Wypromuj swój biznes lokalnie! I to za połowę ceny!

Prowadzisz punkt usługowy, kawiarnię, salon fryzjerski albo sklep? Wykorzystaj pozycjonowanie lokalne, aby trafić prosto do klientów zainteresowanych właśnie Twoją ofertą!

Przekonaj się, jak to działa. Teraz możesz skorzystać z promocji na nasze usługi – 3 miesiące za 50% ceny! 

"*" oznacza pola wymagane

Wypełnij formularz. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

*pole wymagane

zgody*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zainwestuj w pozycjonowanie lokalne

Sprawdź, co zyskasz:

  • Pomożemy Ci zwiększyć rozpoznawalność w środowisku lokalnym – w Twoim regionie, mieście czy dzielnicy.

  • Zajmiemy się poprawieniem widoczności Twojej strony oraz wizytówki w Google w wynikach wyszukiwania.

  • Twoja firma pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania, a oferta skuteczniej dotrze do użytkowników sieci.

  • Dzięki pozycjonowaniu sprowadzimy do Ciebie więcej potencjalnych klientów.

Sprawdź, co dostajesz w ramach oferty

Audyt SEO

Zaczniemy od kompleksowej analizy Twojej witryny. Sprawdzimy ponad 70 różnych parametrów, dzięki czemu przygotujemy skuteczny plan pozycjonowania lokalnego. 

Wizytówka firmy

Założymy dla Ciebie wizytówkę w Google, a jeśli już ją masz, przyjrzymy jej się wnikliwie. Wizytówka przygotowana zgodnie z wytycznymi SEO ściąga ruch klientów zainteresowanych Twoją ofertą. 

Badanie konkurencji

Warto mieć oko na konkurencję. Porównanie Twojej witryny oraz wizytówki ze stronami internetowymi podobnych firm pozwoli nam skutecznie zbudować Twoją widoczność. 

Optymalizacja strony i wizytówki

W pozycjonowaniu warstwa techniczna jest kluczowa. Dlatego sprawdzimy, jakie elementy Twojej witryny i wizytówki należy poprawić, aby wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania. 

Wartościowe treści

Treści tworzone zgodne z zasadami SEO bardzo dobrze wpływają na pozycjonowanie. Przygotujemy je dla Ciebie, aby za ich pomocą zainteresować odbiorców Twoimi produktami lub usługami. 

Monitorowanie i raporty

Na bieżąco będziemy monitorować efekty pozycjonowania. Możesz liczyć na czytelne raporty i jasną komunikację na temat podejmowanych działań oraz ich rezultatów. 

Co oprócz pozycjonowania?

Mamy dla Ciebie coś jeszcze! Czy wiesz, że reklama w internecie to sposób na błyskawiczną promocję Twojej oferty? Także w skali lokalnej! Możemy się tym zająć. Wybierzemy dla Ciebie odpowiednią platformę, cel kampanii i format reklamy.

Reklama w Google

Dzięki kampaniom Google Ads dotrzemy do osób poszukujących dokładnie tego, co oferujesz. Znamy się na tym – należymy do wąskiego grona agencji z certyfikatem Google Premier Partner. 

Reklama na Facebooku

Za pośrednictwem Facebook Ads wypromujemy Twoją firmę wśród przedstawicieli ściśle określonej grupy docelowej. Kampanie zaangażują odbiorców i wpłyną na wzrost sprzedaży. 

Reklama na TikToku

Przeprowadzimy kampanie, które zwiększą liczbę obserwatorów, wyświetleń wideo, przejść na stronę internetową i innych interakcji odbiorców z Twoją marką. 

Reklama w Microsoft

Wykorzystanie Microsoft Ads sprawi, że Twoje reklamy wyświetlą się nowym potencjalnym klientom, czyli użytkownikom, którzy nie korzystają na co dzień z wyszukiwarki Google. 

Reklama na LinkedIn

W przypadku kampanii na LinkedIn możemy bardzo precyzyjnie określić osoby, do których trafi Twoja reklama. Dotrzemy do tych, którzy są najbardziej zainteresowani Twoimi usługami lub produktami. 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Jesteśmy zespołem 200 specjalistów.

  • Mamy doświadczenie. Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2009 roku – przez ten czas zajmowaliśmy się witrynami firm z niemal każdej możliwej branży.

  • Jesteśmy specjalistami. Nasz zespół to 200 ekspertów z wielu dziedzin marketingu internetowego.

  • Działamy skutecznie. Dbamy o widoczność ponad 2000 klientów. Współpracujemy z firmami o różnej skali działania – od małych firm do wielkich korporacji.

  • Jesteśmy doceniani za efekty i jakość współpracy. Ponad 350 naszych klientów oceniło nas pozytywnie w Google.

  • Widocznością w internecie zajmujemy się kompleksowo. Możesz zlecić nam pozycjonowanie strony oraz płatne kampanie reklamowe w internecie.