interaktywna agencja marketingowa

Interaktywna agencja
marketingowa

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Lubimy to, co robimy. Ty też polubisz współpracę z naszą agencją.
Poznaj nas bliżej i dowiedz się, czym się zajmujemy!

Nasze usługi
 • Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (SEO)
 • Kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads
 • Kampanie produktowe
 • UX i SXO
 • Content marketing
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • Analityka internetowa
jestesmy blisko
Gdzie nas znajdziesz

Główna siedziba naszej agencji marketingowej znajduje się w Poznaniu, ale mamy też biura w Bydgoszczy, Gdańsku i Warszawie.  

Jeśli nie będziemy mogli spotkać się osobiście, zorganizujemy spotkanie online. 

jestesmy duzym zespolem
Nasz zespół

Na Twój sukces będą pracować specjaliści SEO, Google i Facebook Ads oraz opiekunowie klienta. 

Zespół tworzy prawie 200 profesjonalistów, którzy przygotowali już wiele udanych kampanii digitalowych. 

jestesmy dobrzy
Znamy się na marketingu

Zapracowaliśmy na dobrą opinię, a jakość naszych usług potwierdzają wyróżnienia, które otrzymujemy.  

Na swoim koncie mamy między innymi: główne nagrody w konkursach
European Search Awards 2021 oraz Global Search Awards 2020 za najlepsze kampanie SEO w Europie i na świecie, dwie Gazele Biznesu, Diament Miesięcznika „Forbes” oraz drugie miejsce w konkursie na najlepszą agencję marketingową świata – Global Agency Awards 2021.
 

jesteśmy wiarygodni
Jesteśmy wiarygodni

Od 2018 roku mamy certyfikat Google Partner PREMIER. 

To potwierdzenie, że nasi specjaliści Google Ads znają się na najnowszych technologiach i narzędziach wspierających serwisy www. Możesz mieć pewność, że świadczymy usługi e-marketingowe na wysokim poziomie.  

stabilność
Cenimy stabilność

Działamy na rynku usług reklamowych od 14 lat. 

W 2019 roku weszliśmy w skład międzynarodowej Grupy Bauer Media, co umożliwia nam wymianę doświadczeń z największymi graczami na rynku mediów. 

jesteśmy zaangażowani
Lubimy działać

Angażujemy się nie tylko w pracę nad osiąganiem wysokich pozycji w sieci dla naszych klientów, ale także w sprawy społeczne. 

Dołączamy do inicjatyw lokalnych i ogólnopolskich. Co roku wspieramy Szlachetną Paczkę, bierzemy udział w akcjach i zbiórkach dla potrzebujących.  

Zespoły naszej
agencji interaktywnej

SEO

Żadna agencja digitalowa nie może sprawnie działać bez rozwiniętego działu SEO. Pozycjonowanie serwisów www to przecież jedna z głównych usług reklamowych, które oferujemy.

Specjaliści z naszego zespołu codziennie dbają o to, aby strony klientów zdobywały coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce Google, a ich rozpoznawalność rosła. Frazy kluczowe, dokładna i prowadzona regularnie optymalizacja www, analityka – tym właśnie zajmują się nasi eksperci.

Handel

Dobry handlowiec powinien być po prostu fajną osobą. W pełni się z tym zgadzamy i dodatkowo zapewniamy, że u nas fajni są także doradcy klienta.

Dział handlowy zajmuje się obsługą klienta. W kontaktach biznesowych stawiamy na szczerość, uczciwość i elastyczność. Diagnozujemy potrzeby klienta i proponujemy dopasowane do nich rozwiązania i narzędzia, które pomagają w osiągnięciu zamierzonych celów.

Marketing

Mówimy agencja interaktywna, myślimy – kampanie reklamowe. Google Ads, Facebook Ads, CSS, content – to główne obszary działań działu marketingu. W naszej agencji zespół realizujący kampanie reklamowe składa się z doświadczonych specjalistów, którzy w pracy łączą podejście analityczne z kreatywnym punktem widzenia.

Codziennie zwiększają konwersję, ulepszają ROI i walczą o to, aby żaden budżet nie był przepalany. Zespół content marketingu czuwa natomiast nad tym, aby treści tworzone dla naszych klientów spełniały wszystkie kryteria SEO, ale przede wszystkim – były przydatne dla internautów.

