Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Technology Fast 500™ Europe, Middle East & Africa (EMEA): Grupa TENSE świętuje kolejny sukces!

Technology Fast 500™ Europe, Middle East & Africa (EMEA): Grupa TENSE świętuje kolejny sukces!

Technology Fast 500™ Europe, Middle East & Africa (EMEA): Grupa TENSE świętuje kolejny sukces!

Grupa TENSE ma na swoim koncie wiele sukcesów i niejednokrotnie zdobywała wyróżnienia. W październiku została laureatem rankingu Deloitte Technology Fast 50 2017, który wyróżnia 50 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie Środkowej według Deloitte. Dziś możemy się pochwalić zdobyciem 276. miejsca w rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA.

Deloitte Technology Fast 500 EMEA

Deloitte to międzynarodowa sieć spółek specjalizujących się w świadczeniu usług consultingowych oraz audytorskich. Celem programu jest stworzenie rankingu 500 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw branży technologicznej w państwach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Najwięcej, bo aż 97 spółek tegorocznego rankingu pochodzi z Francji, 92 z Wielkiej Brytanii, natomiast całą Europę Środkową reprezentują 62 spółki.

Ranking zdominował sektor oprogramowania – 67% spółek, 13% to media i 6% sprzęt komputerowy i branża komunikacyjna. Średni wzrost wszystkich spółek wyniósł 1377%. Według kategorii największy wzrost odnotował sektor mediów w wysokości 2107%, następnie branże: komunikacja 1588%, oprogramowania 1304%, sprzęt komputerowy 1104%, nauki przyrodnicze 786% i czyste technologie 764%.

Niekwestionowanym zwycięzcą rankingu jest brytyjskie przedsiębiorstwo działające w branży dostaw jedzenia – spółka Deliveroo, która odnotowała aż 107 117 procentowy wzrost.

Sukces Grupy TENSE

Aby znaleźć się w tegorocznym rankingu, każda ze spółek musiała osiągnąć średni wzrost w wysokości aż 220 proc. w ciągu czterech lat. Nam udało się odnotować wzrost w wysokości aż 436%, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Z Polski do rankingu zakwalifikowało się 25 spółek, a Grupa TENSE uplasowała się wśród nich jako 12. Jesteśmy z naszych osiągnięć dumni, nie tylko z powodu wyników finansowych, ale również ze względu na to, że bierzemy udział w rozwoju branży technologicznej, nabieramy nowych doświadczeń i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.

Rok temu odnieśliśmy sukces w konkursie na Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Wtedy też dołączyliśmy do programu Google Risinig Stars, i po raz pierwszy pojawiliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 2016. Ten rok rozpoczęliśmy od wyróżnienia w kategorii zakładka KARIERA w konkursie Employer Brandingu, świętowaliśmy drugie wyróżnienie w rankingu Deloitte Technology Fast 50 2017 oraz zdobyliśmy certyfikat Google Partner Premier. Obserwujcie nas, ponieważ mamy wiele planów na przyszłość i dopiero się rozpędzamy.