Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > 9. urodziny Grupy TENSE

9. urodziny Grupy TENSE

9. urodziny Grupy TENSE

Początek czerwca to dla nas zawsze okazja do świętowania kolejnego roku pełnego sukcesów. W piątek cała Grupa TENSE spotkała się na urodzinowym grillu. Były przemówienia, tort, szampan, mnóstwo dobrego humoru i pysznego jedzenia!

Podsumowania

Ten rok był dla nas pełen wyzwań i sukcesów. Prezes Grupy TENSE, Michał Więcław, rozpoczął podsumowanie ostatniego roku.

Po pierwsze, Grupa TENSE już drugi raz została laureatem prestiżowego rankingu wyróżniającego najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa w Europie Środkowej, Deloitte Technology Fast 50. Po drugie, Grupa TENSE znalazła się na 331. miejscu w rankingu Financial Times 1000, w którym znajdują się najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z 31 europejskich państw. Po trzecie i najważniejsze, nasza firma znaczenie się rozrosła, rozwinęliśmy swoje usługi, zdobyliśmy wielu cennych pracowników i bez przerwy prowadzimy rekrutacje.

Podziękowania od Prezesa dla całej Grupy TENSE!


Wszyscy pracownicy mogli także usłyszeć indywidualne podziękowania. Dział SEO cały rok dzielnie walczył o pozycje. Pion Obsługi Klienta wykazał się niezwykłą cierpliwością również wobec handlowców – ci natomiast dzielnie zdobywali rzesze nowych klientów i godzinami tłumaczyli im, na czym polega pozycjonowanie i jak bardzo im się ono przyda. Program Partnerski został doceniony za pozyskanie nowych partnerów oraz codziennie przesiadywanie na Facebooku. Marketing cały rok wykazywał się kreatywnością i optymizmem, w efekcie czego powstał nowy hasztag: #nieMamCzasu. Spece od zasobów ludzkich codziennie pomagali rozwijać firmę przez rekrutowanie wspaniałych i twórczych ludzi oraz produkcję ton dokumentów. Są tak zdolni, że RODO to dla nich pestka. Finanse i Administracja działały w tym roku tak skrupulatnie, że trzeba było kupić nowe szafy na wystawiane faktury. Weronika, czyli całe centrum operacyjne firmy w jednej osobie, w ostatnim czasie dzielnie stawiała czoła codziennym wyzwaniom i zdobyła brawa za łagodzenie zaognionych sytuacji związanych z brakiem kofeiny. TenseApp otrzymali piąteczkę od szefa za to, że są bardziej up niż down, a dwójka helpdesków za to, że u nich zawsze wszystko działa… Nie zapomniano o pracownikach zdalnych – dziękujemy za pracę, którą wykonujecie, a która czasem bywa niezauważana i niedoceniana.

Zanim wypiliśmy szampana i dobraliśmy się do tortu pełnomocnik zarządu, Eliza Woźniacka, przedstawiła nam wyniki ankiety na temat pracowników Grupy TENSE. W badaniu wzięli udział prawie wszyscy pracownicy firmy i odpowiadali na bardzo szczegółowe pytania dotyczące ich codziennej pracy, przyzwyczajeń i hm… upodobań.

Okazało się, że połowa naszych pracowników nigdy nie spóźnia się do pracy dzięki dobremu wychowaniu, a druga połowa spóźnia się, ale robi to tylko z myślą o firmie. Skrzynkę pocztową sprawdzamy w weekend tylko w wyjątkowych sytuacjach.
Powiedzonka w pracy to temat rzeka, ale te, które zdobyły podczas prezentacji najwięcej aplauzu to:
„Na powyższej stronie poniższe elementy przykuły moją uwagę.”
„Gdzie jest skan?”
„Dziwne, u mnie działa!”

Co do muzyki, której chcielibyśmy słuchać na Festiwalu SEO, to byłaby to Maryla RODOwicz, Heavy META oraz POZYCJE DiscoRelax. Ulubionym działem w firmie okazał się dział „ci od teczek i notatników”, czyli dział marketingu. Były pogłoski, że ta odpowiedź została zmanipulowana przez organizatorów ankiety, ale sami oskarżani nie przyznają się do zarzucanych im czynów.

TENSowy tort

Przyszedł czas na tort w firmowych barwach i szampana.

Zaczęła się integracja. Słychać było głośne rozmowy i śmiech.

Zrobiliśmy sobie też mnóstwo zdjęć polaroidem.

 

 

TENSowe gadżety

Są urodziny, to muszą być także prezenty. Według firmowej tradycji to pracownicy dostają prezenty. W tym roku były to personalizowane plecaki i białe okulary, oczywiście z firmowym logo.  #ilovemyjob <3

 

TENSEgrill

Nasz Pion Obsługi Klienta, zwany potocznie POK-iem, poszerzył zakres swoich usług i otworzył Punkt Odbioru Kiełbasy. Okazało się, że nasi Doradcy całkiem nieźle radzą sobie w tematach kulinarnych. Nie ma co ukrywać, że mamy bardzo zdolnych kolegów!

Podczas grilla mieliśmy okazję lepiej się poznać. Marketing nawiązał rozmowy z pozycjonerami, pozycjonerzy z handlowcami, handlowcy ze specami IT, spece IT z finansami…

 

 

Dziękujemy działom HR, Marketingu i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie całego wydarzenia. Czekamy na jeszcze więcej atrakcji za rok!
Więcej na naszej stronie na Facebooku!