Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > XII Targi eHandlu – relacja z edycji w Gdańsku

XII Targi eHandlu – relacja z edycji w Gdańsku

XII Targi eHandlu – relacja z edycji w Gdańsku

Do Gdańska wyruszyliśmy 15-osobową ekipą już we wtorek po południu, aby w środę z samego rana szybko i sprawnie rozłożyć spore stoisko Grupy TENSE w Amber Expo na XII edycji Targów e-Handlu. Na targach zaistnieliśmy już po raz trzeci, więc można powiedzieć, że staliśmy się stałymi bywalcami tego wydarzenia dla branży e-commerce.

Od godz. 9:30 przed halą zaczęli zbierać się ci, którzy pobrali bezpłatne bilety na stronie targów, a o godz. 10:00 drzwi zostały otwarte. Wszyscy doradcy handlowi – wyposażeni w krótką ankietę wspomagającą podczas rozmów z zainteresowanymi usługami SEO – zaczęli błyskawicznie zapełniać kolejne kartki. Dzięki aplikacji targowej, która znacznie ułatwiała nam zbieranie danych osób, z którymi rozmawialiśmy, wszystko odbywało się bardzo sprawnie.

 

Przy naszym stoisku można było porozmawiać z Piotrem Michalakiem – Liderem Sekcji w Dziale Pozycjonowania, który odpowiadał na wszystkie techniczne pytania związane z usługą SEO, z Michałem Zarzyckim, który reprezentował firmę TenseApp!, oraz z doradcami handlowymi stacjonującymi zarówno w Poznaniu, jak i w Bydgoszczy.

 

Podczas targów pomagały nam dwie urocze hostessy, które zapraszały gości na nasze stoisko, a także na wyczekiwaną przez wielu prelekcję Piotra Michalaka i Jarka Ziółkowskiego pt.: „SEO napędza e-commerce”. Ilość osób, które zjawiły się pod sceną B, gdzie nasi chłopcy przygotowywali się do wystąpienia, zaskoczyła nie tylko nas, ale także samych organizatorów. Chwilę przed rozpoczęciem prelekcji… zabrakło miejsc siedzących! Piotr i Jarek na przykładach naszych klientów opowiedzieli o tym, w jaki sposób pozycjonowanie napędza e-biznes. O SEO potrafią mówić godzinami, ale na szczęście udało im zmieścić się w zaplanowanych 20 minutach. Dużym zaskoczeniem dla słuchających była możliwość pobrania z naszej strony bezpłatnego e-booka rozszerzającego wiadomości przedstawione w trakcie prezentacji, o które po wystąpieniu dopytywali goście.

 

 

Na targach nawiązaliśmy bardzo dużo kontaktów biznesowych m.in. z właścicielami firm, a także specjalistami do spraw marketingu. Nasze stoisko odwiedzili również przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem w sieci. W międzyczasie na firmową skrzynkę mailową spłynęła lawina zapytań dotyczących usług marketingu internetowego, na które odpowiadali doradcy pracujący w naszych biurach.

 

 

Cieszymy się, że mogliśmy poznać tak wielu ciekawych ludzi i ich pasje, które jeszcze bardziej napędzają nas do tego, co robimy na co dzień – do opiekowania się biznesami klientów i prowadzenia ich w świecie SEO.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska! Ufamy, że te chwile rozmowy, którą Państwo poświęcili dla nas na XII Targach e-Handlu, przyniosą niedługo owoce.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z wydarzenia, koniecznie zajrzyjcie na nasze profile na Facebooku i Instagramie, a także do naszej galerii na Karierze!