Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Technology Fast 50: Grupa TENSE po raz drugi w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według Deloitte

Technology Fast 50: Grupa TENSE po raz drugi w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według Deloitte

Technology Fast 50: Grupa TENSE po raz drugi w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej według Deloitte

Agencja nie zwalnia tempa! Po ubiegłorocznym uzyskaniu tytułu Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz otrzymaniu pierwszego wyróżnienia w ramach Deloitte Technology Fast 50 2016, Grupa TENSE po raz drugi została laureatem tego prestiżowego rankingu wyróżniającego najszybciej rozwijające się firmy w Europie Środkowej.

Powerful Connections

To hasło przewodnie Deloitte, międzynarodowej firmy doradczej, która już po raz 18. stworzyła ranking najbardziej innowacyjnych firm technologicznie w Europie Środkowej. „Powerful Connections” to także motyw przewodni gali, na którą zostaliśmy zaproszeni i jednocześnie poproszeni o stworzenie krótkiego materiału filmowego, w którym przedstawiamy, co dla nas oznacza hasło „Powerful Connections” oraz w jaki sposób realizujemy tę ideę w codziennej działalności firmy. Efekt prezentowany był na gali, materiał będziecie mogli obejrzeć już wkrótce!

Technology Fast 50 2017

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe tworzony jest na podstawie tempa wzrostu przychodów operacyjnych spółek w Europie Środkowej. Grupa TENSE zajęła w tym roku 32. miejsce w rankingu (o 2 oczka wyżej niż w zeszłorocznym zestawieniu!), klasyfikując się na najwyższym miejscu spośród wielkopolskich firm znajdujących się w rankingu w kategorii głównej „Technology Fast 50” oraz jako 13. firma spośród 19 polskich przedsiębiorstw. Ranking uwzględnia firmy z 11 państw, oprócz najliczniej reprezentowanej Polski jest również 8 firm z Chorwacji, 6 z Litwy, 5 z Czech (w tym lider kategorii głównej, internetowa wyszukiwarka lotów kiwi.com), 3 z Rumunii, 2 ze Słowacji, 2 z Węgier, 2 z Bułgarii, 1 z Bośni i Hercegowiny, 1 z Estonii oraz 1 z Łotwy.

Tegoroczny ranking został zdominowany głównie przez firmy z branży IT. Do rankingu aplikowało 300 innowacyjnych firm z Europy Środkowej, średni wzrost sklasyfikowanych firm to 1127%, a zwycięzca rankingu osiągnął imponujący wynik 7165% (!). Prestiżowy charakter rankingu związany jest nie tylko z głównym kryterium, czyli danymi finansowymi, które wskazują na stały, prężny wzrost na przestrzeni co najmniej kilku lat. To także uwzględnienie firm, które inwestują w nowe technologie oraz autorskie rozwiązania, charakteryzują się strukturą własności bez udziału większościowego zagranicznych inwestorów, są firmami działającymi w obszarach związanych z IT, mediami lub telekomunikacją, Internetem, bio- i nanotechnologiami. Jesteśmy dumni, że Grupa TENSE po raz kolejny może cieszyć się tytułem jednej z najbardziej innowacyjnych technologicznie firm działających w Europie Środkowej.

Patronami honorowymi rankingu są m.in. Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Energii, Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Energii oraz Urzędy Patentowe wszystkich biorących państw.

Wieczorna gala w Warszawie

Wyniki rankingu zostały ogłoszone w Warszawie podczas uroczystej gali, którą poprowadził Piotr Kraśko. Po krótkich przemowach przedstawicieli Deloitte, prezentacji firm oraz występie Krzysztofa Zalewskiego nadszedł najbardziej wyczekiwany moment – wyniki! Po chwili wszystko stało się jasne – nasza agencja zajęła 32. miejsce w tegorocznym rankingu. W imieniu firmy wyróżnienie odebrał Michał Więcław, Prezes Zarządu. Po otrzymaniu gratulacji, wykonaniu pamiątkowych zdjęć w specjalnie na tę okazję przygotowanej ściance, rozpoczęła się część nieoficjalna, czyli rozmowy biznesowe z innymi laureatami oraz przedstawicielami organizacji wspierających biznes.

 

Nie zwalniamy tempa!

Wyróżnienie w rankingu Deloitte Technology Fast 50 2017 to kolejne potwierdzenie potencjału agencji, która od lat działa na polskim rynku, oferując klientom usługi związane z marketingiem internetowym. To także przykład sukcesu firmy z Poznania, której dynamicznym rozwój został już niejednokrotnie dostrzeżony, a przede wszystkim to sukces wszystkich pracowników firmy, których zaangażowanie oraz codzienna praca jest gwarantem sukcesu biznesów naszych klientów. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie!

Link do rankingu znajduje się TUTAJ.