Back office

Dział back office tworzą zespoły HR, administracji oraz IT. Nie są na pierwszym planie, ale bez nich nasza agencja marketingowa nie mogłaby sprawnie funkcjonować.

Obsługa administracyjna ponad 2 500 klientów miesięcznie, rekrutacja nowych pracowników i czuwanie nad firmowymi systemami informatycznymi to tylko część ich zadań. Dzięki nim współpraca z naszą agencją przebiega bez zakłóceń.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Pozycjonowanie stron

Aby strona internetowa była widoczna dla użytkowników i miała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek, pozycjonujemy ją między innymi za pomocą fraz kluczowych.

Dzięki tym hasłom, związanym z Twoimi produktami czy usługami, użytkownicy trafiają właśnie do Ciebie. Optymalizujemy Twoją witrynę i pozyskujemy odnośniki zewnętrzne, aby zbudować jej autorytet i wypromować ofertę. Te wszystkie działania mają zwiększyć liczbę osób, które odwiedzają stronę, i przełożyć się na konwersję, czyli – mówiąc wprost – Twój zysk.

Kampanie reklamowe

Za pomocą kampanii Google Ads dbamy o to, by Twoje reklamy docierały nie tylko do potencjalnych klientów, ale także do tych użytkowników, którzy już wcześniej odwiedzili Twoją witrynę.

Tego typu reklamy mogą mieć formę tekstów, czyli linków sponsorowanych, banerów albo karuzeli produktowych.

Dzięki Facebook Ads tworzymy i prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie czy w komunikatorze Messenger. Docierając w ten sposób do użytkowników, budujemy zainteresowanie oferowanymi przez Ciebie usługami i produktami. To także metoda na tych niezdecydowanych klientów, którzy wahają się, czy zakończyć proces zakupu.

Kampanie produktowe

Jeśli prowadzisz e-sklep, zainteresuje Cię Comparison Shopping Service. CSS to platforma, która pełni funkcję porównywarki cen.

Wykorzystujemy ją do obsługi kampanii produktowych. W ramach tej usługi korzystasz z naszej autorskiej platformy, z którą integrujemy katalog produktów dostępnych na Twojej stronie. Zapewniamy, że to bardzo skuteczna i sprawdzona forma reklamy. Z naszym wsparciem szybciej wypromujesz swój sklep.

Content marketing

Piszemy wartościowe treści na strony internetowe.

Możesz na nas polegać, jeśli zależy Ci na budowaniu wizerunku eksperta, a strona ma odpowiadać na potrzeby użytkowników i być cennym źródłem informacji związanych z Twoją branżą. Copywriterzy naszej agencji marketingowej tworzą artykuły sponsorowane, wpisy na blogi firmowe, opisy oferty i produktów, poradniki i e-booki. Przygotowują też teksty w języku angielskim. Daj nam znać, czego potrzebujesz.

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to wizytówka firmy.

Dbamy o to, by była estetyczna, czytelna i zawierała treści przydatne dla Twoich klientów oraz wysoko pozycjonowane w wyszukiwarkach. Troszczymy się także o jej bezpieczeństwo. Naszym głównym celem jest przygotowanie witryny, która jest dobrze widoczna w sieci. A to przekłada się na Twój sukces biznesowy.

Pozycjonowanie e-sklepów

Prowadzenie sklepu w sieci wymaga wiedzy i doświadczenia.

Nam żadna branża nie jest straszna. Zaczynamy od analizy fraz kluczowych i sprawdzamy, czy nawigacja po sklepie nie sprawia klientowi problemów. Upewniamy się, czy strona jest dobrze oceniana przez algorytmy Google. Kiedy mamy już gotową strategię działania, tworzymy odpowiedni content i optymalizujemy techniczną stronę platformy sklepowej.

Pozycjonowanie lokalne

Tę usługę kierujemy do firm, które prowadzą działalność wyłącznie na określonym terenie – w konkretnym mieście czy dzielnicy.

Jeśli prowadzisz restaurację, warsztat samochodowy albo salon fryzjerski, pozycjonowanie lokalne pomoże Ci być bardziej widocznym w sieci. Nasze działania sprawiają, że Twoja reklama wyświetla się na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania na zapytania związane z danym regionem.

