Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Wigilijne spotkanie w Grupie TENSE 2019 – relacja

Wigilijne spotkanie w Grupie TENSE 2019 – relacja

Wigilijne spotkanie w Grupie TENSE 2019 – relacja

W tym roku trochę na przekór tradycji, bo z pizzą i grami, ale za to nie zabrakło barszczyku i grzanego wina :) W głosowaniu firmowym wygrała opcja mniej formalnego spotkania wigilijnego i hucznej imprezy karnawałowej, więc TENSOWĄ Wigilię zorganizowaliśmy w firmie.

 

Gwoździem programu była TENSELIADA,  czyli nasza firmowa wersja popularnego telewizyjnego teleturnieju. W rolę niezrównanego Karola Sztrasburgera wcielił się Michał Pater. W szranki stanęło pięć drużyn reprezentujących Dział Obsługi Klienta, Marketing, IT i SEO.  Ich członkowie zmierzyli się z takimi pytaniami, jak co mówią programiści, co potrafią robić ptaki, jakiego znasz superbohatera czy co stoi na parkingu TENSE.  Wygrała drużyna Pionu Obsługi Klienta w składzie: Bartłomiej Staszyński, Bartosz Czapliński, Krystian Wawrzyniak, Marcin Górawski i Bartłomiej Bysyngier.

Pozytywnie zaskoczyły nas nie tylko kreatywne pytania i odpowiedzi „rodzin”, ale także techniczne rozwiązanie TENSELIADY. Font znany z teleturnieju, wielkie iksy wyskakujące na ekranie przy złych trafieniach i podawanie liczby respondentów, którzy podobnie odpowiedzieli na pytanie, naprawdę przypominało realia znane z telewizji. Brawa dla Klaudii Machury i Karoliny Szewczuk za przygotowanie pierwszej w historii TENSELIADY!

Po quizie przyszedł czas na program dowolny :) Planszówki, oglądanie świątecznych filmów, gry komputerowe, rozmowy w kuchni – dla każdego coś miłego.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam Wesołych Świat i szczęśliwego Nowego Roku!