Odbierz 1200 zł na reklamę Google Ads!

100%
korzyści dla Twojego biznesu
  • elastyczne podejście
  • stała optymalizacja konta
  • Partner Premium Google – u nas zrealizujesz bon na 1200 zł dla nowych klientów
Maksymalizujemy
efekty
  • zwiększamy sprzedaż w internecie dla Twojej firmy
  • generujemy najbardziej wartościowe leady
  • budujemy świadomość marki
strona łatwa w obsłudze
Natychmiastowy efekt
bezpieczna strona
Mierzalne efekty
Precyzyjne kierowanie
tania www
Kontrola kosztów

Co otrzymujesz decydując się na kampanie
Google Ads z Grupą TENSE?

Wybór słów kluczowych (tekst)

Podstawą udanych kampanii Google Ads jest odpowiedni dobór słów kluczowych, które opisują Twoją firmę. Za pomocą wielu narzędzi wybierzemy frazy, które skierują potencjalnych Klientów na Twoją stronę.

Doradztwo i wsparcie

Otrzymasz od nas pełne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Do Twojej dyspozycji będzie Specjalista Google Ads i Opiekun Klienta. To oni zadbają o to, aby Twój biznes się rozwijał.

Czytelne i niezmienne zasady

Poznasz wszystkie zasady współpracy przed podpisaniem umowy. Nie czekają na Ciebie żadne kruczki i niespodzianki. 90% Klientów zostaje z nami na dłużej – to najlepiej świadczy o naszej skuteczności.

Bieżące monitorowanie efektów

Specjalista na bieżąco weryfikuje wyniki kampanii i optymalizuje ją pod kątem wcześniej określonych celów.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!
Sprawdź nas

O nas

Jesteśmy poznańską agencją interaktywną obecną na rynku od 2009 r. Wiemy, jak wspierać sklepy internetowe w rozwijaniu sprzedaży i skalowaniu biznesu. Posiadamy tytuł Partnera Premium Google, co oznacza m.in., że u nas zrealizujesz bon promocyjny od Google na 1200 zł (dla nowych klientów Google).

Pracujemy dla 2 000 Klientów z niemal każdej branży. Nie stosujemy gotowych rozwiązań. Dopasowujemy działania do specyfiki danego biznesu i potrzeb przedsiębiorców.

Aby osiągnąć sukces łączymy:

Pozycjonowanie stron (SEO)
Kampanie reklamowe (PPC)
Content marketing (Tworzenie treści)

Nasza strategia działa. Codziennie widzimy, jak widoczność Klientów w internecie rośnie, ich biznesy rozwijają się, a liczba zamówień szybuje w górę. Na szczyt prowadzą różne drogi. Każda wymaga dobrego przygotowania, siły, wytrzymałości i konsekwencji. Internet ma moc budowania biznesu. Opieramy się na twardych danych. Bazujemy na liczbach.

W Grupie TENSE wierzymy, że ze szczytu widać więcej. Kto raz go zdobył, nie chce już z niego schodzić. Świadczymy usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie. Wzorują się na nas inne firmy pozycjonujące. Wyznaczamy trendy wśród agencji interaktywnych w Polsce.

Nasze wyróżnienia
logo Premier Partner
European Search Awards 2021

Zaufali nam

logo Cukiernia Sowa
logo TPAY