Historia naszej
agencji interaktywnej

2009-2010
2009-2010

W Poznaniu zostaje zarejestrowana jednoosobową działalność gospodarcza o nazwie tense.pl. Firma chce chce pozycjonować strony internetowe. Ma jednego klienta – firmę MIKAS. 

Po kilku miesiącach działalności firma zatrudnia już kilka osób.
Pojawia się więcej zleceń, wyzwań i nowych klientów.  

2011-2015
2011-2015

Rozrastamy się jako firma – czas na wynajęcie większego biura.  

Nowa siedziba znajduje się na poznańskim Grunwaldzie. Zespół specjalistów powiększa się o kolejne osoby. 

Otrzymujemy pierwsze wyróżnienia. Zdobywamy je w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości: w 2012 i 2014 roku w kategorii “Mikroprzedsiębiorca”, a w 2015 roku w kategorii “Mały Przedsiębiorca”.  

2016
2016

Tempo wydarzeń mocno przyspiesza.  

Zatrudnienie osiąga liczbę 50 osób. Otwieramy biuro w Bydgoszczy. 

Otrzymujemy tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii „Mały Przedsiębiorca”.  

Google zaprasza nas do prestiżowego programu Google Rising Stars dla najbardziej perspektywicznych agencji SEM w Polsce. Celem programu jest wsparcie rozwoju naszej agencji i zwiększenie kompetencji pracowników.  

W październiku firma Deloitte publikuje ranking Technology Fast 50. Zostajemy zaliczeni do grona najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Centralnej.  

2017-2019
2017-2019

Kolejne lata to czas skalowania biznesu. Zatrudniamy już 150 osób, obsługujemy ponad 2 000 klientów.

Dwukrotnie zdobywamy tytuł Gazeli Biznesu (2018 i 2019) – zostajemy zaliczeni do najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.  

Ponownie zostajemy docenieni w rankingach firmy Deloitte – Technology Fast 50 (2017 i 2018) oraz Deloitte Technology Fast 500 EMEA (2017).  

W grudniu 2019 roku Grupa TENSE zostaje włączona w międzynarodowe struktury Bauer Media Group. Stając się częścią tej grupy, wzmacniamy naszą pozycję na rynku i stawiamy na wymianę doświadczeń w skali międzynarodowej.  

2020
2020

Świętujemy kolejne sukcesy. 

Wygrywamy konkurs Global Search Awards 2020 na najlepszą kampanię SEO na świecie. Laury zdobywamy w kategorii „Best Low Budget Campaign (SEO)”.  

Magazyn „Forbes” przyznaje nam tytuł Diamentu. To wyróżnienie zarezerwowane dla polskich firm, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość. 

W lipcu zostajemy laureatem konkursu Made in Poland 2020 za istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki. 

Zajmujemy II miejsce w konkursie semKRK Awards na najlepszą kampanię digital marketing w Polsce. Zdobywamy także wyróżnienie za case w kategorii „Najlepsza kampania e-commerce” za działania prowadzone dla sklepu supersportowy.pl. 

Otwieramy kolejne biura – na początku roku w Warszawie, a później w Gdańsku. 

2021
2021

Umacniamy swoją pozycję na rynku. 

Zdobywamy tytuł mistrza Europy w pozycjonowaniu serwisów www – European Search Awards 2021 w kategorii „Best Low Budget Campaign SEO” za optymalizację strony cukierniasowa.pl. 

Zajmujemy drugie miejsce w konkursie na najlepszą agencję marketingową na świecie – Global Agency Award 2021. To międzynarodowy konkurs, w którym startują agencje reklamowe, SEO, SEM, i PR z całego świata.  

Do naszego zespołu należy już prawie 200 specjalistów. W portfolio Grupy TENSE mamy ponad 2 500 klientów. 

2022
2022

Po raz kolejny firma Google przyznaje nam status Partnera Premium. Ma go tylko 3% agencji marketingowych w Polsce. To wyróżnienie jest nie tylko prestiżowe i potwierdza umiejętności naszych specjalistów, ale przekłada się także na konkretne korzyści dla naszych klientów.

