Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Siedlce

Szukasz sposobu, by wyprzedzić konkurencję i zwiększyć swoje udziały w lokalnym rynku? Chcesz sprzedawać więcej i zbudować solidną, rozpoznawalną i cenioną markę? Receptą na Twoje potrzeby jest pozycjonowanie stron internetowych, a dokładniej – pozycjonowanie lokalne.

Nie ma znaczenia, czy na terenie Siedlec prowadzisz własną piekarnię, salon fryzjerski, serwis wulkanizacji czy punkt ksero. Każdy z tych biznesów – choć świadczy usługi w modelu stacjonarnym – może i powinien być promowany w Internecie, czyli tam, gdzie każdego dnia mnóstwo czasu spędzają potencjalni klienci!

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Niewielu z nich będzie zainteresowanych produktami lub usługami dostępnymi w innym mieście – zdecydowana większość chce załatwić swoje sprawy szybko i sprawnie, korzystając z oferty lokalnych usługodawców.

Co więc robią? Wpisują w Google frazę „fryzjer Siedlce”, „wymiana opon Siedlce” lub inną, odpowiadającą ich aktualnym potrzebom.

Pozycjonowanie lokalne to szereg działań skutkujących tym, że po wpisaniu przez użytkownika konkretnego zapytania, na jednej z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania wyświetli się doskonale widoczny link do Twojej strony www.

Teraz już niewielki krok dzięki Cię od pozyskania nowych klientów i zwiększania zysków!

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Na mapie naszych Klientów znajdują się firmy z całego kraju – także z Siedlec. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci sprzedawać więcej!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Siedlce – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnosić sukcesy jako przedsiębiorca, z pewnością zdajesz sobie sprawę z konieczności poszukiwania nowych kanałów i form promocji.

Lokalne pozycjonowanie to najskuteczniejsze narzędzie reklamowe dla małych i średnich firm, oferujących swoje usługi i produkty miejscowym klientom.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Sprawdź nas – jesteśmy jednym z liderów rynku SEO.
Wiemy jak odnieść sukces w trudnej branży – teraz chcemy pomóc Tobie!
Bezpłatna wycena
Jeśli działasz głównie na terenie Siedlec i najbliższej okolicy, lokalne pozycjonowanie jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego powinieneś na nie postawić?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Daje pierwsze efekty już po kilku tygodniach.

Pozwala unowocześnić i zoptymalizować stronę www.

Sprzyja budowaniu silnej marki.

Pomaga osiągać przewagę nad konkurencją.

Nie kosztuje tyle, co Google Ads i kampanie billboardowe, zapewniając jednocześnie długotrwały efekt.

Stanowi sposób na dotarcie do osób faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie to proces złożony i ciągły – podobnie jak pozycjonowanie szerokie. Oznacza to, że warunkiem sukcesu jest zlecenie go profesjonalistom.

Grupa TENSE to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dla których skuteczne pozycjonowanie to codzienność. Nieustannie pracujemy na sukcesy naszych klientów, pomagając im budować oraz utrzymywać pozycję na rynku.

Jednym z kluczowych elementów pozycjonowania jest link-building, czyli stworzenie sieci odnośników kierujących do Twojej strony z innych serwisów www. Im więcej „silnych” linków pozyskuje domena, tym, wyższa pozycja w Google.

Oczywiście, w trakcie pozycjonowania lokalnego nie pomijamy również pozostałych czynników rankingowych, które mają wpływ na kolejność witryn w wynikach wyszukiwania.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
konkurencję i branżę,
grupę docelową – odbiorców Twoich usług.

Mając szczegółowe dane z tych obszarów, przygotowujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, kładąc nacisk na wybór odpowiednich słów kluczowych oraz te elementy procesu pozycjonowania, które zadecydują o sukcesie Twojej firmy w sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Siedlcach?

Nie ma jednej ceny za kampanię SEO. Pozycjonowanie stron, jako proces wielowątkowy, za każdym razem obejmuje szereg zmiennych czynników.

Wyceniany indywidualnie koszt obejmuje m.in. rodzaj oraz liczbę słów kluczowych, branżę, czy konkurencję biznesową.

Siedlce należą do największych poza Warszawą i jednocześnie najbardziej konkurencyjnych miast województwa mazowieckiego, co stanowi jeszcze jeden powód, by – chcąc wyprzedzić biznesowych rywali – postawić na pozycjonowanie stron www.

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór najlepszych słów kluczowych

Nasi specjaliści dobierają frazy do pozycjonowania, używając specjalnych narzędzi, śledząc popularność poszczególnych słów i podpatrując Twoją konkurencję.

Audyt SEO i optymalizacja

Szczegółowa analiza serwisu (treści + struktury) pozwala nam wprowadzić niezbędne modyfikacje skutkujące pierwszym wzrostem pozycji.

Monitorowanie efektów

Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje stron Klientów, podejmując stosowne działania w celu ich utrzymania lub wzrostu.

Wsparcie i doradztwo

Każdego dnia sprawdzamy aktualną pozycję Twojego serwisu, przedstawiając Ci czytelne dane i raporty.

Proste zasady rozliczeń

Sam wybierasz najdogodniejszy model płatności za pozycjonowanie lokalne. Możesz rozliczać się na podstawie efektów naszych działań lub w formie stałego abonamentu.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór fraz do pozycjonowania
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie
 • Monitoring i optymalizacja efektów
 • Doradztwo i bieżące wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Dzięki szerokiej gamie świadczonych usług możemy zaoferować naszym Klientom znacznie więcej niż tylko skuteczne pozycjonowanie.

W swoim portfolio mamy pełen zakres działań, które podnoszą efektywność SEO, przyspieszając oraz wzmacniając jego rezultaty. Oferujemy takie formy wsparcia, jak:

 • Reklama PPC

  Dzięki płatnym reklamom online dotrzesz do użytkowników wyszukiwarki Google, Facebooka, YouTube’a, Gmaila oraz wielu innych serwisów – w tym partnerów Google. W tym modelu płacisz wyłącznie za kliknięcie w link i przejście na Twoją stronę – dzięki temu, możesz swobodnie zarządzać budżetem na kampanię.

 • Marketing wizerunkowy

  Obejmuje działania ukierunkowane na projektowanie komunikacji marki w mediach społecznościowych, środowisku Google Moja Firma oraz na forach branżowych. Pomożemy Ci zadbać o pozytywne postrzeganie Twojej firmy, jej profesjonalny wizerunek wśród konkurencji i klientów.

 • Content marketing

  Marketing treści to skuteczne narzędzie sprzedażowe, które jednocześnie wspiera efekty pozycjonowania. Unikatowa, odpowiednio nasycona słowami kluczowymi treść na stronie pomaga budować jej wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, jednocześnie ułatwiając zdobywanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jako agencja pozycjonowania stron funkcjonujemy na rynku od 2009 roku. Przez ten czas przebyliśmy długą drogę – od niewielkiej, kilkuosobowej firmy do jednego z liderów branży SEO.

Właśnie dlatego – jeżeli rozważasz inwestycję w pozycjonowanie – możesz skorzystać z naszych usług.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE regularnie otrzymuje liczne, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, m.in.: Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes 2020, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna roku 2018. Jesteśmy również stałym uczestnikiem rankingów najdynamiczniej rozwijających się firm e-marketingowych w centralnej i wschodniej Europie.

Obecnie obsługujemy ponad 1800 Klientów, co stanowi najlepszą reklamę naszych usług. Firmy współpracują z nami średnio przez ponad 4 lata. Trudno o lepsze świadectwo skuteczności i większy dowód zaufania.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania