Pozycjonowanie za złotówkę
przez 1 miesiąc lub
z rabatem 33% przez 3 miesiące!

100%
korzyści dla Twojego biznesu
 • jasne zasady współpracy
 • elastyczne modele rozliczeniowe
 • wartościowy ruch na stronie
90%
Klientów przedłuża z nami umowę
 • ponad 11 lat na rynku
 • zespół najlepszych specjalistów
 • doświadczenie z wielu branż i sektorów
Chcesz cieszyć się większą liczbą klientów i wzrostem ruchu na stronie?
1
Wypełnij
formularz
2
Zapoznaj się z naszą propozycją współpracy
3
Rozpocznij pozycjonowanie z
Grupą TENSE

Historia sukcesu
naszego Klienta

493% większy ruch na stronie

Grupa TENSE przygotowała dla nas bardzo atrakcyjną ofertę pozycjonowania uwzględniającą sezonowy charakter sprzedaży w branży sportowej.

Po wdrożeniu wszystkich działań, w bardzo krótkim czasie odnotowaliśmy zwiększony ruch na stronie internetowej. Staliśmy się bardziej zauważani, nasz brand rozpoznawalny, a nasze sklepy stacjonarne odwiedza coraz więcej Klientów.

Osiągaj biznesowe szczyty dzięki skutecznemu pozycjonowaniu!

Dołącz do firm, które dzięki pozycjonowaniu prześcignęły konkurencję i powiększyły grono klientów.

Bezpłatna wycena

Korzyści z pozycjonowania strony

WZROST RUCHU NA STRONIE
WIĘCEJ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
NOWOCZESNA STRONA FIRMOWA
ZOSTAWIENIE W TYLE KONKURENCJI

Co otrzymujesz decydując się
na pozycjonowanie strony z Grupą TENSE?

Wybór wyrażeń do pozycjonowania

Podstawą udanych działań SEO jest dobór odpowiednich słów kluczowych, które opisują Twoją firmę. Wybierzemy frazy, które skierują użytkowników na Twoją stronę.

Audyt strony oraz optymalizacja serwisu

Dokładnie sprawdzimy i przenalizujemy błędy na stronie. Usuniemy je, aby odblokować potencjał witryny. Zoptymalizujemy stronę, aby osiągała czołowe miejsca w Google.

Doradztwo i wsparcie

Otrzymasz od nas pełne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Do Twojej dyspozycji będzie Specjalista SEO i Opiekun Klienta. To oni zadbają o to, aby Twój biznes się rozwijał.

Czytelne i niezmienne zasady

Poznasz wszystkie zasady współpracy przed podpisaniem umowy. Nie czekają na Ciebie żadne kruczki i niespodzianki. 90% Klientów zostaje z nami na dłużej – to najlepiej świadczy o naszej skuteczności.

Bieżące monitorowanie efektów

Otrzymasz pełny dostęp do Panelu Klienta. Znajdziesz w nim raporty z naszej pracy oraz wykaz pozycji w wyszukiwarce, jakie zajęła Twoja strona. Panel dostępny jest przez całą dobę – masz pełną kontrolę.

Bezpieczeństwo w biznesie

Cyklicznie pojawiamy się w rankingach najszybciej rozwijających się firm nie tylko w Polsce i w Europie. Mamy na swoim koncie Gazele Biznesu i Diament Miesięcznika Forbes. Możesz nam zaufać.

Chcesz wiedzieć, jak odbywa się skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego?
Sprawdź nas

O nas

Jesteśmy poznańską agencją interaktywną obecną na rynku od 2009 r. Wiemy, jak wspierać sklepy internetowe w rozwijaniu sprzedaży i skalowaniu biznesu.

Pracujemy dla 2 000 Klientów z niemal każdej branży. Nie stosujemy gotowych rozwiązań. Dopasowujemy działania do specyfiki danego biznesu i potrzeb przedsiębiorców.

Aby osiągnąć sukces łączymy:

Pozycjonowanie stron (SEO)
Kampanie reklamowe (PPC)
Content marketing

Nasza strategia działa. Codziennie widzimy, jak widoczność Klientów w internecie rośnie, ich biznesy rozwijają się, a liczba zamówień szybuje w górę. Na szczyt prowadzą różne drogi. Każda wymaga dobrego przygotowania, siły, wytrzymałości i konsekwencji. Internet ma moc budowania biznesu. Opieramy się na twardych danych. Bazujemy na liczbach.

W Grupie TENSE wierzymy, że ze szczytu widać więcej. Kto raz go zdobył, nie chce już z niego schodzić. Świadczymy usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie. Wzorują się na nas inne firmy pozycjonujące. Wyznaczamy trendy wśród agencji interaktywnych i w Polsce.

Nasze wyróżnienia
Diament Miesięcznika Forbes
Poznański LIDER Przedsiębiorczości
Google Partner

Zaufali nam

Saint Gobain

  Wypełnij formularz, aby zamówić bezpłatną wycenę
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.