Jesteśmy finalistami konkursu Global Search Awards aż w trzech kategoriach:

 • Best Use of Search – Retail/e-commerce (SEO): Large
 • Best Use of Search – B2B (PPC): Large
 • Best Low Budget Campaign (SEO): Large
W sierpniu okazuje się, że zakwalifikowaliśmy się do finału międzynarodowego konkursu European Agency Awards. Jesteśmy na liście finalistów w kategorii Integrated Search Agency of the Year.
2023
2023

To kolejny rok z rzędu, w którym dostajemy certfyfikat Google Partner Premier.

W czerwcu trafiamy na listę finalistów prestiżowego konkursu Global Search Awards, w którym nagradzane są najlepsze agencje SEO i SEM z całego świata. Do finału zakwalifikowały się aż trzy nasze case’y w kategoriach:

 • Best Use of Search – Automotive: Large
 • Best Use of Search – Fashion: Large
 • Best Low Budget Campaign (PPC): Large.
2024
2024

Grupa TENSE weszła w skład Grupy WeNet S.A., największego dostawcy rozwiązań marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorców w Polsce.

Nasze wartości

misja firmy
Misja firmy

Każda firma powinna mieć misję, która wyznacza kierunek rozwoju. Nasza misja brzmi: Skuteczne rozwijanie biznesów klientów poprzez pozycjonowanie ich stron www, kampanie reklamowe i marketing internetowy. 

empatia
Elastyczność

Pracujemy dla małych i średnich firm, dużych koncernów i korporacji. Wiemy, że każda firma jest inna i potrzebuje odpowiednio dopasowanych działań. Dlatego podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych klientów.  

innowacyjna agencja merketingowa
Innowacyjność

Trzymamy rękę na pulsie i wiemy, co w branży piszczy. Proponujemy najnowsze rozwiązania, doradzamy w zakresie narzędzi i programówktóre wspierają realizację celów firm.  

zaangażowanie
Zaangażowanie

Wspieramy klienta naszym know-how, doradzamy i proponujemy różne możliwości. Dzielimy się doświadczeniem. Na blogu SEO/SEM publikujemy artykuły związane z pozycjonowaniem i marketingiem, a w zakładce „Case study” opowiadamy o naszych kampaniach 

zespół
Działanie zespołowe

Zespół Grupy TENSE liczy prawie 200 specjalistów. To ogromny potencjał. Mamy duże doświadczenie w tym, co robimy, ale pilnie słuchamy naszych klientów. To oni najlepiej znają swój biznes.  

skuteczność
Skuteczność

Naszym celem jest wspieranie rozwoju biznesów klientów. Dlatego współpracujemy z twórcami profesjonalnych narzędzi do monitorowania Internetu i optymalizacji serwisów www 

wytrwałość
Wytrwałość

Nie odpuszczamy – szukamy właściwych rozwiązań. Dopasowujemy je do oczekiwań i możliwości naszych klientów. Z takim samym zapałem optymalizujemy stronę małej firmy prowadzącej działalność usługową i sklepu, który oferuje tysiące produktów. 

współpraca
Hasło Grupy TENSE

Nasze hasło brzmi: Ze szczytu widać więcej. Porównujemy działalność naszej agencji do roli, jaką pełnią Szerpowie w trakcie wyprawy w wysokie góry. Znamy drogę i zasady. Dostosowując się warunków, jakie nas otaczają, prowadzimy klienta do celu. I zwykle pozostajemy w cieniu. 

Wyróżnienia i certyfikaty

esa 2021
Global Search Awards
Forbes
Gazele Biznesu
Poznański LIDER Przedsiębiorczości
Google Partner Premier 2023

Nasze biura

Główna siedziba firmy

interaktywna agencja marketingowa poznań
Biurowiec Delta
ul. Towarowa 35
61-896 Poznań
Sprawdź dojazd
Dział handlowy

Dział Handlowy

ul. Towarowa 35
61-896 Poznań
Dział SEO

Dział SEO

ul. Towarowa 35
61-896 Poznań
Dział obsługi klienta

Dział Obsługi Klienta

ul. Towarowa 35
61-896 Poznań
Oddział w Bydgoszczy
Oddział w Bydgoszczy
ul. Gdańska 123/14
85-022 Bydgoszcz
Sprawdź dojazd
Oddział w Warszawie
Oddział w Warszawie
ul. Motorowa 1
04-035 Warszawa
Sprawdź dojazd
oddzial gdańsk
Oddział w Gdańsku
ul. Uphagena 27
80-237 Gdańsk
Sprawdź dojazd