Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Relacja ze szkolenia sprzedażowego działu handlowego

Relacja ze szkolenia sprzedażowego działu handlowego

Relacja ze szkolenia sprzedażowego działu handlowego

Przed jednym z kwietniowych weekendów dział handlowy zebrał się w jednej sali, by dzięki szkoleniu podnieść swoje kompetencje w kontaktach z największym kapitałem każdej firmy, czyli klientami.

Dwudniowe spotkanie z coachem nie było typową „bajką o pieprzu i dżemie” (nieznających tej bajki odsyłam do Google). Wręcz przeciwnie, nikt się nie nudził. Co chwila dostawaliśmy nowe i coraz bardziej zaskakujące zadania…

IMG_6584

Nawet najdziwniejsze z nich, po podsumowaniu spotykały się z chóralnym „ahaaa!”, gdy w końcu uświadamialiśmy sobie, kto w naszej codziennej pracy gra rolę obcej wioski, a kto przybysza zza rzeki; kto jest Jackiem Sparrowem, a kto kapitanem Barbossą; kto jest giełdą, a kto producentem :) Ba, układaliśmy nawet puzzle!

IMG_6570

Dzięki tak kreatywnemu coachowi, za każdym razem uczyliśmy się czegoś nowego, a nierzadko utrwalaliśmy znane już nam, dobre nawyki, którym do tej pory nie potrafiliśmy nadać nazwy.

IMG_6574 (1)

Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że całą zdobytą wiedzę będziemy teraz mogli jeszcze efektywniej wykorzystywać w praktyce. Od tej pory będziemy zadawać bardziej precyzyjne pytania, jeszcze lepiej doradzać i co najważniejsze, jeszcze lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów, dzięki czemu skutecznie dostosujemy nasze możliwości do ich oczekiwań.