiąże się z unowocześnieniem i optymalizacją Twojej witryny.

Zapewnia długoterminowe efekty – inaczej niż reklama banerowa i Google Ads.

Pomaga kreować tożsamość marki wśród odbiorców.

Stanowi ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

Umożliwia docieranie do odbiorców, realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron obejmuje działania prowadzące do zdobycia przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na frazy i słowa kluczowe związane z daną branżą i regionem.

Jeśli prowadzisz na terenie Ostrowa działalność hotelową, z Twojego punktu widzenia istotne będą takie frazy jak m.in.: noclegi Ostrów Wielkopolski, hotel Ostrów Wielkopolski, tanie noclegi Ostrów Wlkp.

Działania specjalistów SEO prowadzą do tego, by w obrębie Twojej firmowej strony www znalazły się słowa kluczowe, które w jak najlepszym stopniu odpowiadają wyrażeniom, wpisywanym w wyszukiwarkę przez potencjalnych klientów. Algorytm Google dopasowuje kolejność wyświetlanych stron właśnie pod kątem ich zgodności z preferencjami użytkowników. Im wyższą pozycję zajmie Twój serwis, tym więcej osób odwiedzi go i zapozna się z ofertą Twojej firmy.

Strony znajdujące się na trzech pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania pozyskują łącznie ponad 55% całego ruchu dla danego zapytania. Na drugą stronę wyników Google nie zagląda już prawie nikt.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
branżę oraz działania konkurencji,
charakterystykę grupy docelowej.

Na podstawie tych informacji dobieramy słowa kluczowe do kampanii oraz przygotowujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, uwzględniającą m.in. cele biznesowe, budżet, konkurencję oraz wszystkie pozostałe czynniki.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Ostrowie Wielkopolskim?

Nie ma jednej ceny za pozycjonowanie stron, ponieważ każda kampania ma indywidualny charakter. Zarówno działania specjalistów SEO, zasięg, jak i wybrane do pozycjonowania słowa kluczowe mają wpływ na jego ostateczne koszty.

Jako jedno z największych miast w regionie Ostrów Wielkopolski charakteryzuje się zaciętą konkurencją w wielu branżach. Chcąc zbudować znaczącą pozycję na rynku w takich realiach, przedsiębiorcy muszą korzystać z dostępnych form promocji, a lokalne pozycjonowanie to zdecydowanie najlepsza alternatywa.

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór słów kluczowych

Nasi specjaliści wybiorą dla Twojej firmy zapytania, analizując popularność poszczególnych fraz oraz działania konkurencji.

Darmowy audyt SEO wraz z optymalizacją

Kompleksowo przeanalizujemy strukturę oraz zawartość Twojej strony, wprowadzając niezbędne poprawki.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Do Twojej dyspozycji przez cały okres umowy pozostają dedykowany Opiekun SEO oraz Doradca Klienta Biznesowego.

Analityka i raportowanie

Codziennie sprawdzamy bieżące pozycje serwisów, dostarczając Ci czytelnych, aktualnych informacji.

Przejrzyste modele rozliczeń

Wybierzemy najlepszy model rozliczeń dla Twojego biznesu. Kierujemy się Twoim zyskiem.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy z Grupą TENSE
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony www
 • Monitorowanie i optymalizacja efektów
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć naszą specjalnością jest efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, nie ograniczamy swoich usług wyłącznie do SEO.

Wiedza oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam otaczać firmy z Ostrowa Wielkopolskiego pełną opieką w zakresie reklamy online. W skład proponowanych usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Rozwijaj firmę dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads! Docieraj do użytkowników wyszukiwarki, YouTube’a, Facebooka oraz innych społeczności i serwisów poprzez kampanie w modelu pay-per-click.

 • Marketing wizerunkowy

  Zleć nam kompleksową obsługę firmowej komunikacji w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz innych miejscach w Internecie. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się dyskusje, opinie i komentarze o Twojej firmie zadbamy o jej pozytywne postrzeganie i ekspercki wizerunek.

 • Content marketing

  Sprzedawaj więcej dzięki inwestycji w wartościową i unikalną treść! Najlepsi copywriterzy stworzą dla Ciebie skuteczne i sugestywne opisy produktów, merytoryczne informacje na firmową stronę www, ciekawe i pełne przydatnych informacji artykuły sponsorowane, oraz wiele więcej! Wszystko zgodnie z najlepszymi standardami SEO oraz marketingu treści.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE z siedzibą w Poznaniu to jedna z czołowych polskich agencji SEO, doceniana zarówno w kraju, jak i za granicą.

Obecnie współpracujemy z blisko dwoma tysiącami firm z całej Polski. Średni czas współpracy z agencją wynosi ponad cztery lata, co stanowi najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności. Trudno o lepszą reklamę w tak wymagającej i konkurencyjnej branży, jaką obecnie stał się rynek SEO i reklamy w Internecie.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Dowodem uznania dla naszej ponad dziesięcioletniej pracy są liczne nagrody, którymi możemy się pochwalić. Duma napawają nas takie wyróżnienia jak: Global Search Awards 2020, Gazela Biznesu, Diament Forbesa, czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu „Technology Fast 50” przygotowywanym przez Deloitte oraz Financial Times, klasyfikującym najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa z branży IT w centralnej Europie.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania