Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Wigilijne spotkanie w Grupie TENSE 2018 – relacja

Wigilijne spotkanie w Grupie TENSE 2018 – relacja

Wigilijne spotkanie w Grupie TENSE 2018 – relacja

Ponad 100 osób bawiło się już po raz trzeci w podpoznańskiej Kaskadzie na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym Grupy TENSE. To jedna z niewielu okazji w ciągu roku, aby spotkać się w tak licznym gronie, podsumować mijający rok i… zapomnieć podczas tego jednego wieczoru o pracy, zadaniach i projektach, skupiając się na tym, co najważniejsze w święta – wspólnie spędzonym czasie.

 

Oficjalne dobrego początki

Na spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć życzeń świątecznych skierowanych do wszystkich zgromadzonych osób. Krótkie przemówienia Elizy Woźniackiej (Dyrektor Zarządzający) oraz Michała Więcława (Prezes Zarządu) zwieńczył Hugon Szulczewski, Manager Działu Sprzedaży. Jako przedstawiciel wszystkich managerów w firmie, Hugon wygłosił płomienne przemówienie, którego treść pozostanie w naszych umysłach na długo;) Po części oficjalnej rozpoczął się jak zwykle najdłużej wyczekiwany moment wigilii – na stołach pojawił się barszczyk oraz tradycyjne, świąteczne potrawy. Wszystko wyglądało przepięknie! Chłodny wieczór (jak to na grudzień przystało) umilała nam również możliwość skosztowania grzanego wina, czy cydru. Po tej, trochę bardziej oficjalnej części, mogliśmy przenieść się do sali znajdującej na dole hotelu…

 

 

 

…a tam czas na Karaoke!

Oczywiście Wigilia to także okazja do wspólnej zabawy, poznania nowych osób w firmie – po prostu kolejna forma TENSowej integracji! Na śmiałków tradycyjnie już czekało karaoke oraz parkiet. Podczas tego wieczoru odkryliśmy wiele ukrytych talentów wokalnych oraz nieśmiałych, ale widowiskowych wirtuozów tańca. Jedno jest pewne – to co wydarzyło się na Wigilii zostaje na Wigilii :). Zabawie towarzyszyły też liczne rozmowy, które można było odbyć z pracownikami z innych miast, chociażby z oddziału firmy w Bydgoszczy czy z pracownikami zdalnymi.

 

Widzimy się w 2019 roku!

Tegoroczna firmowa wigilia już za nami, a my już teraz myślimy o planach na przyszły rok. Jednego jesteśmy pewni – niezależnie od miejsca czy pogody jest to jeden z najważniejszych dni w Grupie TENSE.